ארטיפקטים על המסך לאחר שדרוג זיכרון - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארטיפקטים על המסך לאחר שדרוג זיכרון

yossi_s1

Recommended Posts

שידרגתי זיכרון במחשב r500 נייד, היה לו 1GB והוא היה חנוק לגמרי עם כמות כזו קטנה.

לקחתי 2GB שהיה במחשב אחר שלי ופעל שם מצויין ושמתי בלנובו, עכשיו יש בו 3GB

מאז יש קטע מוזר המתואר בתמונה.... מן ארטיפקטים מוזרים כאלו, פסים מאוזנים שיכולים להופיע בכל מקום, לפעמים באופן רנדומלי, אבל לפעמים גם לא, נגיד הם כמעט תמיד מופיעים בלחצני החלון שלמעלה (איקס,הגדל,מזער) וגם בצד ימין של החלון למטה.

המחשב עבר פירמוט והבעיה עדיין ממשיכה.

האמת לא מפריע לי יותר מדי, אבל אם יש פתרון פשוט אשמח לשמוע.

הרצתי memtest ולא נמצאו שגיאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי הרבה שעות, אני חושב שהיה כתוב שהבדיקה הסתיימה באיזשהו שלב.

ניתן להוציא, אני ינסה עכשיו, למרות שאני בטוח שהתוצאה תיהיה שהדברים האלו יעלמו.

טמפ' נמוכה, 30-40 מעלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הנה מה שגיליתי...

קודם כל כמו שחשבתי ברגע שאני מסיר את הזיכרון שהוספתי הבעיה נעלמת.

אבל גיליתי עוד משהוא...

המחשב הזה משמש כנייח (מחובר למסך חיצוני), כאשר אני מדליק את המחשב ללא מסך חיצוני הבעיה לא קיימת, ברגע שאני מחבר מסך חיצוני הבעיה חוזרת, וזה לא קשור למסך החיצוני כי זה מופיע גם במסך של הנייד.

לדעתי פשוט הלוח דפוק ואין מה לעשות... לא נורא זה בסך הכל מחשב , נראלי שיהיה בסדר.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן, הבעיה מופיעה גם ללא מסך חיצוני מסתבר...

הבעיה פשוט מתנהגת באופן קצת רנדומלי...

שוב, לדעתי, יש כנראה בעייה בלוח אבל בכל זאת אני מקפיץ, אולי למישהוא יש רעיון מה לנסות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה רק עם שני סטיקים... אם אני שם אחד (לא משנה איזה מהם) אז הבעיה לא מופיעה...

בכל מקרה, היא מתוארת בדיוק בעמוד של , והפתרונות גם מפורטים שם אז אני לא חושב שיש עוד מה להתעסק בזה...

הייתי מבטל VT-d כמו שהם אומרים אבל זה לא נמצא בביוס.. אז אני פשוט ישיג עוד סטיק של 2GB ככה שיהיו לי שניים של 2GB, לא בעייה.

ותודה רבה על העזרה של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה, אין לי אופצייה לכבות את VT-d בביוס...

כך זה צריך להראות בביוס ->http://blog.mpecsinc.ca/2009/08/windows-7-ultimate-xp-pro-mode-on.html אם אינך מוצא, ממליץ לעדכן את הביוס ->

לאחר העדכון נסה לחפש שוב

press F1 to enter the setup utility

Then enter the Config menu, and the CPU submenu. Change VT-d to disable

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד במחשב הזה הוא T5870, המעבד הזה בכלל לא תומך בפיצר הזה בפני עצמו, אז לא פלא שזה לא מופיע...

http://ark.intel.com/products/37034/Intel-Core2-Duo-Processor-T5870-(2M-Cache-2_00-GHz-800-MHz-FSB)

ניסיתי לעדכן ביוס וזה עדיין לא נמצא, כל מה שמופיע לי זו השורה הראשונה: multi-processing וזהו.

לגבי 2GB בלבד... היה קודם 1GB והמחשב היה פשוט נחנק, לא זז בכלל, אז אני מעדיף לעלות מעל 2GB, אבל זה לא בעייה, אני לא צריך לקנות יש לי מאיפה להשיג חלקים, אני פשוט עושה החלפה עם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...