מסך ההדלקה לא עולה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך ההדלקה לא עולה

arel508

Recommended Posts

נכון שמדליקים את המחשב לפני שעולה הווינדוס קודם עולה ה-DOS? (או איך שלא קוראים לזה)

אז אצלי זה לא עולה זה ישר עובר לווינדוס.. זאת אומרת זה כנראה כן עולה אבל המסך שלי לא מציג את זה.. חשוב לציין שיש לי עכשיו בעיה לא קשורה עם המסך (עוד כמה ימים אני יקח לתיקון) אבל עדיין לא נראה לי שזה קשור לזה.. רציתי לפרמט את המחשב אבל אני לא יכול בגלל זה..

איך אני פותר את הבעיה הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבדרך כלל רואים על הצג בהפעלת המחשב זה את הרישום של כרטיס המסך במידה וזה כרטיס מסך שהוא תוספת ללוח-האם ואח"כ רואים את ההודעות של ה- גירסתו סוג המעבד כמות זכרון וציוד המחובר לבקר ה- IDE או ה- SATA.

זה שאתה לא ראית עד כה את ההודעות וישר הוא עובר למערכת ההפעלה, זה בגלל שהמחשב שלך מהיר מאוד בבדיקת הציוד.

למה לפרמט אם הבעיה היא בצג ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבדרך כלל רואים על הצג בהפעלת המחשב זה את הרישום של כרטיס המסך במידה וזה כרטיס מסך שהוא תוספת ללוח-האם ואח"כ רואים את ההודעות של ה- גירסתו סוג המעבד כמות זכרון וציוד המחובר לבקר ה- IDE או ה- SATA.

זה שאתה לא ראית עד כה את ההודעות וישר הוא עובר למערכת ההפעלה, זה בגלל שהמחשב שלך מהיר מאוד בבדיקת הציוד.

למה לפרמט אם הבעיה היא בצג ?

בלי קשר אני רוצה לפרמט את המחשב.. ועד היום זה תמיד הראה לי את השטויות האלה לפני שהווינדוס עולה.. איך אני אמור לפרמט את המחשב בלי זה?

חשוב לציין שבעת ההדלקה עד שמופיע לי הווינדוס לוקח איזה חצי דקה עד שהוא עולה ובזמן הזה המסך מראה כאילו אין כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הדלקת המחשב אתה מקיש על מקש ה- DEL עד שהביוס עולה.

משנה את הגדרת ה- BOOT לכונן ה- CD/DVD.

פותח את מגש הכונן ושם את תקליטור ההתקנה של מערכת ההפעלה.

לוחץ על מקש F10 ומאשר את השינוי.

המחשב יאתחל מחדש ותהליך ההתקנה יחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...