פרויקט MonsterClock- Radeon9500PRO - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט MonsterClock- Radeon9500PRO

RoyShefy

Recommended Posts

טוב אז ככה , קודם כל אני אישית חושב שאתה לא תצליח לשבור שום שיא וקצת חבל על ההשקעה כי 1000 שקל זה המון !

אבל אם אתה מחליט לקחת את הפרויקט ברצינות אז לי אין בעיה לעזור לך ..

קודם כל אתה צריך לצרוב לכ.המסך של 9700 ובשביל שהוא גם יזוהה כ-9700 אתה צריך צריך ל"הזיז" את אחד הנגדים שמתחת למחליף החום של הליבה ממצב 3-2 ל 1-2 עצם כך שהכרטיס יזוהה כ-9700 יכול לתת לך תופסת נכבדה בביצועים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://arc.aquamark3.com/arc/arc_search.php?processorType=&processorSpeedFrom=&processorSpeedTo=&graphicsType=7&graphicsCoreClockFrom=&graphicsCoreClockTo=&graphicsMemoryClockFrom=&graphicsMemoryClockTo=&displayMode=&displayDepth=&antiAliasingMode=&antiAliasingQuality=&anisotropicFiltering=&detailLevel=&resultType=AMScore

התוצאה הגבוהה ביותר היא 51000 אני הגעתי ל45500 פעם אחרונה שבדקתי...

ניראה לי שזה אפשרי מאוד אבל מאוד שאני אשבור שיא!!!! עם עוד קצת OC למעבד... והשאלת מהירים יותר מחבר (זכרונות למחשב) וקצת לכרטיס ניראה לי שאני מגיע...!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל5600 ול5200 יש שניהם אותם שהם 2.5 NS שלי הם 3NS.....

לאבא שלי יש GF5200 של אז אני אקח ממנו...מה זה אומר..? כי אנשים עשו את זה כבר.... איך זה לא יכול לעבוד?

ומישהו שהוא בעל כרטיס FX5200 יכול להגיד לי בוודאות שהזכרונות מרובעים???

I Wish... ::)

יש לי במקרה גם FX5200 של , ולפי ביקורת שקראתי נדמה לי בטום התזמון הוא 4NS. אני בעצמי הצלחתי באובר יציב להגיע ל-460 280 , שזה די עלוב. (סטוק 250\405), ואלה המהירויות מקסימום של התוכנת OC שקיבלתי עם הכרטיס.

באמת בהצלחה, כי אתה תזדקק לה. :-\

אה, והזכרונות מלבניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הכתבה ב -spot על ה9500 שדיברו עליו פה מקודם.

איזה 2 רוסים לקחו 9500NP softmoded ל9700 החליפו לו סינק לסינק של מעבד(נראה לי P3) עשו לו אין ספור vMOD לליבה לזיכרון ולמה לא...

החליפו לו לזכרונות 2.8ns של 5200ULTRA במעבדה לתיקון סלולריים ויצא 9700 פרו (לאחר צריבת ביוס) במהירויות של 440\720

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...