מחפש פרוייקט תרומת מחשבים - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פרוייקט תרומת מחשבים

Ash Binary

Recommended Posts

היו בארץ בסביבות 2006, כמה פרוייקטים של השמשת מחשבים ישנים ותרומה לבתי ספר (כיתות מחשבים) / לילדים לבית, שאורגנו על ידי קהילות הלינוקס של אז (Whatsup, Linuxfun ואחרות)

אני לא מתכוון לפרוייקט מחשב לכל ילד (פרוייקט שעד כמה שידוע לי משתמש בעיקר במחשבים חדשים ומערכת Windows), אלא פרוייקטים של קהילות לינוקס ממחשבים ישנים שנזרקים ממשרדים, חברות ובתי ספר

יתכן שבטווח הלא רחוק אוכל להשיג כמו כלשהיא (לא ידועה כרגע) של מחשבים ישנים מחברה. המחשבים הם P3 האחרונים / P4 הראשונים, כנראה 256-1024M. מפרט גבולי אבל שמיש להרצת מערכת כבדה (KDE), ומעולה למערכת קלה יותר (LXDE), אני מניח שהם יריצו ללא בעיה כל מערכת חדשה ביותר אם יותקנו בכיתה כ Thin Clients

אם ידוע למישהוא על פרוייקט כזה, או שהוא היה רוצה לנסות לארגן, וכדומה, תיצרו איתי קשר בפרטי. ידוע לי על כמה פרוייקטים שמייצאים את המחשבים למדינות עניות (אפריקה וכדומה) לילדים שם, אם אתם מכירים אנשים שאוליי קשרוים לפרוייקט דומה תפנו אותם אליי או אותי אליהם

תרומה היא תרומה וכל שימוש לטובת ילדים הוא טוב ורצוי, אם זאת העדיפות שלי היא לפרוייקטים שמשתמשים במערכת הפעלה פתוחה ולא מציבים לילדים בלי לדעת שיש עולם נוסף חוץ מזה

אם יתאפשר אשמח לקחת חלק גם בהשמשה / התקנה של המחשבים, ולשמור על קשר אם הפרוייקט בהמשך

נא לפנות אך ורק אם אכן מדובר בפרוייקט תרומה לילדים או בתי ספר, דברים אחרים החברה שבה המחשבים נמצאים כרגע יודעת לעשות גם לבד

ניתן לשלוח הודעה פרטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...