אביזרי MUST HAVE ל- Ainol Aurora II: אשמח לשמוע וגם קייס מומלץ+מגן מסך.... - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אביזרי MUST HAVE ל- Ainol Aurora II: אשמח לשמוע וגם קייס מומלץ+מגן מסך....

בולי איש השלג

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש קייס ל-Ainol Novo7 Aurora II...

מן הסתם (ולצערי הרב) יש להניח שכמו ב-99.9% מהפעמים שאני רוכש משהו - זה לא יהיה בארץ...אז פתחתי גוגל וקיבלתי המון תוצאות.

גם באיביי, אמזון וכל האתרים שמוכרים מוצרים סינים (dhgate - מוכר רק בכמויות?).

לכן, אני נאלץ לבקש את עזרתכם (מי שמכיר, התנסה, שמע...) בהכוונה לקייס ברמת איכות סבירה-טובה (סחורה סבירה-טובה בעלות לא גבוהה).

לא חשוב לי שיהיה מעור או מבד (רק לא פלסטיק).

מצורפת תמונה של קייס - כזה אני רוצה...

אשמח לקבל המלצות (לינקים לאתרים)...מחפש מן קייס בצורת "ספר".

כמו-כן, יש חברות רציניות שמייצרות מגיני מסך ל-Ainol Novo7 Aurora II?

גם פה - אם יש לכם נסיון - אשמח ללינק למקום בו רכשתם.

אביזרים מסוימים שאתם ממליצים לי לקנות?

ולגבי כרטיס זיכרון...האם ידוע לכם איזו מהירות מקבל ה-AURORA II? זה נמדד ב-CLASS 6 ... CLASS 10.

עד כמה שידוע לי, הוא מקבל עד 32GB לכרטיס נוסף חיצוני....זה נכון?

להסתפק בקנייה מאחד האתרים הסינים? או שלהתרחק מהכרטיסים הללו ולקנות ב- ממוכר רציני שמוכר סחורה מקורית (ההפרשים אגב - אינם גדולים).

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מבקש המלצה לכרטיס זכרון שתואם את דרישות המכשיר

כמו כן המלצה ל GPS DONGLE אשר תואם את המכשיר

חיפשתי הרבה באינטרנט תשובות לשאלות והעלתי חרס.מעניין שגם אתר החברה המייצרת מצאתי רק בסינית.והבנתי שמדריך יש רק בסינית

אגב בולי איש השלג איך התרשמת מהמכשיר (עדיין לא קיבלתי אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מבקש המלצה לכרטיס זכרון שתואם את דרישות המכשיר

כמו כן המלצה ל GPS DONGLE אשר תואם את המכשיר

חיפשתי הרבה באינטרנט תשובות לשאלות והעלתי חרס.מעניין שגם אתר החברה המייצרת מצאתי רק בסינית.והבנתי שמדריך יש רק בסינית

אגב בולי איש השלג איך התרשמת מהמכשיר (עדיין לא קיבלתי אותו)

עוד לא קיבלתי...מקווה שיגיע במשך השבוע הבא.

לצערי אתה צודק - לא מצאתי הרבה מידע טכני (למשל אודות כ.הזיכרון, כמות שניתן לחיבור וכ'ו).

מקווה שהת'רד שפתחתי יתמלא בהמלצות ובמידע מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע הזמנתי גם כזה בלבן. לא חושב שיש אביזרי "חובה" מיוחדים - תרשום באיביי ותזמין כיסוי/נרתיק כלשהו ומגן מסך פשוט. אני הזמנתי אחד "דמוי עור, שנראה חיצונית כמו יומן/ארגונית כזו בצבע שחור + מגן מסך - סה"כ כ-10 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע הזמנתי גם כזה בלבן. לא חושב שיש אביזרי "חובה" מיוחדים - תרשום באיביי ותזמין כיסוי/נרתיק כלשהו ומגן מסך פשוט. אני הזמנתי אחד "דמוי עור, שנראה חיצונית כמו יומן/ארגונית כזו בצבע שחור + מגן מסך - סה"כ כ-10 דולר

תתחדש ;D

כמובן שלא התכוונת באומרי "MAST HAVE" ל"חובה"...אלא לאביזרים מומלצים, חברות וכ'ו...

תוכל בבקשה להפנות אותי למה שקנית? "(לינקים לאתרים") :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...