טבעונות/צמחונות - יורופסקי וחברים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טבעונות/צמחונות - יורופסקי וחברים

Judas Iscariot

Recommended Posts

הבעיה שחלקם אפילו לא מבינים זאת. לפני כמה שבועות פנה אלי פעיל גרינפיס בכניסה לתחנה המרכזית בירושלים ושאל אותי אם יש לי זמן לדבר על הסביבה. עניתי לו שאיכות הסביבה זה נושא חשוב מאוד אבל הוא לא יגרום לי לתמוך בארגון סמי-טרוריסטי. הבן אדם לא הבין מה אני רוצה ממנו. שלחתי אותו לקרוא קצת על טרור אקולוגי והקשר לארגון האהוב עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך עוד לא נפתח כאן דיון? בשר = רצח או טעים רצח?

כבר היו לא מעט דיונים בנושא...

אתה יכול לראות בהודעות קודמות למטה.

לדעתי האישית, חיה ותן לחיות. (כן, אני שם לב לסתירה החזקה בהקשר זה)

מוסרי או לא זו כבר שאלה פילוסופית. בכל מקרה, באיזו דרך שלא תבחר אתה תפגע או פגעת כבר בבעלי החיים.

אין לי בעיה עם מה שהוא עושה אבל רצוי שזה יהיה פחות "דמגוגי" ובעל טיעונים כמה שיותר מדויקים ולא מסולפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כל כך דואגים לחיות. מה עם כל האנשים שסובלים במדינות עולם שלישי מניצול מחפיר בחסות תעשיית הגאדג'טים המערבית?

עם זה נראה שלאנשים יש פחות בעיה מקוף שסבל בשביל שיימצאו תרופה לסרטן או משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא טבעוני, או אפילו צמחוני (לצורך העניין), אך איך הגעת למסקנה שטבעונות אינה בריאה יותר?

אתה רציני?

צמחונים נאלצים לקחת כדורי B12 מלאכותיים שנוצרו במעבדה (יש יותר לא-טבעי מזה?) כדי לאזן את הגוף החולה שלהם.

מה בריא בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כל כך דואגים לחיות. מה עם כל האנשים שסובלים במדינות עולם שלישי מניצול מחפיר בחסות תעשיית הגאדג'טים המערבית?

עם זה נראה שלאנשים יש פחות בעיה מקוף שסבל בשביל שיימצאו תרופה לסרטן או משהו.

אנשים כל כך דואגים לזכויות נשים. מה עם כל האנשים המסכנים והרעבים שלא מצליחים לגמור את החודש אחרי שתי עבודות, בחסות חברת הניצול הקפיטליסטית? עם זה נראה שלאנשים יש פחות בעייה מאיזה אישה שקיבלה מכות כי עברה על איזה הלכה דתית או משהו.

מזהה את הדמיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?

צמחונים נאלצים לקחת כדורי B12 מלאכותיים שנוצרו במעבדה (יש יותר לא-טבעי מזה?) כדי לאזן את הגוף החולה שלהם.

מה בריא בזה?

גם אם תתחיל להתאמן בחד"כ ולא תשנה את התזונה שלך בהתאם תצטרף לקחת תוספי . מה בריא בזה? :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים כל כך דואגים לזכויות נשים. מה עם כל האנשים המסכנים והרעבים שלא מצליחים לגמור את החודש אחרי שתי עבודות, בחסות חברת הניצול הקפיטליסטית? עם זה נראה שלאנשים יש פחות בעייה מאיזה אישה שקיבלה מכות כי עברה על איזה הלכה דתית או משהו.

מזהה את הדמיון?

כשיש בנאדם שלא גומר את החודש, תמיד אפשר לבדוק למה.

לעומת זאת, כשחרדי יורק על אישה או מדיר אותה מהמרחב הציבורי, אין כאן יותר מדי מקום לבדיקה או פרשנות.

זה פשוט לא בסדר באופן חד משמעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש בנאדם שלא גומר את החודש, תמיד אפשר לבדוק למה.

לעומת זאת, כשחרדי יורק על אישה או מדיר אותה מהמרחב הציבורי, אין כאן יותר מדי מקום לבדיקה או פרשנות.

זה פשוט לא בסדר באופן חד משמעי.

[/פרקליט השטן] מה ההבדל? [פרקליט השטן]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תתחיל להתאמן בחד"כ ולא תשנה את התזונה שלך בהתאם תצטרף לקחת תוספי . מה בריא בזה? :jump:

אמממ... לא נכון.

אם תתאמן ותרצה בשלב מסויים להאיץ את העלאת מסת השריר באופן מלאכותי מעבר למה שהטבע מאפשר לך - אז כן, אתה תאלץ (מבחירה, לא מצורך) לקחת תוספים שונים ומשונים.

אבל איך זה רלוונטי לאנשים שיש להם מחסור חמור בויטמין חיוני לגוף שאי אפשר לחיות חיים תקינים בלעדיו, ושנאלצים (מצורך, ולא מבחירה) לקחת תוספים מלאכותיים כדי להמשיך לחיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם ניצול חיות למעילי פרווה או פיטום בכפייה או כליאה בתא של מטרXמטר כל חייהן, יש מבחינתך מקום לפרשנות?

יופי, התחלנו עם הדמגוגיה.

לגבי פרווה, אתה חכם גדול שחי במדינה עם אקלים נוח.

בוא נראה אותך חי במדינה שרוב השנה מזג האוויר שם הוא מתחת ל-0 מעלות צלזיוס ומסתדר בלי ללבוש פרווה.

לעומת זאת, לקנות גאדג'טים שלא יוצרו בסין תמיד אפשר. לי יש כזה, יוצר בדרום קוריאה במקום.

אז כן, בהחלט יש מקום לפרשנות גם לגבי פרווה. כל אחד נהיה לי פה צדקן למרות שבחברה מערבית,

סביר להניח שבאיזשהו אופן אתה חי על חשבון אדם או חיה כלשהי שסבלה.

אז ברור שצריך למנוע סאדיזם בחיות, אבל לא על חשבון חיי אדם או בריאותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ברור שצריך למנוע סאדיזם בחיות, אבל לא על חשבון חיי אדם או בריאותו.

צריך למנוע התעללות בחיות נקודה. זה לא אומר שלא צריך לאכול בשר, אבל ההתנהגות כלפי החיות שמוצגת בהרצאה של יורופסקי היא ממש לא מחויבת המציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך למנוע התעללות בחיות נקודה. זה לא אומר שלא צריך לאכול בשר, אבל ההתנהגות כלפי החיות שמוצגת בהרצאה של יורופסקי היא ממש לא מחויבת המציאות.

יורופסקי עצמו לא מחוייב למציאות. למה שאני אאמין למישהו שניסה לפוצץ בני אדם?

למה שאקשיב למה שיש לו להגיד על מוסר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...