ULTRABOOK-למי זה טוב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ULTRABOOK-למי זה טוב?

Mistery

Recommended Posts

בכמה הימים האחרונים אני קורא הרבה על המחשבים האלה,הבנתי שדהמהות היא מחשבים דקים,עם טובה וכן הלאה,

השאלה שלי למי המחשבים האלה מתאימים? ומי שיש לו אחד,כיצד בקצרה הוא משמתש בו?

+הבנתי שמשחשבים האלה הם בסגנון המקבוק אייר של ,האם המחיר שלו מוצדק או גבוה מדי?

סליחה על השאלות הכלליות,אני פשוט בהתלבטות לא פשוטה האם לוותר על סוג המחשב הזה בקנייה או בכל זאת ללכת עליו,אין לי הרבה מידע כי עדיין לא היה ברשותי ,אז אני מנסה לספוג כמה שיותר אינפורמציה בימים האלה:)

מי שהבין אותי מוזמן לענות,מי שחושב שאני נודניק עצלן,מוזמן להתאפק :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

האולטראבוקים זאת נישה חדשה שנוצרה בשנתיים-שלוש האחרונות בעיקר עבור אנשי עסקים/מנהלים

שנוהגים לשאת אותו לכל מקום.

האולטראבוקים מציעים מצד אחד ביצועים טובים (לרוב מצוידים במעבדי I5 ו-I7, ורק לאחרונה נוספו דגמים בעלי I3)

כונני או שילוב היברידי (SSD קטן + כונן מכאני בעל נפח גדול),

ללא כונן אופטי - מתוך מטרה לחסוך במשקל

והכי חשוב - זמן סוללה ארוך (לרוב כ-8-9 שעות)

האולטראבוקים מתהדרים בתג מחיר גבוה יותר מזה של לפטופים בעלי קונפיגורציה מקבילה -

אבל מי שזקוק למחשב להצגת מצגות/דו"חות ועוד - חשוב לו שרמת הגימור ואיכות הבנייה של האולטראבוקים תהיה גבוהה מאוד וכך הדבר.

השתמשתי לא מעט בזנבוק של מהדור הראשון והדור השני,

בשני המקרים הם הגיעו במזוודות מפוארות, ונראו מרשימים מאוד.

משקלם של האולטראבוקים נמוך במיוחד (13 אינטש ינוע בין 1.25 - 1.4 ק"ג בערך) ומגיעים עם ספק כוח קטן גם כן.

לסיכום - אולטראבוק הוא לרוב לפטופ מפואר, עם הרבה פוזה, ביצועים, משקל נמוך וזמן גבוה.

לידיעה, לאחרונה משפחת האולטראבוקים מתרחבת גם לקהל התקציבי שרוצה ליהנות ממשקלם הנמוך, ומגיע גם עם מעבדי I3 ושילוב היברידי כדי לחסוך בעלויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שמשחשבים האלה הם בסגנון המקבוק אייר של אפל

וזאת בדיוק המטרה (אפילו המוצהרת) שלהם - להוות תחרות לנתח השוק של המקבוק אייר.

בניגוד ל"נטבוקים" שהיו לפניהם, והיו פשוט מאוד קטנים אבל גם מאוד חלשים (ומאוד זולים), האולטרבוקים הם "הטוב מכל העולמות" - גם קטנים, דקים וקלים, אבל גם חזקים מאוד. האופן טבעי, זולים הם לא.. למרות שגם זה עניין יחסי, הם לא יקרים באופן קיצוני וכבר יש אולטרבוקים באיזור ה-1,000$.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...