מחפש כונן נייד 2.5" של 1T מ- KSP, מתלבט בין כמה דגמים.. - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כונן נייד 2.5" של 1T מ- KSP, מתלבט בין כמה דגמים..

matan007

Recommended Posts

בעיקרון מהירות היא הפקטור שהכי חשוב לי בכונן. פשוט יש לי עוד כונן עם חיבור eSATA שהתרגלתי לעבוד איתו בקצבים שנעים ב- 80M/S (זה כונן של עם מארז 2.5 שקניתי)...עכשיו אני מעביר סיפריות ווידאו של כמה מאות גיגה ככה שמבאס לחכות המון זמן בידיעה שאשפר לנצל עוד מהירות עם ממשק אחר (USB3).

אני לא הולך לקנות לוח חדש או להשקיע מאוד בבקר כמובן!

יש לי שאלה כללית ויכול להיות די טרוויאלית(לי אין מושג): אפשר לפרק את הכונן הנייד מיתוח המארז שלו? ז"א להוציא את הכונן 2.5 מהמעטפת וההגנות שעושים לו ואז להחזיר אותו?

הסיבה שאני שואל היא כי יש לי במארז של המחשב תחנת עגינה לכונן 2.5 עם חיבור SATA וחשמל מיידי ללוח...כמובן שאז המהירות היא מקסימאלית ותלוייה במגבלות של הכונן עצמו ולא בממשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה באמת מה שעשיתי בעבר (עם הכונן eSATA שהזכרתי). העניין הוא שעדיין מחירי ה- HDD לא חזרו להיות כמו שהיו פעם וכונן 2.5 פנימי של 1T עולה המון ללא הצדקה, לעומת מחירי הניידים שדי חזרו להתייצב.

בכל מקרה נראה לי שזה מה שאני יעשה בסוף..יימצא כונן שניתן לפרק מהמארז שלו, יעביר אליו את כל התוכן שאני צריך בפעם הראשונה ואז יחזיר אותו למארז לתמיד ומידי פעם יהיו לי עוד כמה דברים להעתיק אליו.

תודה על העזרה לבנתיים :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי נסיון עם בקר כזה.

אבל למה שיהיה שונה מהבקר שאתה קישרת אליו? אחד מאלה שלינקקתי גם מבוסס צ'יפ של NEC.

אולי תשאל אותו, או שתפתח דיון בפורום בטח ישנם רבים שרכשו בקרים זולים מEBAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון:

כאמור קניתי את הכונן הזה:

http://ksp.co.il/?select=.1033..146..691..371..489.&list=1&sort=2&glist=0&uin=13206&txt_search=&buy=&minprice=&maxprice=

אני חייב לציין שאני מאוכזב קשות :nixweiss: הכונן מחובר לי על USB2 והוא מעביר לי בין 27-30 מגה לשנייה ברציף..זה נמוך מאוד!! יש לי כונן עם ESATA שלא יורד מה- 70 מגה לשנייה. יכול להיות שהמוצר פגום?? או שזה סביר ל- USB2? (יהיה כזה הבדל גדול ל- USB3?)

זה כונן 1T ורק בתור התחלה אני זורק עליו 500G של ומחכה כבר חצי שעה ועוד עוד רושם 4.5 שעות לסיום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מתסכל!! הרי USB2 זה עד 480 BITS מה שאומר 60M/S והוא הרי כונן USB3..אז למה הוא לא עובד לפחות על המקסימום של USB2? הוא הרי מסוגל ליותר.

אם אני אקנה את הכרטיס הזה:

http://www.ebay.com/itm/PCI-e-PCI-Express-USB3-0-Card-new-NEC-720200AF1-chipset-/330608109325?pt=US_Internal_Port_Expansion_Cards&hash=item4cf9c7670d

זה ייתן שיפור..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך..אז לצערי הכונן לא מקולקל, זו המהירות הסבירה :-[

אני פשוט רגיל לכונן 2.5 ביצועי שחברתי למארז איכותי עם ESATA ועובד על מינימום 70 M/S!

בכל מקרה מה לגבי כרטיסי ה- USB3 הסינים האלו..נותנים ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח מסירת כדור טובה ;D

בכיף, כנראה אני מזמין, סה"כ 10 דולר..צפה לחוו"ד קצר וקולע (אני לא מקצוען בסקירות..אצלי זה או טוב..ז"א מעביר על לפחות 70M לשנייה או כל השאר).

דבר ראשון שאני בודק לפני הוא אם אפשר לפרק את הכונן הזה מהמארז מיליון שכבות שלו ולחבר אותו לתחנת עגינה לכונן 2.5 שיש לי על המארז. לא הצלחתי להבין איזה דגם כונן תכלס יש בתוך העוגת שכבות הזו והאם יש לו SATA וחשמל SATA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני לא איתך..לא הבנתי מה קשור מארז ל- USB3?

אני מתכוון שאני רוצה לחלץ את הכונן הנייד שקניתי מהמעטפת פלסטיק נגד זעזועים שלו ומיחידת הבקר כך שיהיה לי רק את הכונן HDD עצמו ביד. את ה- HDD הזה אני רוצה לחבר לתחנת עגינה שיש לי במארז של מחשב נייח. השאלה שלי היא האם אחרי שאני יסיר את המעטפת של הכונן אני יישאר עם כונן 2.5 סטנדרטי ביד כמו בתמונה למשל (כי תחנת העגינה היא לכונן כזה עם חיבור SATA וחשמל..התחנה כמובן מחוברת ללוח אם ישירות).

בתמונה השנייה יש את התחנת עגינה שאני מתכוון אליה במארז שלי..

לגבי אחריות..לא נראה לי שניתן לדעת אם אחזיר הכל חזרה..וגם אין ברגים או מדבקה נדמה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...