118.90 ש"ח לתשתית בזק + ספק בזב"ל ל- 20 מגה זה מחיר טוב? - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

118.90 ש"ח לתשתית בזק + ספק בזב"ל ל- 20 מגה זה מחיר טוב?

Shinshin

Recommended Posts

באמת יש מחיר טוב יותר בבזק, יש לי 50MB ב85 שח.

בלי קשר הייתי מעדיף את התשתית של ע"פ זו של -בכל מצב.

אני חולק עליך. יכול להיות שאצלך באזור יש בעיה של תשתית אצל . אני עברתי לפני שבועיים ורק סבלתי מפינג לתשתית שגדל פי שלוש. בהוט היה לי 10MS ובבזק 29MS. נציג אחד בכלל אמר לי שפינג זה העברת נתונים והם לא אחראים על זה כל עוד אני מקבל מהירות הורדה תקינה וקו שלי תקין. לכן הוא לא מתכוון לטפל בבעייה הזאת בכלל. ברוך השם שאני קורא את הפורום וידעתי על RATE ADAPTIVE. אחרת הייתי חוזר כנראה להוט לעומת כל הרגשות השליליות שיש לי היום כלפי חברה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 149
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לקבל בבזק 50MBIT ב-60 ש"ח לחודש לחצי שנה (משתמש שאני מכיר).

זה שידרוג למהירות גבוהה לחצי שנה באותו מחיר ששילמת עבור המהירות הנמוכה.

המחיר קופץ בהרבה לאחר מכן.

אם אני לא טועה, אפשר גם לקבל מהירות 100MBIT באותו מחיר.

אנסה להשיג את זה ברגע שארבעת החודשים שלי יגמרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הבאנדל שלי עומד להגמר - משהו "עתיק" (שנה) של 120 ש"ח עבור ספק בזב"ל + תשתית 10 מגה. בזב"ל הציעו לי עכשיו 10/15 מגה ב-60 ש"ח. ציחקקתי בלב והסברתי שהמחירים לא לעניין. אחרי כמה קפיצות ל"שיחה עם המנהל" המחיר צלל עד 36.90 ש"ח ל-10/15 מגה ולא שקל פחות! כנראה שצריך להגיע לשימור בשביל ה-29.90.

אז זה או זה או -נט ב-20 ש"ח, שרועדות לי הביצים רק מלחשוב על המהירות והשירות שם (אשמח לשמוע מלקוחות על החוויות שלהם..).

מעבר לזה יש את התשתית... כשהתחלתי את הבאנדל לא יכולתי לקבל פה יותר מ-15 מגה (חיפה), מעניין אם זה השתנה. בכל אופן, יש לי את המודם-ראוטר שלהם (דילינק) בחיוב-זיכוי. מאיזו מהירות אני צריך להחליף אותו? 20 מגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שימור לקוחות יכול לתת לך מחירים נמוכים. אתה לא צריך להתעצבן וכו', פשוט תגיד שאתה יודע/מכיר אנשים שמשלמים 29.90 על כל המהירויות עד 100 מגה. בכל מקרה יש את הוטנט ב-20 ש"ח לכל המהירויות. זה קלף מיקוח מספיק חזק.

מעל 20 מגה צריך להחליף מודם/ראוטר. אפשר לקבל מודם בהשאלה ללא התחייבות(!) במידה ויש לך ראוטר...

אני שוקל לבדוק את הוטנט. ההפרש מבזב"ל (עם גיימר) להוטנט עומד על 264 ש"ח שנתיים. זה כסף לא קטן.

מעניין איך הוטנט...

אנשים, יש פה מישהו שמחובר עם הוטנט? מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוודא - מעל 20 מגה זה אומר ש-20 מגה זה עדיין ללא החלפת מודם/ראוטר?

אף לא הייתי בבזק. חשבתי לעבור בגלל ובסוף קיבלתי בירך אותו מחיר בהוט

אז עד כמה שאני ביררתי - כן, יד 20 מגה אין צורך להחליף מודם.

יש סיכוי קטן שאני טועה.

אבל בכל מקרה, 199 יתנו לך תשובה יותר מדוייקת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה:

ב"קו ההגנה הראשון" :) של הכי זול זה 10 מגה ב-89 ש"ח "מחיר קבוע ל-36 חודשים". יש גם צעירים של 30 מגה בלבד, 30 ש"ח ל-3 חודשים ואז 130 (לא 95!).

הגעתי לשימור, הציע לי 65 ש"ח ל-10 מגה. שאלתי אותו על 30 מגה, הוא אמר שזה 95 ש"ח. אז החלטתי ללכת על המבצע של הצעירים, והוא רמז לי בצדק, שלאחר 3 חודשים אוכל לעדכן את המבצע (ל-95 אם צריך), זה פשוט לא יהיה אוטומטי. כמו כן קיבלתי חודש חינם. ההוצאה הנוספת היא שאני מקבל מודם-ראוטר VDSL שיעלה לי 10 ש"ח בחודש (לאחר חיוב-זיכוי 25-15, וסתם מודם אפשר לקבל בהשאלה חינמית כפי שנאמר כאן כבר).

דיברתי עם בזב"ל ושם נאמר לי שהשימור עובד ב-8-15. אבל הנציג אמר לי שהמבצע של כל המהירויות ב-29.90 ש"ח נסגר(!), ועכשיו זה עומד על 39.90 ש"ח. ביאסו אותי העשרה שקלים האלה. זה כבר 20 ש"ח יותר מהוטנט, ואין לי מושג אם זה מוצדק. נראה, אולי השימור בכל זאת יכולים לעשות משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להסביר לי מה רמזו לך לעשות אחרי שלושה חודשים? כי אני גם במבצע של צעירים רק לקחתי 20MB.

בקשר לבזב"ל, אל תבזבז את האנרגיה שלך ואל תדבר עם אף אחד חוץ מקשרי לקוחות. לפעמים הנציגים בקו הראשון באמת לא יודעים כלום על מחירים שקיימים אצל שימור. אני עברתי מהוט 12 מגה לבזק 20 מגה ובבזב"ל הציעו לי מחירים הזויים. בקשרי לקוחות יש 29.90 עד 100 מגה ואל תאמין לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...