מגן מסך רטוב, שלם (אחורי + קדמי) XTREMEGUARD - בטוח לשימוש? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגן מסך רטוב, שלם (אחורי + קדמי) XTREMEGUARD - בטוח לשימוש?

liav12

Recommended Posts

אהלן,

לא מזמן הזמנתי כמות של מגיני מסך מחברת XTREMEGUARD, על הנייר ועל פי רישומים באינטרנט יש ביקורות חיוביות על המגינים.

אני רוצה להתקין את המגן הנ"ל על המכשיר שלי,

המכשיר המדובר הוא HTC ONE X.

הקטע שהכי מפחיד אותי היא שיטת הפעולה ואופן ההשמה של המגן.

עובד על פי שיטת ה WET = שיטה רטובה, למלא צלוחית מים + כמה טיפות סבון נוזלי, לטבול את הידיים שם ואת המגן מסך לפתוח כשאתה עם אצבעות רטובות, להרטיב את המגן מסך בחלקו הפנימי ואז להניח על המכשיר..! :errrr:

מפחד אותי שיכנס מים לספיקר או למקומות אחרים כמו מתחת למסך ( HTC TOUCH HD נהרס לי כבר פעם אחת כי נוזל נכנס מתחת למסך במגן של ZAGG).

האם אתם ממליצים?

להלן המוצר

http://www.xtremeguard.com/HTC-One-X-Screen-Protector-p/htc_one_x_screen_protector.htm

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על פניו יכול להיות שמדובר בשיטה מאוד מוצלחת, ושאם מיישמים אותה כמו שצריך היא גם עובדת טוב, אבל בלי ניסיון מוקדם (ובטח כשכבר נכווית מהעניין הזה בעבר), לא הייתי מסתכן בלשים משהו רטוב על המכשיר. מנסיון רטיבות יכולה להכנס דרך הנקבים הכי קטנים כמו אפרכסת, מיקרופון, שקע טעינה. לא הייתי מסתכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שלאחר התלבטות לבנתיים לא שמתי את זה עדיין, בחברה ממנה קניתי GO MOBILE הסכימו שאני אביא להם את זה והם יתקינו לי בחינם, אבל ללא אחריות אם המכשיר הולך מן הסתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...