הצטרפות להוט/בזק - "התקנה חד פעמית" - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצטרפות להוט/בזק - "התקנה חד פעמית"

Judas Iscariot

Recommended Posts

מהרבה נסיון של עצמי ושל חברים שעברו לתל אביב בשנה האחרונה והיו צריכים אינטרנט

אף אחד לא שילם התקנה (לי אפילו נתנו חודשיים חינם, בתור לקוח חדש שעושה בנדל)

פשוט אומרים להם שאתה לא רוצה לשלם\בהוט\בזק הציעו לך בלי או פחות והם יוותרו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה היה במשך השנה. אני עברתי לפני חודש. יש פה אולי אלופי המיקוח ואני שמח בשבילם. אבל אני יותר סומך על "כמה זה" והם אומרים שאין מיקוח עכשיו וכולם משלמים. הכתבה נכתבה בסוף יולי.

http://www.kamaze.co.il/%D7%9E%D7%A2%D7%A7%D7%91-%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה לא משקף את כל הדברים המיוחדים. לפני שנה וחצי השגתי תשתית חינמית מבלי להתווכח ומבלי כלום בהוט. כנראה שנפלתי על מישהי חדשה מאוד או איזו אחראית גבוהה או משהו כי פשוט התקשרתי וביקשתי לשדרג את החבילה שלי. היא הסתכלה אצלי בנתונים ואמרה שהתשתית שלי שהייתה בתשלום מעכשיו חינם בגלל איזה שקר כלשהו אז משיחה פשוטה יצא ששלימתי פחות בשביל הטריפל (הורידו לי לגמריי את מחיר התשתית) וגם קיבלתי תשתית מהירה יותר וכל זאת מבלי איום אחד מצידי.

בסלקום הייתה לי חבילה והיא נשארה אצלי עד שעברתי להוט מובייל וזה 120 ש"ח בשיבל 8 שעות שיחה, 50 הודעות חינמיות וכל הודעה נוספת ב-12 אגורות להודעה והייתה לי גם גלישה חינם עד כמות מסוימת שאף פעם לא השתמשתי. לחבר קרוב הייתה את אותה החבילה בדיוק באותו המחיר רק שאצלו הכל היה כפול (16 שעות שיחה, 100 הודעות) את זה הוא השיג בצעקות.

גם החבילה שלי וגם החבילה של החבר מעולם לא הופיעו בתוכנית חיילים באתר כמה זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנה של -

אני מקבל חבילה של 1000 דקות בחודש- ומשלם על זה 20 ל 3 חודשים.

וזו בעצם עלות ההתקנה.

לא מדויק - עלות ההתקנה היא איזה 150 שקלים.. אבל הם אומרים שאם אתה עושה את חבילת הדקות הזו לשלושה חודשים לפחות - אז ההתקנה בחינם. כלומר לאחר 3 חודשים אם אתה לא מעוניין אתה מבטל את התוכנית ביוזמתך וכך בעצם יוצא שבמקום 150/164 שקלים להתקנה (למיטב זכרוני) אתה משלם "רק" 60 שקלים. (בתנאי שאתה לא מעוניין בקו שלהם).

אתה מקבל חבילה של 1000 דקות - ומשלם עליה 20 שקל כל חודש. לא רק 3 חודשים. פשוט אחרי פרק זמן זה (מעין התחייבות) תוכל לבטל וזה בעצם יסבסד את ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה היה במשך השנה. אני עברתי לפני חודש. יש פה אולי אלופי המיקוח ואני שמח בשבילם. אבל אני יותר סומך על "כמה זה" והם אומרים שאין מיקוח עכשיו וכולם משלמים. הכתבה נכתבה בסוף יולי.

http://www.kamaze.co.il/%D7%9E%D7%A2%D7%A7%D7%91-%D7%A2%D7%9C%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%AA.aspx

אתה מקשר למשהו שאומר בדיוק ההפך. תקרא מתחת לעלות טלפון קווי

"68 שקלים, בהתמקחות וויתרו לנו על עלות ההתקנה.

יחד עם אינטרנט ללא עלות התקנה"

אם הם ויתרו לטלפון ואינטרנט אין סיבה שהם לא יוותרו לדברים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז תקנות ביטול קנסות יציאה וביטול ההתחייבויות בתחום התקשורת בשלהי שנת 2011, עלות התקנת השירותים עלתה. אם לפני התקנות ניתן היה להתמקח בעלות ההתקנה – ולבטלה כליל, הרי מבדיקה שערכנו בשיתוף עם אתר "כמה זה?" – אתר השוואת מחירי התקשורת בישראל עולה כי לא רק שעלות ההתקנה עלתה, אלא שגם לא ניתן לבטלה ובחלק גדול מהמקרים היא עולה יותר מהעלות החודשית של המסלול. מעקב ערוץ 10 ואתר "כמה זה?"

מה אומר ההפך? משפט הפותח את הכתבה אומר הכל. ראית מילים: "בחלק הגדול מהמקרים"?

אם משהו הצליח להתחמק מהתשלום אז אני מאוד שמח. אבל התמונה הכללית אומרת שעכשיו לעשות את זה פי כמה יותר קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדויק - עלות ההתקנה היא איזה 150 שקלים.. אבל הם אומרים שאם אתה עושה את חבילת הדקות הזו לשלושה חודשים לפחות - אז ההתקנה בחינם. כלומר לאחר 3 חודשים אם אתה לא מעוניין אתה מבטל את התוכנית ביוזמתך וכך בעצם יוצא שבמקום 150/164 שקלים להתקנה (למיטב זכרוני) אתה משלם "רק" 60 שקלים. (בתנאי שאתה לא מעוניין בקו שלהם).

אתה מקבל חבילה של 1000 דקות - ומשלם עליה 20 שקל כל חודש. לא רק 3 חודשים. פשוט אחרי פרק זמן זה (מעין התחייבות) תוכל לבטל וזה בעצם יסבסד את ההתקנה.

אחרי זה אני כנראה אמשיך עם חבילה של 100 דקות, אז זה יצא לי ממש משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...