תאימות כבל SPDIF - out - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאימות כבל SPDIF - out

rotman

Recommended Posts

שלום לכולם ,

קניתי היום את הלוח GA-H77-D3H , אני חייב יציאת אודיו קואקסאלית.

מצאתי את המתאם הבא : http://www.ebay.com/itm/Gigabyte-Motherboard-12CR1-1SPOUT-02R-SPDIF-Bracket-/260682438945?pt=US_Audio_Cables_Adapters&hash=item3cb1e25921

הבעיה היא שבספר ההוראות של הלוח מתואר שיציאת ה SPDIF של הלוח היא בעלת 2 פינים בלבד. האם יש סיכוי שהמתאם הזה יעבוד עם הלוח שלי? או שאולי מישהו מכיר מתאם שכן יעבוד? או כל שיטה אחרת לארגן לעצמי יציאת קואקסאלית?

תודה רבה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במתאם יש 3 פינים כי צריך את ה5V לאופטי, בשביל הCOAX אתה לא צריך אותו, האדום הוא ה5V ככה שאתה צריך לחבר את השחור לׁGND ואת הלבן לפין של הנתונים(SPDIFO).

אני יותר ויותר התחלתי להבין את מה שבדיוק רשמת לי ,

עכשיו אחרי שרשמת את זה אני שוכנעתי לגמרי והזמנתי מיד.

תודה רבה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה לשאול משהו בנושא הS/PDIF שלא ענו לי עליו במקום אחר:

יש לי מערכת 5.1 ולוח אם עם כרטיס קול מובנה שתומך ב5.1 (+ 2 ערוצים עצמאיים).

אין לי יציאה דיגיטלית ואני רוצה לקנות את זה:

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=24362

כדי שאני אוכל להשתמש במערכת (רסיבר + 5.1 רמקולים) שיש לה חיבור דיגיטלי RCA בודד וחיבור אופטי,

ובלוח האם יש לי חיבור S/PDIF של 4 פינים ככה שהמוצר מתאים.

רציתי לוודא 2 דברים:

1. המוצר הנ"ל יתן לי 5.1 ערוצים? הוא עובד על כרטיס הקול, נכון?

2. יש צורך בכבל מיוחד כדי לחבר אותו לרסיבר או שכבל RCA בודד יספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה לשאול משהו בנושא הS/PDIF שלא ענו לי עליו במקום אחר:

יש לי מערכת 5.1 ולוח אם עם כרטיס קול מובנה שתומך ב5.1 (+ 2 ערוצים עצמאיים).

אין לי יציאה דיגיטלית ואני רוצה לקנות את זה:

http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=24362

כדי שאני אוכל להשתמש במערכת (רסיבר + 5.1 רמקולים) שיש לה חיבור דיגיטלי RCA בודד וחיבור אופטי,

ובלוח האם יש לי חיבור S/PDIF של 4 פינים ככה שהמוצר מתאים.

רציתי לוודא 2 דברים:

1. המוצר הנ"ל יתן לי 5.1 ערוצים? הוא עובד על כרטיס הקול, נכון?

2. יש צורך בכבל מיוחד כדי לחבר אותו לרסיבר או שכבל RCA בודד יספיק?

לוח האם שלך הוא ASUS?

בכל מקרה , אתה צריך למצוא את מפרט הפינים של החלק הזה ולבדוק בספר ההוראות של הלוח אם שלך שזה אותו המבנה.

כבל RCA בודד , הכוונה היא לחיבור קואקסלי , במקרה הזה , כל כבל RCA יעשה את העבודה , יש כאלה שאוהבים להשקיע בכבל יותר איכותי , אני אישית מחבר את הרמקולים למחשב עם כבל RCA פשוט וארוך מאד וזה עושה את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח האם שלך הוא ASUS?

בכל מקרה , אתה צריך למצוא את מפרט הפינים של החלק הזה ולבדוק בספר ההוראות של הלוח אם שלך שזה אותו המבנה.

כבל RCA בודד , הכוונה היא לחיבור קואקסלי , במקרה הזה , כל כבל RCA יעשה את העבודה , יש כאלה שאוהבים להשקיע בכבל יותר איכותי , אני אישית מחבר את הרמקולים למחשב עם כבל RCA פשוט וארוך מאד וזה עושה את העבודה.

לוח האם שלי הוא , אבל החיבור הוא זהה (4 פינים, אחד שהוא ריק..).

רק רציתי לוודא שזה אכן בעצם "שלוחה" של כרטיס הקול ושזה אכן יוציא 5.1.. (לא מצאתי מילה מתאימה יותר :P)

וכן אני יודע שהחיבור הוא קואקסיאלי, רק לא הייתי בטוח אם יש צורך בכבל מיוחד או שRCA בודד גם מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח האם שלי הוא , אבל החיבור הוא זהה (4 פינים, אחד שהוא ריק..).

רק רציתי לוודא שזה אכן בעצם "שלוחה" של כרטיס הקול ושזה אכן יוציא 5.1.. (לא מצאתי מילה מתאימה יותר :P )

וכן אני יודע שהחיבור הוא קואקסיאלי, רק לא הייתי בטוח אם יש צורך בכבל מיוחד או שRCA בודד גם מתאים.

אז כמו שאמרתי , בדוק בחוברת של לוח האם שלך אם זה אכן spdif-out (שים לב שיש גם לוחות עם כניסת in) ובדוק שהפינים אכן לפי הסדר של הלוח שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...