היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5 - עמוד 10 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היום הוא היום הגדול - אפל מכריזה על האייפון 5

Nyromith

Recommended Posts

• תגובות 512
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי הפתאט שאשכרה רואה סדרות/סרטים בטלפון? מה אתה מסכן? אין לך בית?

1- אתה ילדה בת 9? אני מתקשה להאמין שהרגע השתמשת במילה הזו.

2- כל העולם ואחותו רואים בסמארטפונים מרגע שגודל המסך עבר את ה 3". חלק רואים רק קליפים ביוטיוב, חלק אפילו רואים סרטים באורך מלא.

בית יש לי, אבל יצא לך לחשוב על מה קורה, נגיד..... שאתה לא בבית? שאתה בנסיעה ארוכה ומשעממת? או תקוע במקום בלי מחשב/טלויזיה? לא חסרות דוגמאות.

אז שאני בבית אני מן הסתם לא יושב לראות דברים בסלולרי, זה יהיה מפגר. אבל שאני רוצה לראות משהו ואני לא בבית? המסך מספיק גדול וחד כדי שאני אתלה אותו 60~ ס"מ מהפרצוף שלי ואני אוכל בקלות אפילו לקרוא כתוביות במידת הצורך.

רק לידיעתך, אתה המיעוט. רוב הצעירים שבבעלותם סמארטפונים משתמשים בהם גם כדי לצרוך תוכן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שכיף יותר לגלוש במחשב, לראות סרטים במחשב, לשחק משחקים עתירי גרפיקה בקונסולה (או במחשב) ואם אתה אף פעם לא מחוץ לבית או בנסיעות ארוכות, באמת שאני ממליץ לך לקנות טלפון רגיל ב-200 ש"ח וזה יהיה מספיק בשבילך או אם אתה מתעקש אז לקנות סמארטפון קטן וזול.

יש אנשים שעובדים רחוק מהבית ויש להם שעה וחצי של נסיעה כל יום, למה שלא יראו סדרות בזמן הנסיעה?

נ"ב

יש לי חבר שנוסע באזור תחילת אוקטובר לארצות הברית ורוצה לקנות שם 5,

ואמרתי לו שיחכה שהוא יגיע לארץ.

הוא בכלל יעבוד עכשיו בארץ (תדרים/נאנו סים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך, מה אכפת לי שהם הרוב?

איפה מישהו אמר בדיוק שהם הרוב?

למקרה שהתבלבלת איפושהו, שאמרתי "צעירים" לקראת סוף הפוסט התכוונתי לאנשים נורמטיביים איפושהו בין גילאי 18 ל 30.

למה צריך להיות איכפת לך? לא צריך להיות איכפת לך. זה פשוט שהרעין של צפיה בוידאו בסמארטפון, שאתה מתייחס אליו כדבר כל כך מגוחך ולא מובן, הוא נורמה מקובלת ואתה זה ש "מוזר" פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דבר פסול בלראות תכני על הסמארטפון שלך, ולזה הוא גם נוצר.

מילפורד, אני מניאק אם יש לך סמארטפון ולא יצא לך לראות סרטון ביוטיוב אחד לפחות.

אם לא, אז אתה מיוחד במינו שכן אפילו אנשים עם סמארטפון של שני שקלים שואפים לראות סרטונים שם.

בכל מקרה, פעם גם היה מפגר לשחק משחק בתלת מימד בטלפון, לגלוש באינטרנט, ובעצם כשעוד לא היו סמארטפונים, זה היה נראה ממש מפגר לעשות משהו אחר חוץ מלדבר ולהתכתב.

מסך גדול זה הקדמה שמאפשרת לך לנצל את הסמארטפון טוב יותר עם כל מה שהוא יכול להציע שזה כולל תופתע לשמוע לצפות בתוכן .

לך לא נוח? בגלל זה יש לך שלל מכשירים בשלל גדלים ואתה רשאי לקנות לך טלפון בגודל 3.5 אינטצ', אבל לרדת על על בנאדם שהוא עושה מה שהטלפון שלו נועד לעשות זה לא במקום.

לי יש טלפון עם מסף 4.3" כרגע שאני חושב שזה גודל מצויין שעדיין נוח לתפעול, למרות שלפני כן היה לי טלפון עם 3.5" ולא רציתי לשדרג כי חשבתי שמשהו מעבר לזה זה גדול מידי - משמע זה הכל עניין של הרגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שבחיים לא עשית מילואים.

אתה צודק, אני פאןבוי של אפל בחיים לא עשיתי מילואים :lol:

ORrrr, ברור שאני רואה בו סרטונים ביוטיוב. איך זה קשור לחסרי חיים שרואים בו סדרות וסרטים?

מסך גדול זה הקדמה שמאפשרת לך לנצל את הסמארטפון טוב יותר עם כל מה שהוא יכול להציע שזה כולל תופתע לשמוע לצפות בתוכן .

מסך גדול יש לי בלפטופ (אולטרבוק) שלי. הוא "לא נוח לסחיבה" בדיוק באותה מידה כמו "טלפון" עם מסך מפלצתי של 4.8" וכל מיני כאלה, והערך המוסף שלו על פני טלפון עם מסך שאומנם ענק יחסית לטלפון אבל פיצי לעומת לפטופ - הוא ערך מוסף עצום.

לך לא נוח? בגלל זה יש לך שלל מכשירים בשלל גדלים ואתה רשאי לקנות לך טלפון בגודל 3.5 אינטצ'

וזה בדיוק מה שעשיתי.

ומה שבערך חצי מהעולם עושה, למעשה. (אייפון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידיעתך, אתה המיעוט. רוב הצעירים שבבעלותם סמארטפונים משתמשים בהם גם כדי לצרוך תוכן .

רק אם ב"צעירים" אתה מתכוון לגילאי 18-21 וב"לצרוך תוכן וידאו" אתה מתכוון ללראות סרטון ביוטיוב פעם בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, אני פאןבוי של אפל בחיים לא עשיתי מילואים :lol:

ORrrr, ברור שאני רואה בו סרטונים ביוטיוב. איך זה קשור לחסרי חיים שרואים בו סדרות וסרטים?

מסך גדול יש לי בלפטופ (אולטרבוק) שלי. הוא "לא נוח לסחיבה" בדיוק באותה מידה כמו "טלפון" עם מסך מפלצתי של 4.8" וכל מיני כאלה, והערך המוסף שלו על פני טלפון עם מסך שאומנם ענק יחסית לטלפון אבל פיצי לעומת לפטופ - הוא ערך מוסף עצום.

וזה בדיוק מה שעשיתי.

ומה שבערך חצי מהעולם עושה, למעשה. (אייפון)

כי לסחוב לפטופ 13 אינץ' במשקל 1.7 ק"ג לפני אביזרים זה לא נוח כמו ללכת בכיס עם סלולרי 4.8 במשקל 120 גרם. ::) חצי עולם יקנה גם אם ימכרו לבנה עם סמל של תפוח. מחקרים מראים שצרכנים מעדיפים מסכים גדולים. אפילו נאלצו ליישר קו עם המתחרים מהבחינה הזאת.

בכל אופן, לדעתי משחקים, , גלישה באינטרנט, שימוש באפליקציות הרבה יותר מהנים לשימוש על מסך גדול. לטעמי הקו האדום עובר באזור 4.3-4.5, אבל אני בהחלט יכול להבין אנשים שרוצים מסך באזור ה-5 אינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...