מעבר לגולן - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבר לגולן

amitr

Recommended Posts

היי מה נשמע.

אני רוצה לעבור לגולן מתוך עיקרון. ואני עוזב את החברה הגדולה שאני נמצא בה בגלל הסיבות הידועות שכולם כבר מכירים ושונאים.

בנוסף בגלל שאני יודע שאם לא גולן עוד הייתי משלם על חבילה 200 שקל לחודש כמו פראיר.

קניתי את הפלאפון שלי 100 מאופיס דיפו. לא יודע לאיזה הוא פתוח, לא מבין בזה כלום למען האמת.

1) אני אוכל להשתמש בו בגולן טלקום ?

2) יש דרך לבדוק?

3) מה הדרך הנכונה להתנייד כדי לא לאבד את המספר שלי ?

4) היום עוד יש בעיות התניידות מאוראנג' לגולן כמו בעבר?, אני זוכר שפעם מנעו מאנשים להתנייד ועשו להם תמוות .

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו הסיבות שלך...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4273212,00.html

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%A8%D7%A1

אם אלו הסיבות שלך לעבור, אז צר לי לבשר לך אבל מדובר במכת מדינה.

בטוח התגובה הכי לא עניינית שקיבלתי בשנה האחרונה בפורום כלשהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כרגע, גולן טלקום משתמשת אך ורק ברשת של סלקום ואין לה, כרגע, רשת פעילה משלה. לדעתי הטלפון הזה כן יכול לעבוד בגולן טלקום.

2. תנסה לבדוק עם מכרים/חברים/משפחה שיש להם סים של גולן או של סלקום.

3. כל הפעילות של גולן מתבצעת דרך האתר שלה www.golantelecom.co.il. תיכנס לאתר, תבחר את החבילה המתאימה לך ושם תפעל לפי ההוראות ותשמור על המספר שלך.

4. אין בעיות ניוד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כרגע כן. עוד כמה שנים גולן תעבור לרשת העצמאית שלה, רשת דור שלישי בלבד. המכשיר תומך בדור שני בלבד.

אגב, למכשיר יש כנראה שתי גרסאות, אחת תומכת בשני התדרים של (עליה גולש גולן), ואחת בתדר אחד בלבד. במילים אחרות, יכול להיות שלפעמים לא יעבוד. עם זאת, מאוד קשה לי להאמין שמישהו ימכור בארץ את הגרסה הפחות מתאימה.

2. הרגע בדקת - שאלת אותנו.

3. יש מדריך פשוט וברור באתר של גולן.

4. לפעמים יש עדיין כל מיני בעיות מוזרות ותקלות, אבל בגדול הכל הרבה יותר טוב ואמור לעבור חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

התקשתר לשירות לקוחות של גולן, ענתה לי נציגה ממש חמודה וסבלנית שאלתי אותה על הנוקיה 100 היא אמרה שאין בעיה.

לפני מספר דקות סיימתי את תהליך הניוד באתר.

אני אעדכן אם עבר חלק או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...