כמה שאלות על העברת קבצים מ- ול- סמסונג גלקסי - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על העברת קבצים מ- ול- סמסונג גלקסי

yogev_23

Recommended Posts

יש לי Y S5360 אבל השאלות כלליות לגבי כל גלקסי, כי נתקלתי בבעיות דומות גם עם אחרים.

א. הורדתי את התוכנה הכבדה של Samsung Kies. כשהמכשיר מחובר למחשב USB, איני רואה אותו ככונן נוסף ב'מחשב שלי' ובעצם אין לי שום גישה לתיקיות שלו. כשאני מחבר את הגלקסי עם הבלוטוף כן יש לי גישה לתיקיות שלו, שנראות ריקות לגמרי, ויש לי אפשרות להעתיק קבצים. עם זאת אין לי אפשרות לראות קבצים (התיקיות של המכשיר פשוט נראות ריקות. גם אחרי שאני מעתיק לתיקיה קובץ, בביקור חוזר בה היא נראית שוב ריקה). לא חוויתי בעיות כאלה עם הנוקיה C5, איתו לא צריך להתקין שום תוכנה- איתו כל התיקיות חשופות לגמרי. למישהו יש הצעות איך אני גורם למחשב לזהות את הסמסונג ככונן לכל דבר בMy Computer?

ב. לאיזה תיקיות בגלקסי אני צריך להעתיק שירים, אם אני רוצה שאוכל לבחור בהם כרינגטון? העתקתי לאחת התיקיות שמכילה את המילה music קובץ , אבל כשבאתי לשנות רינגטון במכשיר הוא לא הופיע.

*אני מניח שהשאלות שלי יותר נוגעות לAndroid מאשר לסמסונג ספציפית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*אני מניח שהשאלות שלי יותר נוגעות לAndroid מאשר לסמסונג ספציפית

אכן, מועבר לפורום אנדרואיד.

כנס להגדרות, Wireless and network ושם ל-USB settings.

בחר ב-Mass storage.

כך כל פעם שתחבר את המכשיר למחשב, יופיע חלון ודרכו תוכל להפוך את המכשיר ש-DOK לכל דבר ועניין.

ממש לא צריך שום תוכנות או התקנות.

בלי שום קשר, Kies זו תוכנה נוראית, מגיעלה ואין שום צורך להשתמש בה לשום עניין שהוא.

לגבי הרינגטונים, אחרי שתחבר את הפלאפון כהתקן זיכרון (כמפורט לעיל), שים את קבצי ה- ב:

\media\audio\ringtones

אם אחת או יותר מהתיקיות לא קיימות, צור אותן.

** שם הרינגטון ברשימה יתבסס על תגית ה-ID3 של הקובץ. כדאי שתוודא שהכל שם מאורגן, שהרשימה תהיה מסודרת ושתוכל למצוא הכל בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את התוכנה airdroid

מעבירים בwifi.

הרבה יותר נוח לקבצים קטנים.

האמת שלי יותר נוח להעביר ככה גם קבצים במשקל 100MB מאשר לחבר את הפלאפון.

תוריד את התוכנה לאנדרואיד שלך ואז מהמחשב תיכנס לאתר. ממש פשוט ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...