מפרט מחשב 4K למשחקים ועריכת מוזיקה ללא מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב 4K למשחקים ועריכת מוזיקה ללא מסך

goldenhand

Recommended Posts

טוב עז לאחר כמעט שבע שנים ה Athlon 3700 האגדי שלי, על סף שביקת חיים, לא רע בהתחשב בעובדה שהוא היה בOC ל2.6GHZ כל הזמן הזה.(בזמנו עלה 1500 שח רק המעבד....אך היו זמנים)

בכל אופן אני כבר כמה שנים לא בעניינים, צריך עזרה בקניית מחשב חזק וחמוד חדש.

1. מה התקציב המקסימאלי? 4000 שח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? לא ניתן

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים רזולוציה 1980X1024

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). ערכית מוזיקה כמו MIXMIESTER

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. כל המשחקים

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). יש מסך רזולוציה HD,

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?הכי גבוהות שאפשר להשיג בכסף

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך בציוד היקפי, אולי רמקולים טובים, שלי גוססים גם כן

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? יש לי HD יחסית חדש של 500GB, לא יודע אם צריך עוד אחד??

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? שיהיה שקט כמה שאפשר

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן כרגע OC, אבל שלוח האם יתמוך

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? כמה עולה מערכת הפעלה חוקית בימינו

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. כן חייב שיהיה מ KSP

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). שיהיה USB3, כרטיס מסך עם יציאות HDMI ו DVI, לפחות 8GB זיכרון, מעבד חייב להיות של אינטל, מעדיף לוח אם של , שיהיה מארז שקט ובעיקר נוח לפתיחה , החלפה, הוספה של רכיבים.

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? אולי להחליף כרטיס מסך בעתיד

שאלה האם כדאי לקנות כונן לא גדול בשביל , ולהשתמש ב 500GB הקיים לאחסון?

בקיצור רוצה הכל ואין לי המון כסף, אשמח לקבל הצעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור רוצה הכל ואין לי המון כסף,

יפה אמרת, פה בדיוק הבעיה במקרה שלך.

לצערי זה בלתי אפשרי לבנות בתקציב שלך מערכת עם כרטיס מסך חזק, תמיכה באוברקלוק, כונן , רמקולים ואולי גם מערכת הפעלה על הדרך.

הנה ההתפשרויות שלך:

- כונן יעלה סביב ה-500 ש"ח ל-128GB. יתן לך אחלה תוספת ביצועים במערכת ההפעלה שלך (אם תתקין אותה עליו כמובן) ובתוכנות אשר יותקנו עליו.

- מערכת הפעלה תעלה סביב ה-350 ש"ח, רמקולים 2.1 איכותיים בין 150-300 ש"ח.

- כרטיס מסך טוב לגיימינג- סביב ה-1250 ש"ח. כרטיס מסך חזק יותר לגיימינג- סביב ה-1750 ש"ח.

- תמיכה באוברקלוק- כלומר מעבד מסוג K+לוח אם המבוסס ערכת שבבים Z77+קירור מתאים- תוספת של סביב 400 ש"ח.

מה שאתה צריך לעשות עכשיו זה חושבים, ואחריו תרשום לי לפי הסדר (1-הכי חשוב, 4-הכי פחות חשוב) מה היית רוצה לכלול במפרט.

אם אתה שואל אותי, אם בסופו של דבר אתה רוצה את המחשב בעיקר לגיימינג ואתה אכן כבד- תתמקד אך ורק בכרטיס המסך (גם אם זה כרוך בחריגה של 100-200 ש"ח במידת הצורך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...