כמה שאלות לגבי בחירת נייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי בחירת נייד

פתח הדביר

Recommended Posts

בתקציב של 4000+-

מחשב נייד של איזה חברה הכי כדאי לרכוש : , Lenobvo או Asus?

מהי הסדרה המובילה של כל אחת מהחברות הנ"ל?

כדאי לרכוש את המחשב הנייד הבא בגרנד אדוונס בראשל"צ? איך המחירים? האם הם אמינים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקציב עד 4000 ש"ח

* מטרות המחשב? מחשב ללימודים, עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), משחקים קלים, צפיה בסרטים

* גודל המסך? שלא יהיה מסורבל מדי, זה בעיקר ללימודים במכללה

* משקל רצוי? כנזכר לעיל

* האם נדרש זמן ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן ארוך לטעמכם)? 5-6 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (ESATA, HDMI וכו) לא מבין בזה ???

* בלוטות? למה צריך בלוטות במחשב נייד? :s05:

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata) גודל מינימלי 200GB, לא מבין בסוג של דיסק קשיח

* כונן CD/DVD? צורב? לא חובה

* כונן Bluray? לא

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

היית מצטט כפרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אין מחשבי 15.6" ששוקלים 2 קילו.

לא, אי אפשר להמליץ לך לפי חברה, לכל חברה יש דגמים שונים עם יתרונות וחסרונות משתנים (יש חברות שניתן להמליץ לך לא להתקרב אליהן, אבל זה משהו אחר).

לא, אי אפשר להמליץ על "סדרה מובילה" כי לשימושים שונים יש סדרות מובילות שונות.

לא, השאלון שמילאת אינו ברור, כי אתה לא מבין את הדרישות - אם מבחינתך משחקים "קלים" הם לא משחקי אלה משחקים רגילים לא תובעניים במיוחד (לא אמרת שכן, אבל אם לא תפרט, איך נדע?), ואתה עדיין רוצה מחשב ששוקל 2 קילו ונותן 6 שעות , הייתי מציע לך לחפש במדור "מדע בדיוני" (כיום לפחות). למעשה, גם ללא משחקים, 15.6 במשקל 2 קילו עם 6 שעות בעבודה רגילה זו פיקציה. למעשה, מחשב 15.6" עם רק אחת משתי התכונות הללו הוא גם פיקציה.

סקר שוק מינימאלי לפני ששואלים זו לא מילה גסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיקון טעות: קיים מחשב נייד שעונה על כל הדרישות האלה רק שהוא עולה פי שלוש מהתקציב, MacBook Pro with Retina display.

לא, אין מחשבי 15.6" ששוקלים 2 קילו.

למעשה, גם ללא משחקים, 15.6 במשקל 2 קילו עם 6 שעות סוללה בעבודה רגילה זו פיקציה. למעשה, מחשב 15.6" עם רק אחת משתי התכונות הללו הוא גם פיקציה.

יש כאלו ניידים גם במחיר נמוך יותר, לדוגמה - http://ksp.co.il/?store=ramathasharon&uin=16374 . אבל אני לא מכיר מחשבים כאלו במחיר של 4000 שח.

@פתח הדביר, בדיון הראשון (והשני ששולב לתוכו) קבלת דיי הרבה תשובות. בנוסף לכל השאלות שלך יש מענה בפורום בדיונים מקבילים

אם אתה רוצה תשובות נוספות, תקרא קצת דיונים ותקבל את כל המידע שאתה מחפש גם בלי לשאול. וזו גם הסיבה שאני לא מתערב בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלו ניידים גם במחיר נמוך יותר, לדוגמה - http://ksp.co.il/?store=ramathasharon&uin=16374 . אבל אני לא מכיר מחשבים כאלו במחיר של 4000 שח.

למען הסדר הטוב, המחשב הנ"ל אינו 15.6" כי אם 15", ולא מדובר בלפטופ אלא באולטרהבוק מגודל, עם היתרונות וגם החסרונות (ובהם מעבד U וSSD קטן נפח, כמו גם העדר בהבדל מכמעט כל לפטופ בגודל הזה) - לא הייתי משתמש במחשב כזה כמחשב ראשי\יחיד. חוץ מזה, משום מה יש לי הרגשה שהמשקל המוזכר במפרט נמדד עם סוללת 4 תאים ולא 8 כפי שקורה לא פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה סתם מחרטט, איפה ראית שאפשר להשיג אותו עם סוללת 4 תאים?

למען הסדר הטוב, המחשב הנ"ל אינו 15.6" כי אם 15", ולא מדובר בלפטופ אלא באולטרהבוק מגודל

הבדל של 0.6 אינצ' באלכסון לא מורגש בגדלים האלו. אבל כן עושה הבדל ביחס לנייד 13 אינץ' שהנייד הזה שוקל כמוהו.

וממתי אולטרה בוק הוא לא לפטופ?

יחסית למחשבים אחרים פרט למחיר הגבוה אין לו הרבה חסרונות, כונן 128gb מספיק לכל מי שלא הולך לשחק על המחשב ויכול להסתדר עם כונן חיצוני.

בנוסף מעבד חסכוני כמו 3317u הוא פשרה מצויינת בין ביצועים סבירים מאוד, ויכולת לקבל זמן סוללה ארוך מאוד.

זה לא נייד שהולך ראש בראש עם מכונות עבודה כמו ה-w520 של , אבל לכל מי שרוצה מחשב קל לעבודה משרדית / תכנות / משחקים קלים ויש לו תקציב זו בחירה הגיונית.

נ.ב. המשקל שאני ראיתי מדבר על כ-1.65 ק"ג ולא פחות מ-1.6 כמו בקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thinkpad Edge E430-3254-GLU

Vostro 3460

inspiron 14Z 5423

Latitude E5430

ideapad U310 UltraBook 4375

כולם 14 אינץ'

i5-3210M עם

מעבד

, פרט לאחרון שהוא 13.3 שנמצא ברשימה בגלל המחיר המפתה שלו וגם

מעבד 3317.

אז....את מי לקחת??

דברים שחשוב לדעת:

סטודנט, לימודים,, פנאי ומשחקים, מחוץ לבית, ניידות, זמן , טמפ' סבירה (שלא יתחמם יתר על המידה מלמטה)

{{גם מראה}}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...