יצאת צדיק 2012 - טכנאי מחשבים - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאת צדיק 2012 - טכנאי מחשבים

Born2Kill

Recommended Posts

^

הרמאות לא נמצאת שם. יכול להיות שהבחור הוא טכנאי בשקל (רמאות בפני עצמה, אבל בקטנה).

אפילו אם הוא חאפר, הוא היה צריך לקחת את הדיסק למעבדה ולראות שהוא עולה במערכת אחרת, ומכאן להבין שיש בעיה בסדר ה-boot או חיבור סאטה תקול (מה שהוא יכל להפריך במהירות). וכמובן לא למכור מערכת מחשב במחיר מופקע ללקוח תמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברת comptia מנפיקה שנים תעודת A+ להסמכה כטכנאי לאחר בחינה מעמיקה

תרשה לי לזלזל בשטות שנקראת תעודה A+ כטכנאי .

איפה בדיוק יש מפרט של משרד החינוך או מפרט כלשהו שנותן הסבר מה זה "טכנאי PC" ?

זה לא טכנאי חשמל או מכונות, וממש לא צריך לדעת כלום כדי לתקן מחשבים

נ.ב.

Dandy23 ו-Symbore עוד מילה אחת מחוץ לנושא הדיון ואתם מקבלים אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A+ עשיתי את ההסמכה ב 2005 (המבחן של 2003 ששודרג מזמן מזמן). אני רק זוכר שהמבחן היה קל מדי וחסר שם

את הקטע המעשי אבל זו התחלה טובה. הבעיה היא שהמבחן יקר רצח (בזמנו, לי שילמו הכל).

חוץ מזה, אתם מאמינים לי שראיתי גרוע יותר בשטח? טוב חוץ מהראשון, הוא בליגה משלו :P

בעצם עכשיו שחושבים על זה, בעבודה הקודמת שלי הדביקו לנו 2 טכנאים למספר חודשים, לעזור לתחזק את הרשת

בזמן שאני והשתוף שלי עבדנו חלק גדול מהזמן עם חברה חיצונית להרחיב אותה... והם לא היו טובים בהרבה, אם בכלל.

אחד מהם היה עושה עבודות על חשבון השעות שהוא היה אמור לעבוד, והקטע המפחיד

הוא ששמחתי שהוא לא שם להפריע לנו! אה ומאוחר יותר גילינו שהוא היה משתמש בחלקים מהמעבדה שלנו..

השני היה סובייטי מלחיץ רצח שכל הזמן אומר משפטים חסרי טאקט בצורה מביכה מול אנשים.

הייתה תקופה שכל פעם שהוא לא היה מרוצה ממשהו הוא היה אומר בקול מלחיץ ומבטא

רוסי כבד "מה זה זה?! זה פשוט פורנוגרפיה פה! "

יום אחד הוא אמר למזכירה בפנים "כל שרמוטה עם ציצי פה חושבת שהיא מנכליות בלאט!".

וכן מבטיח, זה אמיתי :) ולא אני לא יכול להגיד איפה זה היה, זה יכול לסבך אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין רמאות בזה שהוא לא יודע מה זה משדר (מקלט בעצם?) ומה זה DOK.

אבל לא הייתי רוצה שאחד שלא יודע לזהות ביניהם יגע לי במחשב.

זה פשוט קסם איך מסתכלים על המחשב ויודעים שהלך הדיסק הקשיח. חיפשתי מדריך בגוגל ולא מצאתי...

אגב, זה קטע ענק:

"הלך הדיסק הקשיח.

-מה זה דיסק קשיח?

-הארד דיסק."

אין מה להתבלבל. אצל הסבתא העכבר והמקלדת הם חוטיים!! אז לשקר לה בפרצוף שהDOK זה קשור למקלדת\עכבר? (לא שכל הקטע פה לא היה שקר רוב הזמן כן?)..

דרך אגב,

"הלך הדיסק הקשיח.

-מה זה דיסק קשיח?

-הארד דיסק."

ענק !! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לזלזל בשטות שנקראת תעודה A+ כטכנאי .

איפה בדיוק יש מפרט של משרד החינוך או מפרט כלשהו שנותן הסבר מה זה "טכנאי PC" ?

זה לא טכנאי חשמל או מכונות, וממש לא צריך לדעת כלום כדי לתקן מחשבים

נ.ב.

