האם קיימת אפשרות לתיקון לוח אם? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיימת אפשרות לתיקון לוח אם?

ohecht

Recommended Posts

שלום,

יש לי מעבד Q9300 ולוח אם P5KE/WiFi AP, נקנו בערך לפני 4.5 שנים. לאחרונה כאשר אני מדליק את המחשב המסך נדלק וכן המאווררים אבל לא רואים את המסך ה-POST של הBIOS. אני נדרש לבצע ריסט מספר פעמים עד שמופיע חלון ה-POST.

לדעתי זו בעיה בלוח האם ומאחר והוא ישן אין כל תמיכה בו. האם יש מעבדות שיכולות לתקן את לוח האם ולבדוק מה הבעיה בו? או שחבל על המאמץ/כסף וכבר לקנות אחד חדש שככל הנראה יותאם ל3770 (אם כבר משדרגים...)

תודה,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי כמה אתה מרוצה מהמחשב הזה ואם אתה מוכן להשקיע במחשב חדש

אם אני הייתי במקומך והייתי מרוצה מהמחשב

הייתי קונה לוח חדש כזה

http://ksp.co.il/?select=.1030..52..63.&list=1&sort=2&glist=0&uin=12129&txt_search=&buy=&minprice=&maxprice=

אבל תיקח בחשבון שזה הימור , אולי לא הלוח הוא זה שעושה את הבעיות ?

אז אולי עדיף שפשוט תשים את המחשב במעבדה כלשהי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

תודה רבה על התשובות.

המחשב לא ב-OC ואני לא רואה קבלים נפוחים - הוא נראה בסדר גמור.

אני מאוד מרוצה מהמחשב והוא עושה כל דבר שאני דורש ממנו אולם, אולי זו הזדמנות כבר להחליף למשהו קצת יותר עדכני וחזק. אני בכל זאת עובד הרבה עם קימפול קוד ו-vmware ככה שיהיה נחמד לשדרוג שייקל.

אשקול באמת לקחת למעבדה ולשלם את עלות הבדיקה ולראות אם יצליחו למצוא את הנזק, ככל הנראה זו הפעולה שאעשה לפני שמחלת השדרגת תתפשט.

תודה רבה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה הולך להוציא כסף על לוח חדש ו\או מעבדה.

תפרק את כל כרטיסי ההרחבה, תבצע ניקוי יסודי של (כולל הסלוטים עד כמה שניתן) על ידי שואב אבק\פן\לחץ אוויר. תנקה את הסטיקים של הזכרונות וכ.מסך (תעבור עם מחק רגיל על החלק שנכנס לסלוט) ואז תרכיב הכל חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...