מעבד ולוח אם להסבת מחשב למבוסס אינטל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד ולוח אם להסבת מחשב למבוסס אינטל

asaf556

Recommended Posts

שלום אני רוצה לקנות מעבד ולוח אם חדשים לשדרוג מחשב שמבוסס כרגע על

מה שישאר מהמחשב הזה זה ספק כוח ציפטאק 500 וואט 8 גיגה זכרון DDR 3 1333

מארז קולר מאסטר 310

כרטיס מסך 460 GTX

ודיסק קשיח 500 של ווסטר דיגיטל

זה מה שאני רוצה לקנות

[table][tr][td]מק"ט[/r][/t]מוצריםכמותמחיר[table][tr][td]GB75MD3H[/t]Gigabyte GA-B75M-D3H1₪392[table][tr][td]C3470T[/t]Intel Ivy Bridge i5 3470 Socket 1155 6MB 3.2Ghz Tray1₪928[table][tr][td]סה"כ:[/t]2₪1320[table][tr][td][/t]השימושים הם לגיימינג בעיקר אולי קצת עבודות עריכה קלות לפעמים בשביל הכיף

איך השילוב?

תודה מראש על העזרה

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קפיצת הביצועים בין פנום לIVY BRIDGE לא מצדיקה שדרוג(היא גדולה אבל השיפור בגיימינג לא גדול כל כך.)

ממליץ לך לסחוב מעט עם השילוש העכשווי שלך שהוא דיי והותר לגיימינג ובעתיד הקרוב-רחוק לשדרג למעבד חזק(HASWELL או אפילו למשוך עוד דור)

אני אישית גם משתמש בפנום ולא רואה סיבה לשדרג אותו,לפחות כרגע,מה שמגביל אותי מעט במשחקים זה הכרטיס מסך.

הכרטיס מסך שלך מעט חלש ובשביל להריץ משחקים על הגדרות מקסימליות תצטרך כרטיס חזק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[table][tr][td][table][tr][td]

[table][tr][td]מק"ט[/td][/tr][/table][table][tr][td]מוצרים[/td][/tr][/table][table][tr][td]כמות[/t]

[/td][/tr][/table][table][tr][td]

מחיר

[/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]S7852GD5H[/td][/tr][/table][table][tr][td]Sapphire 7850 2GB GDDR5 DP Retail[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪1218

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]C3450T[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Ivy Bridge i5 3450 Socket 1155 6MB 3.1Ghz Tray[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪913

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]GB75D3V[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-B75-D3V[/td][/tr][/table][table][tr][td]

1

₪418

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td][/td][/tr][/table][table][tr][td]

סה"כ:

3

₪2549

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/t][table][tr][td][table][tr][td] [/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר לי להישאר עם הפנום שלי לוותר על שדרוג המעבד ולוח האם כי בכל מקרה זה לא יתן לי שינוי משמעותי בביצועים ובמקום זה להשקיע יותר בכרטיס מסך?

אתה ממליץ על הכרטיס מיסך שהצגתי בהודעה האחרונה שלי ה7850?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...