מפרט ב 4,000 לגייימינג.. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט ב 4,000 לגייימינג..

שרון מהוד השרון

Recommended Posts

אני מתכנן לקנות מחשב חדש ואשמח לקצת עזרה עם המפרט

1. מה התקציב המקסימאלי? - 4000

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? - אם אפשר לחסוך למה לא

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? - 400 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? - משחקים כגוון BF3 ומשחקים עתדיים, הגדרות גבוהות FHD 1080P עם פילטרים וכל מה שאפשר לדמיין.

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב.

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)?

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת,עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. -אין צורך בציוד היקפי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? יש לי ספק של טרמלטק 600W איכותי, יש לי מארז סביר של גיגה בייט, יש לי כרטיס מסך HD6850 1GB שאפשר להחליף לדעתי.

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? - 5

6. האם מתוכנן OC ? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? -אם יהיה לי את סידרת K של אינטל אז למה לא ? כל עוד שזה ממש ממש פשוט ולא מסובך.

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? -אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. - KSP סניף פתח תיקווה או KSP סניף רמת אביב.

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). -

USB3 זה כבר סטנדרט לא?

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? -אם יש אפשרות כזאת זה יהיה נחמד.

חוץ מזה אין לי בעיה עם חומרה של אני ממש לא נעול על שילוב של עם ... הכל יכול לבוא בברכה, שימו לב לדברים שכבר יש לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון אפשר לרכוש לוח-אם מבוסס Z77 וכרטיס HD6850 נוסף ולעשות מערך CF.

האם תרצה לעשות זאת או שאתה מעדיף למכור את הנוכחי ולקחת כרטיס בודד?

יש בו רק 1GB , אני לא בטוח שזה יספיק אפילו במערך קרוס פייר. ואז אני אצטרך ספק חדש, כך שבעצם לא עשיתי בזה כלום מבחינה כלכלית..

אני לא יודע עד כמה 2 6850 1GB יחזיקו משחקים על הגדרות גבוהות על FHD בזמן הכרוב... ניראה לי שעדיף פשוט לקנות משהו חדש, כי לפי מה שאני יודע אם עושים CF עם שתים כאלה עדיין נשאר אפקטיבי רק של 1GB...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ספק TT 600W אמור להחזיק בלי בעיה שני HD6850 (לא מהסדרות החצי-גנריות שלהם כמובן), ובמסגרת התקציב אתה מקבל גם מפרט שתומך ב-OC. אם אתה רוצה כרטיס מסך חזק בודד, במסגרת התקציב תצטרך לקחת מערכת ללא תמיכה באוברקלוק (מערכת עם תמיכה תעלה סביב ה-4600~ ש"ח אני משער).

דוגמא למפרט בעל כרטיס בודד (ללא אפשרות OC למעבד):

מעבד אינטל: Intel Core i5 3550 3.3Ghz s1155 6MB, GPU Core, Tray 1

מאוורר למעבד: Scythe Katana 4 CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte H77-D3H s1155 Core i3/i5/i7, Intel H77, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 2x4GB DDR3 1333Mhz NT Dual Channel CL9-9-9-24 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX660 Ti 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: Hitachi DeskStar 7K1000.D 1TB 7200RPM 32MB Sata III 1

מחיר החבילה: 4280 שקל

לרכישה

<div id=rtl>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, ספק TT 600W אמור להחזיק בלי בעיה שני HD6850 (לא מהסדרות החצי-גנריות שלהם כמובן), ובמסגרת התקציב אתה מקבל גם מפרט שתומך ב-OC. אם אתה רוצה כרטיס מסך חזק בודד, במסגרת התקציב תצטרך לקחת מערכת ללא תמיכה באוברקלוק (מערכת עם תמיכה תעלה סביב ה-4600~ ש"ח אני משער).

דוגמא למפרט בעל כרטיס בודד (ללא אפשרות OC למעבד):

מעבד אינטל: Intel Core i5 3550 3.3Ghz s1155 6MB, GPU Core, Tray 1

מאוורר למעבד: Scythe Katana 4 CPU Cooler 1

לוחות אם למעבדי אינטל: לוח אם Gigabyte H77-D3H s1155 Core i3/i5/i7, Intel H77, DDR3 1600, 2xPCI-E, VGA, DVI, HDMI 1

זכרונות: זיכרון למחשב G.Skill 2x4GB DDR3 1333Mhz NT Dual Channel CL9-9-9-24 1

כרטיסי מסך: כרטיס מסך Gigabyte GTX660 Ti 2GB GDDR5 DX11 2xDVI HDMI DP PCI-E 1

דיסקים קשיחים: Hitachi DeskStar 7K1000.D 1TB 7200RPM 32MB Sata III 1

מחיר החבילה: 4280 שקל

לרכישה

<div id=rtl>

660TI עדיף מאשר 670GTX ?

כי לפי מה שמתי לב כמעט ואין הבדלי מחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש המחירים ביניהם הוא 240 ש"ח והפרש הביצועים שלהם בהתאם. ה-660TI צורך טיפה פחות חשמל כמובן.

להגיד לך תכלס, אין שום כרטיס ultra-high end שמשתלם, והאמת גם אף פעם לא היה כזה באף אחד מהדורות, אבל הכרטיס הזה הוא הרע במיעוטו. האופציה השניה היא CF שאותה כבר ציינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...