Dandy23 ו-Symbore עוד מילה אחת מחוץ לנושא הדיון ואתם מקבלים אזהרה.

איך משרד החינוך קשור פה?

זו תעודת הסמכה בינלאומית שאומרת שאתה יודע לעשות XYZ.

ומן הסתם שצריך לדעת מה זה מדייה ניידת כדי לסדר את התקלה להלן

A+ עשיתי את ההסמכה ב 2005 (המבחן של 2003 ששודרג מזמן מזמן). אני רק זוכר שהמבחן היה קל מדי וחסר שם

את הקטע המעשי אבל זו התחלה טובה. הבעיה היא שהמבחן יקר רצח (בזמנו, לי שילמו הכל).

חוץ מזה, אתם מאמינים לי שראיתי גרוע יותר בשטח? טוב חוץ מהראשון, הוא בליגה משלו :P

אני לא יודע מה המצב היום אבל הם דרשו בזמנו לא מעט ידע דווקא, ואכן לא היה משהו מעשי.

אין מה לעשות אף מדינה בעצם לא עושה לזה סדנטריטיציה וקומפטיה החברה היחידה שעושה משהו בנושא.

כמובן שאין צורך בתעדוה כדי לתקן מחשב, זה או שאתה יודע מה אתה עושה או שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לפניי שחלק מהחומר בתעודה יהיה לא חיוני (טכנאי יכול להבין טוב למשל בחומרה + או מאק, וליפול על השאלות של הוינדוס), ועד לשאלות לא קשורות לידע אלא "מנהליות" ("מצאת פורן במחשב של הלקוח מה תעשה") (וזה לא שאלה דמיונית, יש שאלה דומה במבחן של סיסקו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיו הרבה שלא יעברו וכן מבינים טוב מאוד בתחום

איך בנאדם שאמור לתקן מחשבים על בסיס יומי לא יכול לענות לענות על סדרת שאלות פשוטה בנושא?

ולגבי סיסקו, אני זוכר שכל מי שעבד איתי בסיסטם חפר לי ש CCNA זו הסמכה לא פאריית וקשה ואת כמות החודשים שהוא בזבז עליה.

כשסיימתי לעבוד. הבוס שלי החליט שהוא ממן לי מבחן CCNA על חשבון הבית. אז החלטתי לגשת בלי להתכונן.

לראות אם שנתיים וחצי של עבודה אינטנסיבית עם ציוד סיסקו (ורשתות בכללי) בעולם האמיתי יספיקו לי.

ונחש מה? עברתי על משהו כמו 960 . כנראה פשוט נפלתי על שאלות קלות או משהו כזה. אבל לא ראיתי שיש שם שאלות

לא רלוונטיות או מכשילות, אחרת לא הייתי עובר... הדבר היחיד שאולי קצת הציק לי זה הדגש על סאבנטינג, אבל היה לי דף

ונייר, כך שזו לא בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ccna זה נחמד ויפה שעברת אבל אין לזה קמצוץ קשר לתיקון מחשבים.

קומפטיה הינה ההסמכה הרלווטית יותר לתחום הpc וחבל שניא לא נפוצה מספיק בארץ

באחד המבחנים שעשיתי בגון ברייס נכנסו איתי כ8-9 צעירים שבכיתה י״ב עברו הכנות ל3 הסמכות קומפטיה

אהבתי את הרעיון, וממליץ למימשחושב לעסוק בתחום לבדוק את המשמעויות של להשיג הסמכות אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע עם ה CCNA היה בתגובה למה שאש אמר על המבחנים של סיסקו למעלה.

ויש סיבה טובה ש comptia לא פופולרית בארץ. בתור התחלה המבחנים שלהם יקרים בטירוף.

דבר שני, ההסמכות שלהם ממש קלות, יותר מדי קלות בשביל להיות ממד ליכולת בעולם האמיתי.

יכול להיות שדברים השתנו, והם שידרגו קצת את הרמה. אבל בערך 2005-6 כעשיתי A+ ו network+ (שניהם המעסיק שלי שילם),

אני זוכר שהייתי כמעט המום מהרמה הנמוכה. וקח בחשבון שהייתי אז ילד בן 18 בערך, לא מבריק במיוחד ועם לא יותר משנה נסיון

כטכנאי מחשבים...

מה שכן זו התחלה טובה. הסמכות מביאות לך baseline להשתפר ממנו ומכריחות אותך לעדכן את הידע אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...