Sleeping Dogs -דיון ראשי. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sleeping Dogs -דיון ראשי.

rroonnii

Recommended Posts

53379328.jpg

מוציא לאור: Square Enix

מפתחים:United

תאריך שחרור:August 14, 2012

ז'אנר: פעולת הרפתקאות,עולם פתוח .

משחק פשע-נהיגה עולם פתוח שמתרחש בהונג-קונג: הסיפור עוקב אחר קורותיו של שוטר סמוי (ווי שן) שצריך לחדור אל ארגון הפשע הסיני, ה-Triads, ובדרך מפתח משבר נאמנות.

40167026.jpg

11388935.jpg

79699509.jpg

מישהו כבר משחק, מה אומרים?

לדעתי נחמד .... בתקופת היובש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי בדמו, נראה משחק מצויין :o לא מבין למה בחרו לא לסיים את הפיתוח שלו.

הדמו היה זמין גם לפני יציאת המשחק? אם כן אז חבל שלא שיחקתי בו כשהמשחק היה זמין בשלושים ומשהו דולר. אם לא חבל שהם לא הוציאו את הדמו לפני, יותר אנשים היו קונים.

לפי מה שהבנתי שבגירסת הקונסולות המערכת של המכות מתפקדת לא מושלם, במחשב לפי מה שראיתי הכל עובד פיקס והמשחק נראה מדהים (וגם הביצועים טובים מאוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרגשתי בעיה עם המערכת נהיגה, השליטה טובה יחסית ויש הרגשה של מהירות (אפילו יותר מידי הרגשה של מהירות). יכול להיות שבאמת היית במהירות גבוהה מאוד וניסית לעשות סיבוב וזה היה יותר מידי בשביל הכלי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לביצועים, עם המחשב שלי לא ניתן לשחק מעל AA נורמל. וכל השאר על מקס ,במשחקיות במצב אור יום גם ירידה ל50 FPS --- משחק בעל גרפיקה כזאת לא צריך לרדת מ60 אבל מה נעשה עדיין פורט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה במשחק מאוד יפה יחסית לעולם פתוח. בדקת אולי הבעיה בכלל מהמעבד? משחקים כאלה לרוב דורשים יותר מהמעבד ופחות מהכרטיס מסך.

הפורט מצויין, אין כל כך דברים רעים שאפשר להגיד עליו, יצא לי לראות כמה באגים קטנים אבל הם לא כל כך מפריעים. הגירסה של המחשב בסופו של דבר נראת ועובדת יותר טוב משאר הגירסאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה סבירה ותו לא. גרפיקה ברמה שהמחשב אכן מאוד יתאמץ ואני לא יתפלא זה כמו שהוצג על WATCH DOGS .

והמעבד שלי מספיק חזק.הפורט אכן די בסדר אבל עדיין לא מושלם כמו שיהיה מותאם לPC . המשחק בכלליות מהנה לא סתם פתחתי דיון ואני עוד ממשיך לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...