יצאת צדיק 2012 - טכנאי מחשבים - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יצאת צדיק 2012 - טכנאי מחשבים

Born2Kill

Recommended Posts

מעניין אותי אם הצדיקים הוציאו חשבונית כחוק. לפי מה שהראו בתוכנית, לא בדיוק. מעניין מה דעתם של רשויות המע"מ על העניין.

בכלאופן, טכנאי שלוקח 50 או 100 ש"ח כולל מע"מ כחוק לביקור, בקושי יוכל להתפרנס מהמקצוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 140
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שהמתקד פה בפתרון התקלה פספס את הרעיון.

המטרה לא להראות מקצועיות (כמובן שהיא חלק מהכל), אלא את היושר והאמינות של הטכנאים.

כל טכנאי יקח לו יותר או פחות זמן לאתר ולפתור תקלה, השאלה אם להאמין למה שיוצא לו מהפה.

וכצפוי, התשובה היא לא.

היה ברור שאחוז גדול ינסו לעשות קופה על גבו של אדם תמים, בטח ובטח כשמדובר בסבתא חביבה שחיה בבית מאובזר.

בקורס מחשבים שעברתי (שהיה אכזבה באופן כללי) קיבלנו "טיפ", שבמקרה שמזהים את התקלה מהר, למשוך זמן כדי לקחת יותר כסף.

כל העסק מסריח מהשורש.

וכשילדים חוזרים מהבית ספר ועושים כמה גרושים על פרמוטים לשכנה, לא פלא שכמעט חצי ממי שהוזמן בתכנית לא יצא "צדיק".

וכמו שמישהו אמר כאן, מי שגובה סכומים הגיוניים (וכחוק) מתקשה להתפרנס מזה.

יש פה בעיה גדולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תעודה צריך כדי לתקן תקלות מחשב?

אין הסמכה של חברות חומרה לטיפול במוצרים שלהן (כמו ברכב לדוגמה) ולכן זה פשוט הגדרה אישית שלא דורשת תעודה.

זה כמו שלא דרוש תעודה כדי להיות רועה צאן.

כל המושג - "טכנאי מוסמך" במקרה של מחשבים הוא שקר ורמאות.

מי נותן למסמיך גושפנקה להסמיך? אף אחד, אלו מכללות שמוציאות תעודות על פי דעתן.

שים שלט על הדלת - מעבדת מחשבים ואתה טכנאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בהחלט לבכות.זה מצחיק רק בהתחלה.

אני מסכים עם מה שאמרו קודם, שצריך שיהיה מוסד שיסמיך טכנאים. היום כל דמיקולו נהיה לי טכנאי דודים, אינסטלטור או אלוהים יודע מה.

אבל בארץ כמו בארץ, מוסד כזה יסבול מסיאוב ושחיתות תוך זמן קצר (10 שנים), ויקח זמן עד שיחליפו אותו במוסד אחר שיסתאב גם הוא (ע"ע הסתדרות העובדים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שזה לא יעזור.

אנשים כמו עמיר אלבז הם פשוט חלאות, והם ימשיכו להיות חלאות לא משנה במה הם יתעסקו. מה גם שבשביל לקבל הסמכה של COMPTIA לא צריך להיות גאון, אפילו היצור הזה היה מקבל אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שפשוט רציתי להקיא ממנו - הקטע שהיה שהטכנאי הוציא את הDOK מהמחשב, הסבתא שואלת אותו "מה זה הדבר הזה?" והוא אומר לה שזה המשדר של המקלדת והעכבר :bash: פשוט רמאות לשמה! זה היה הקטע הכי מגעיל ושקרי לדעתי בכל העניין הזה (הכל היה שקרי, אבל זה גם היה בצורה מגעילה..)..

מה שבאמת הרגיעה אותי כשצפיתי בתכנית זה הצדיקים. הם יצאו אחלה גברים! ההוא שלקח 50 שקל בשביל הנסיעה בכלל יצא גבר וכל הכבוד להם! :yelclap::xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לקוחה אחת - אמא שלך.

;D

בהתחשב בכך שרק אני או אבא עושה את התיקונים בבית

אז כנראה שאתה מתבלבל עם האמא שלך.

אבל לא נורא. רק אמא יודעת מה טוב

ואני בטוח שהיא מפנקת את הבן שלה :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שפשוט רציתי להקיא ממנו - הקטע שהיה שהטכנאי הוציא את הDOK מהמחשב, הסבתא שואלת אותו "מה זה הדבר הזה?" והוא אומר לה שזה המשדר של המקלדת והעכבר :bash: פשוט רמאות לשמה! זה היה הקטע הכי מגעיל ושקרי לדעתי בכל העניין הזה (הכל היה שקרי, אבל זה גם היה בצורה מגעילה..)..

אין רמאות בזה שהוא לא יודע מה זה משדר (מקלט בעצם?) ומה זה DOK.

אבל לא הייתי רוצה שאחד שלא יודע לזהות ביניהם יגע לי במחשב.

זה פשוט קסם איך מסתכלים על המחשב ויודעים שהלך הדיסק הקשיח. חיפשתי מדריך בגוגל ולא מצאתי...

אגב, זה קטע ענק:

"הלך הדיסק הקשיח.

-מה זה דיסק קשיח?

-הארד דיסק."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...