היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

אין כמו להעביר אפליקציות מנפח פנימי לכרטיס זיכרון כדי לפנות מקום. אין כמו להריץ אפליקציות מכרטיס זיכרון שעובד הרבה יותר לאט בהשוואה לזיכרון פנימי. ומה עם אפליקציות לא עובדות מכרטיס זיכרון וחייבות להיות על הזיכרון הראשי? טוב, נו, נסתדר. נמחק או שתיים. כבר סיפרתי לכם כמה אני אוהב את הדיזייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חשבת להוציא עוד 15 שקל על ההפרש בין כרטיס class 4 ל class 6? אם אתה רוצה שדברים יעופו אתה יכול לקחת class 10.

אני משתמש בכרטיס 32GB class 4 ומריץ ממנו את האפליקציות הכי כבדות שקיימות היום, משחקים כמו nova 3 ושאר ירקות, הכל טס.

אפשר לדעת על מה בדיוק אתה מתלונן?

לא טוב לך הדיזייר, תחליף אותו. אנחנו כבר שנתיים וחצי אחרי היציאה של הדיזייר, זה תזמון לא רע להחליף מכשיר, במיוחד אם רע לך איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה"פגם" הזה לא קשור לאנדרואיד. זה קשור לתכנון של עבור המכשיר המסויים הזה.

לדעתי תכנון בו מקום האחסון יהיה מאוחד, ללא חלוקה למחיצות/כוננים הוא "פגום" בהרבה. תכנון בו קנית מכשיר בהון עתק ואתה יכול לגלות אחרי שנה שאין לך שום אפשרות להוסיף עליו עוד שיר אחד אפילו, בלי שום אפשרות להתמודד עם זה, הוא פגום גם כן (לא קשור רק לאפל).

לגבי הקייס: אני ממש לא מסכים עם זה. אם תשאל אותי, האנשים שהולכים עם כל הנרתיקים למינהם הם הלא שפויים. קנית מכשיר יפה באלפים שקלים. אתה:

• מוציא עוד כסף בנוסף לזה (לפעמים מאות שקלים)
  • מנפח את המכשיר (לפעמים למידות של איזה טנק)
  • מסתיר לחלוטין את העיצוב שלו (ולפעמים גם ממש מכער אותו)

לי זה לא נראה הגיוני. כשאתה קונה מכשיר, המכשיר הזה צריך לבוא עם יכולת לשרוד שימוש סביר בו.

אני לא חושב שאף אחד יקרא "שפוי" לבן אדם שיכסה את הרכב שלו במגני פלסטיק, לבן אדם שילך עם שכבת פלסטיק מעל הבגדים שלו, שלעולם לא יוריד את יריעת ההגנה מעל השעון שלו וכן הלאה.

בנוגע לאלומיניום: אני יכול להבין שאלומיניום "חושף את עצמו" אחרי מכות. בסדר. אבל המכות הללו צריכות להיות כאלו שמי שקנה את המכשיר גרם להן. לא איזה סיני במפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית אותי מאשים את אנדרואיד? אני מאשים את אנדרואיד בעדכונים שבורים וחוסר תמיכה במכשירים שעלו אלפי שקלים. אני מאשים את בתכנון לקוי של המכשיר.

לדעתי זיכרון מובנה זה הפיתרון הטוב ביותר. זיכרון מובנה עובד הרבה יותר מהר. אני מתקשה להאמין שמישהו יצליח למלא 32GB ויזדקק לכל ושיר על המכשיר 24/7.

בנוגע לכיסוי אתה קונה מכשיר נייד באלפי שקלים שיכול להתנפץ לרסיסים בנפילה מגובה כיס במכנסיים ולא עושה מאמץ מינימלי להגן עליו. נכון המכשיר צריך להגיע עם יכולת לעמוד בנפילות, אבל מה לעשות אנשים מעדיפים עיצוב ודקיקות על פני פרקטיות. יצרניות עונות על הדרישה.

דיזייר שלי היה בלי נרתיק ומגן מסך. המכשיר נפל מגובה 30 ס"מ (אני לא מגזים) והמסך התנפץ לרסיסים. מעל שנה אני משתמש במסך סדוק כי אין לי כוונה לשלם מאות שקלים על החלפת המסך במכשיר שאני לא סובל. אם היה נרתיק סביר להניח שלא היה נגרם נזק פיזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"

לגבי הקייס: אני ממש לא מסכים עם זה. אם תשאל אותי, האנשים שהולכים עם כל הנרתיקים למינהם הם הלא שפויים. קנית מכשיר יפה באלפים שקלים. אתה:

• מוציא עוד כסף בנוסף לזה (לפעמים מאות שקלים)
  • מנפח את המכשיר (לפעמים למידות של איזה טנק)
  • מסתיר לחלוטין את העיצוב שלו (ולפעמים גם ממש מכער אותו)

לי זה לא נראה הגיוני. כשאתה קונה מכשיר, המכשיר הזה צריך לבוא עם יכולת לשרוד שימוש סביר בו."

