האם בזק הורידה לכל מנויי TOP100MB/s את המהירות לסביבות ה- 60MB/s ? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם בזק הורידה לכל מנויי TOP100MB/s את המהירות לסביבות ה- 60MB/s ?

LazyCat

האם אתם מקבלים מהירות סבירה בחבילת TOP100 (בזק) ?  

792 הצבעות

1. 1. האם אתם מקבלים מהירות סבירה בחבילת TOP100 (בזק) ?

• כן. קרוב למקסימום (בפועל כ- 90MB/s).
    • לא. מהירות של בסביבות של 70-80MB/s.
    • לא. מהירות של כ- 60MB/s לכל היותר (#%@#%)!
    • מנוי הוט 100MB/s ומקבל 102MB/s (צוחק על מנוי בזק p:).
    • סתם נכנסתי לנושא, נראה מעניין.

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם ב 2@?

אין לי כוח לבדוק ב@2 - לא שזה מסובך אבל אני מקבל קרוב מאוד למה שאני מקבל בדרך כלל . אין מה לעשות במקרה שלי 70-80 זה המקסימום. הארון 170~ מטר ממני(מרחק אווירי).

לי יש בעיה אחרת - 014 לעולם לא מגיעים למקסימום בכל מני אפליקציות כולל P2P , וגם gamersgate .אולי אני לא בודק בזמנים טובים. זה לא הכי מפריע לי . את המקסימום שלי אני יכול לראות רק בבדיקות מהירות למיניהם. המהירות מקסימום שלי היא בפועל כ40mbps זה נדיר אם זה עולה מעל למהירות הזאת. כנראה שככה זה ב014 :nixweiss: .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה 2@?

כשמשתמש DSL רוצה לשלול את האפשרות שהתשתית מונעת ממנו לקבל את מה שהוא משלם עבורו, הדרך לוודא זאת תחילה היא באמצעות חיבור ל 1@ (פשוט להתחבר עם שם המשתמש שלך - username@1 במקום username@014 לדוגמא). בחיבור ל 1@ המשתמש עובר דרך שרתי האימות של בזק, בהם מוגדרת מהירות החבילה שלו בפועל.

אם בחיבור ל 1@ המשתמש מקבל את המהירות התואמת לחבילה עליה הוא משלם מבחינת התשתית, משמעות הדבר היא שהכל בסדר מבחינת התשתית.

במידה וזה לא המצב, השלב הבא הוא להתחבר דרך 2@, שהוא מה שנקרא "עוקף אימות" (לצרכי בדיקה בלבד ושלילת הגדרה שגויה בשרתי האימות) וביצוע בדיקת מהירות דרכו, אמור לספק את המהירות המקסימלית האפשרית על-סמך נתוני הסנכרון של הנבדק, ללא כל תלות באופי החבילה.

את הבדיקות יש לבצע מן הסתם בחיבור קווי ולא .

אם גם ב 2@ המהירות המתקבלת אינה מתקרבת למהירות עליה המשתמש משלם (שוב, מדובר על תשתית בלבד בבדיקות האלה), ייתכן שיש בעיה בציוד הקצה של המשתמש, בין אם זה הנתב, המחשב ו/או הגדרות שגויות בנתב/כ. רשת, או בעיה בפורט אליו המשתמש מחובר ב MSAG, המצריכה החלפה שלו (ייתכן שזה המקרה של adiz).

בחיבור ל 1@ ו 2@ מתבצע חיבור לתשתית של בלבד, שכפי שכבר הבנתם - בחיבור ל 1@ יש חשיבות להגדרת החבילה של המשתמש בבזק ובחיבור ל 2@ אין, כך שאם המשתמש המשלם עבור 30 מגה מסונכרן על חבילה אדפטיבית (המקסימום האפשרי מבחינת נתוני הקו) והוא מסתנכרן במהירות של 70 מגהביט לצורך העניין, בחיבור ל 1@ אמורה להתקבל המהירות עליו הוא משלם (30), בעוד שבחיבור ל 2@, המהירות שמתקבלת אמורה להיות 60~.

במקרה של adiz, או שבוצעה הגדרה אוטומאטית לכלל משתמשי ה TOP 100 למהירות של 60, כך שבדיקה ב 1@ ו/או בחיבור דרך הספקית לא תתקבל מהירות גבוהה יותר, או שישנה הגדרה כלשהי בציוד קצה שלו שגורמת לזה (QOS) או שישנו כשל בפורט אליו הוא מחובר ב MSAG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון...

בזק סידרו את הבעיה, טוענים שהייתה תקלה בפורט ב- MSAG. עכשיו אני מקבל כ- 87MB/s.

מה שמוזר זה שאצל חברים, רק אחרי שהם התלוננו, הבעיה סודרה. עכשיו נפתח נושא דומה בפורום אחר, המכנה המשותף של כולם הוא שמנויי 100MB/s מדגדגים את ה- 60MB/s מלמטה, עד שפונים לבזק ועומדים על זה שזו בעיה ושיסדרו אותה (הנציגים מנסים לנפנף את הפונים בטענה שזה קרוב ל- 60MB/s המובטחים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המהירות זוועה, ואני לא יודע את מי להאשים:

ב-1@ --- 65MB/s

ב-2@ --- 54MB/s

ב-018@ --- 42MB/s

למי אני צריך לפנות\מה לעשות? בדקתי את זה לפני 5 דקות בערך, אחרי העדכון על ה-MSAG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...