סלקום לא מוכנים לפתוח מכשיר נעול שנקנה אצלהם - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סלקום לא מוכנים לפתוח מכשיר נעול שנקנה אצלהם

Zinger777

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתקשר לשירות הטכני של . נפלת על נציגת מכירות סתומה לצערנו...

יעזרו לך. מקסימום תצטרך להפקיד למעבדה שלהם לפתיחה במקרה קיצון.

במידה ולא יהיה ניתן לפתוח (לא יקרה דבר כזה) אז יוחלף לך לדגם שווה ערך/דגם יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוד שלי היה באותה סירה כמוך עם מכשיר F480, בפעם הראשונה שפנה אליהם אמרו לו שזה לא מכשיר שנפתח עם קוד אלא צריך לשלוח ליבואן למעבדה וזה עולה 179שח.

"אבל יש חוק" -"כן אבל החוק זה רק אם פותחים עם קוד במקום"

אחרי שסיבנו אותו קצת בא אליי.

הדפסנו את הנוסח המדויק שזמין באתר משרד התקשורת והפעם חזרתי לשם איתו.

אני מפעיל את המצלמה הנהדרת בRAZR שלי (FULL HD, אגב) ומגיש לנציגה בנימוס את הדף. בלי לצעוק, בלי להתלהם, כלום.

"רשום כאן שחור על גבי לבן שאתם חייבים ללא שום תמורה כלל לפתוח כל מכשיר שאי פעם נקנה דרככם, בלי שום נקודות ושום אותיות קטנות, התואילי למצוא נספחים שאומרים אחרת?"

היא הבינה שנפלה על הבנאדם הלא נכון, הלכה לחדר האחורי להתייעץ עם מנהל וחזרה עם תשובה "טוב תביא נשלח"

(בחינם, כמובן)

הם נלחמים במיכאל גולן בכל דרך אפשרית, גם אם זה בכיס של הלקוחות.

אל תוותר.

בהצלחה.

(נ.ב. מומלץ במקום שיחות סרק לעשות בדיוק את מה שאני עשיתי. תצלם, זה יותר טוב מכל איום שתעלה בדעתך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לי מכשיר שהוא של , והוא כותב שהוא נעול- "שיחות חירום"

ניסו לפתוח לי אותו במעבדה של , ומסתבר שאפילו סים של הוא לא מקבל, אני יכול לעשות אם זה משהו?

אני יכול להוכיח שהם דפקו לי אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס - משרד התקשורת מכיר את המקרה ומטפל בזה (שלח מייל לסלקום שטפלו מייד בזה). כמובן שלא אוותר.

מודצ'יפ - קנית את המכשיר סלקום? זה נשמע כאילו קנית אותו בפלאפון/אורנג'/מירס, באת לסלקום והם משום מה לא מצליחים לשחרר אותו. זה אכן המקרה? אתה בטוח שהמכשיר נקנה בסלקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד מוזר, פניות הציבור בחברות הן סוג של מחלקות משפטיות וניהוליות שאנשים יכולים לפנות ותמיד מקבלים מענה גם אם הוא שלילי ביותר.

בכל אופן בצלחה, לא אמורה להיות שום בעיה. מוזר לי שאם המכשיר נקנה בסלקום הם מקשים עליך בצורה גורפת שזו במיוחד לאור נתוני הניוד וגם שהתליך עצמו לקוח בדיוק 10 שניות מצידך ומצידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דניס - משרד התקשורת מכיר את המקרה ומטפל בזה (שלח מייל לסלקום שטפלו מייד בזה). כמובן שלא אוותר.

מודצ'יפ - קנית את המכשיר סלקום? זה נשמע כאילו קנית אותו בפלאפון/אורנג'/מירס, באת לסלקום והם משום מה לא מצליחים לשחרר אותו. זה אכן המקרה? אתה בטוח שהמכשיר נקנה בסלקום?

מכשיר ישן של סמסונג שיש עליו סמל של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...