מישהו משתמש באקדח דבק ואיזה? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו משתמש באקדח דבק ואיזה?

Boris_yo

Recommended Posts

אני רוצה לדעת איך הדברים האלה מבחינת איכות ונוחות אף דיוק אפילו. האם הם בטוחים למודינג אלקטרוניקה ואתם משתמשים בהם? האם גודל משנה ועדיף יותר ארוכים מאשר קטנים בגלל גדלים של מקלי דבק?

אני ראיתי הרבה באתרים סיניים כמו זה:

http://www.dealextreme.com/p/20w-hot-melt-glue-gun-100-240v-32421?item=2

אבל בחנות מקומית ראיתי אקדח ב5 ש"ח ולא יודע איזה פשרה יש פה (חייבת להיות, לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי לפני כמה שנים אקדח דבק ב-10 ש"ח. אני לא משתמש בו הרבה אבל הוא עושה את העבודה.

שים לב שיש פיות בגדלים שונים. הסיבה שקניתי את אותו אקדח היתה בגלל פיה צרה שמאוד נוחה לעבודות קטנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להדביק איתו מלא דברים ומה שטוב זה שלא צריך לחכות שהדבק יתייבש או משהוא

חוץ משימושים לטכנולוגיה, השתמשתי איתו גם להכנה מהירה של תחפושות למשחקי תפקידים - במקומות שבהם אין הרבה מאמץ ולא צריך תפירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישד חומרים שהוא מדביק טוב ויש כאלה שלא. בתחפושות הוא לא מחזיק טוב דברים שנמתחים וזזים (שם אין פתרון אחר חוץ מתפירה) אבל אני מניח שלא הרבה אנשים כאן מכינים תחפושות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבק חם הוא לא חזק, ולא אמור להיות כזה. לדעתי זה אפילו לא נחשב "דבק" - זה יותר כמו פלסטיק רך. יש חמרים שהוא נדבק אליהם בחוזקה, ויש שלא נדבק בכלל. הוא לא אוהב משטחים חלקים, ונתפס בעיקר על מחוספסים. אם אתה צריך משהו חזק, תשתמש באפוקסי.

מה שכן, הוא טוב לדברים שלא צריכים הרבה חוזק, וצריכים הרבה חומר. הוא זול יחסית, ואפשר למלא איתו חללים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכירים פה בפורום הרבה את ה'אפוקסי', ויש משהו שחובה לדעת על הגרסה שבאה כגליל 'פלסטלינה' ולא כנוזל.

האפוקסי המוקשה הזה מכיל אבקת מתכת שגורמת לתוצאה חזקה יותר בסופו של דבר. לא להשתמש בעבודות חשמל!!! (או לפחות להזהר לא לקצר איתו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...