הכל טוב ויפה

אבל יש רק בודדים שבאמת מוגנים טוב בלי כיסוי

והגנה טובה מבחינתי זה לא רק מכות,זה גם מים לדוגמה

האיפון החדש אולי הרבה יותר עמיד מהקודמים ,אבל עדין יכול לקבל סדק בנפילה ,ולא עמיד למים

מבחנים ביוטיוב זה נחמד ,אבל במציאות זה גם הרבה עניין של מזל באיזה זווית או נופל ועל איזה משטח

מגן סיליקון אולי לא יאפוך מכשירים לעמידים כמו המוטורולה דיפי לדוגמה

אבל הוא כן יצמצם משמעותית פגיעות למכשיר

עם הוא מגן שמכסה גם את החריצים ,אז פחות סיכוי גם לנזקי מיים

זה לא אומר שתוכל לצלול איתו ,אבל בכל זאת פחות סיכוי שאיזה שפריץ מיים ידפוק לך את המכשיר

מה גם שכיסוי עולה עשרות שקלים עם מזמינים בחול ולא מאות שקלים

ב40 שקל בערך אפשר לקנות משהו נחמד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי נו באמת. עוד בעיה זניחה וחסרת משמעות לחלוטין שנופחה מעל כל פרופורציה. עשינו זום X25 עם המצלמה וראינו פירור צבע התקלף מהמכשיר. תמצאו חיים, בני אדם. גם ככה 90% מהאנשים משתמשים בנרתיק. איזה אדם שפוי יסתובב עם מכשיר נייד בשווי 4,000 שקל בלי כיסוי?

רוצה לדעת מה באמת מעצבן? מכשיר דגל לשעבר של העונה לשם Desire הגיע עם 120MB נפח מתוכם 50MB מערכת הפעלה. החלום שלי לפגוש את הטיוואני האידיוט שתכנן את המכשיר ולזורק אותו בפרצוף שלו. כן, עד כדי כך אני סובל עם ה-Desire הזה. לומיה 920 לא יכולה להגיע מספיק מהר לחנויות.

זה לא זום וזה הכל יחסי.

אם אתה הולך לקנות רכב חדש ואתה רואה סריטה יפה לאורך דלת הנהג, אתה תקח את הרכב כמו שהוא? כנראה שלא.

כנ"ל כל מוצר חדש שאתה קונה, הסיבה שאתה קונה חדש זה בשביל שתקבל אותו מושלם או לפחות כמעט מושלם.

בשביל מכשיר עם שריטות אני יכול לקנות ביד שתיים בזול יותר, אז אנשים שהמכשיר שלהם הגיע עם שריטות מהמפעל לא צריכים לקבל תשובה שזה נורמלי ואם מרשה לעצמה להגיד שזה נורמלי אז זאת תעודת עניות לפי דעתי.

ובכל מקרה, היא הילד המצטיין של ההורים.

בברגע שהיכולות שלו גבוהות והוא מצליח, הציפיה ממנו היא גבוה יותר לעומת תלמיד ממוצע וככה גם יחפשו אותו יותר.

אם במשך השנים הולכת על קו של הכי חדשנית הכי איכותית וכו, היא גם צריכה לעמוד מאחורי ההצהרות שלה.

תלונות של אנשים עכשיו הם רק מה שנקרא כגודל הציפיה כגודל האכזבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראית אותי מאשים את אנדרואיד? אני מאשים את אנדרואיד בעדכונים שבורים וחוסר תמיכה במכשירים שעלו אלפי שקלים. אני מאשים את בתכנון לקוי של המכשיר.

אתה יכול להאשים את בזה שאין לך עדכונים אבל זה לא יעזור לך- זו לא אשמתם. כל מכשיר שלא מקבל עידכונים זה באשמת היצרנית שלו.

גוגל מפתחת את מערכת ההפעלה שלה ומספקת את קוד המקור ליצרניות. הן כבר מתאימות אותו למכשיר, מוסיפות ממשק וכו'. לגוגל כבר אין קשר למה שקורה בשלב זה...

זה כמו להאשים את בזה שאין מספיק רומים חלופיים... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה לדעת מה באמת מעצבן? מכשיר דגל לשעבר של HTC העונה לשם Desire הגיע עם 120MB נפח אחסון מתוכם 50MB מערכת הפעלה. החלום שלי לפגוש את הטיוואני האידיוט שתכנן את המכשיר ולזורק אותו בפרצוף שלו. כן, עד כדי כך אני סובל עם ה-Desire הזה. לומיה 920 לא יכולה להגיע מספיק מהר לחנויות.

אותו סיוט עם הנוקיה N86\N95

עריכה:

אין גבול לחמדנות של אפל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם הסכם השימוש באייפון יתעדכן ששימוש במטענים לא מקוריים מבטל את האחריות. למה הם מגיעים מלכתחילה למצבים כאלה? ולמה אנשים עדיין מטומטמים מספיק לקנות את המוצרים שלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

היא פגומה. ההורים שלה הם אחיינים מדרגה שנייה.

^

^

"אתה לא מבין, אפל זה תרבות, אפל זה עיצוב, אפל זה מחשבה על המשתמש. תמשיך להשתמש בחיקויי מק נחותים וחיקויי מקרטעים, דוגמאת הפיכסי והאנדרואיכס. רק אל תשכח מי המציא לך את הממשק משתמש הגרפי, העכבר ומסך המגע." :facepalm: :facepalm: :facepalm:

הנה דוגמא לשטיפת מוח:

3. צריכים להפטר מאינטל ולהשתמש במעבדים מפיתוח עצמי שלהם

מאת: רק | אורח (ב-14:50, 12.05.2012)

מרגיז אותי לראות את הפנינה של אפל ה os גנובה רצה על גרוטאות פיסי טייוואניות וסיניות תירוץ עלוב להגדרה מהותית למחשב. סטיב ג'ובס מתהפך בקברו. לא משתמשי פיסי. מערכת ההפעלה הזו לא נועדה לכם. תמשיכו להשתמש בשיקוץ העלוב של מיקרושיט. ואל תשכחו מי המציא את העכבר ממשק המגע ומערכת משתמש גרפית.

אני נוצר את הדוגמה הזו איתי כבר זמן רב. לעולם לא אשכח אותה. זה מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...