Bullet Run - משחק יריות חינמי ב"שידור חי" - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bullet Run - משחק יריות חינמי ב"שידור חי"

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הדבר הכי דפוק שראיתי בחיים שלי :P או שמופיע לי LOGIN ואז כשאני לוחץ על זה הוא כותב PLAYING למרות שהמשחק בכלל לא מותכן :screwy: או שלא מופיע כפתור בכלל :screwy:

גם כשאני מצליח להגיע למצב שיש כפתור של INSTALL אז אי אפשר ללחוץ עליו :lol: לא מצאתי גם שום דבר בגוגל שיעזור לסדר את זה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. הם צריכים להוסיף לשדרנים עוד טקסטים..

מה ששמתי לב עכשיו, ברגע ש"נשבר" הMP5, האקדח הרבה יותר יעיל ממנו. הצלחתי להשיג הרבה יותר הריגות עם האקדח ממה שניסיתי עם ה MP5 ה"שבור"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תכנסו מהר למרקט extended magazine לאקדח במבצע מדהים.. הוא בחינם לזמן מוגבל מאוד! לפחות עד שאחד המפתחים יגלה את הבאג :silly:

אבל זה לא שווה את זה, זה מוסיף רק 3 כדורים לאקדח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. עובד מעולה... אבל תבדוק את הכרטיס, לא נראה לי שהוא אמור להגיע לטמפרטורות כאלו...

אגב יש גם על חולצה ומכנס ששניהם גם בחינם (ונותנים די הרבה style points), אז אני מניח שה extended mag לא היה באג אלא משהו מכוון (נראה לי שהוא עדיין בחינם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט אם לקנות עכשיו את ה AK, או לקנות כוונת לMP5, כנראה הולוגרפית כי היא יותר זולה מהרד-דוט...

יש לי עוד קצת כסף לאסוף לAK, אבל לא יקח לי יותר מידי זמן.

cactus אני משחק כמעט רק עם אקדח, הרבה יותר יעיל לטווח ארוך כזה, ואני כבר די טוב איתו. אני מנסה להעלות אחד כזה, אבל וגאס מסרב לשתף פעולה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את האוג AUG ולא אהבתי אותו.

את ה MP5 אני די אוהב וטוב שהוא הנשק ברירת המחדל רק מבאס שהוא נהרס מהר.

אולי הנשק הבא שאנסה הוא ה AK למרות שנראה לי שהוא מגביל בתנועה קצת (כמו האוג)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתסכל, המשחק תוקע לי את המחשב (freeze)

בהתחלה האשמתי את הכרטיס (110 מעלות ;D ) אבל זה קורה רק במשחק הזה.

קורה למישהו?

מסתבר שזו בעיה שכנראה קשורה ל-realtek ו-punkbuster. השבתת התקני אודיו פותרת את הבעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן למה לא? זה בחינם.

מה הכוונה מגביל בתנועה? לא שמתי לב למשהו כזה

הכוונה היא שהתנועה יותר קלילה עם ה MP5 מאשר עם האוג

יותר מזכירה תנועה של קול אוף דיוטי למשל.

לאוג יש עיצוב ואחיזה שמזכירים לי אחיזת מטול מ MW2 אולי כי הוא קצת אלכסוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...