Bullet Run - משחק יריות חינמי ב"שידור חי" - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Bullet Run - משחק יריות חינמי ב"שידור חי"

simonsix

Recommended Posts

Bullet-Run-logo-390x248.jpg

Release Date: July 2012Publisher: SOEDeveloper: Acony Games Genre: MMOFPS

עוד משחק חינמי שמופץ ע"י סוני ובלעדי ל

את המשחק תוכלו להוריד מכאן

קבוצה של אנשים צמאים לדם נכנסת לזירת קרב, בה נלחמים עד המוות בסדרה של קרבות קבוצתיים אלימים שמצולמים ומועברים בשידור חי לכל העולם. כך בערך מרגיש משחק הרשת ההמוני הזה המשחק יאפשר לעד 20 שחקנים להלחם על פני שש מפות שונות (לפחות בשלב הראשוני). בעוד המשחק הבסיסי הוא חינמי, השחקנים יוכלו לשדרג את הדמויות שלהם ואת ארסנל כלי הנשק שלהם בתשלום.

המשחק לא חף מבעיות ושני השדרנים ברקע באיזשהו שלב יכולים לעצבן אבל כשאין יותר מדי משחקי יריות מעניינים בשטח,

אפשר גם להנות מהמשחק הזה.

Welcome To Bullet Run

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משחק נחמד, אבל יש לו כמה דברים שממש עצבנו אותי.

- אין לי אפשרות לשנות הגדרות לפני שאני יוצר שחקן. היתי צריך ליצור סתם שחקן רק כדי שאני יוכל לראות מה אני עושה (כי כמובן שהמשחק התחיל עם ההגדרות המינימליות ביותר והרזולוציה הכי נמוכה שאפשר)

- תפריטים די מבלבלים, אין כפתור חזור - לקח לי 5 דקות להבין מה לעשות.

- אין שום הסבר על המשחק, מי נגד מי, כמה ולמה, אפילו שזה סתם TDM סטנדרתי, בכל זאת, משהו? אולי אני מצפה ליותר מדי :P

- אי אפשר להבדיל בין שחקנים מהקבוצה היריבה לשחקים מהקבוצה שלך אם אתה לא מסתכל על התגית של השם. כבר כמה פעמים יצא לי להגיע לשחקן שחשבתי שהוא מהקבוצה שלי, שהתגית שם שלו היתה מחוץ לטווח ראייה (מחוץ לשטח של המסך), כמובן שאחרי שנייה שהוא שם לב אליי הוא הרג אותי...

* הג'אנר לא הייתי קורא לו MMOFPS, המפות מוגבלות עד 16 שחקנים,אז לא ממש MMO...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב ליצור דמות כדי להגיע להגדרות של המשחק, די מטומטם כן.כפתור חזור נמצא למעלה מימין

איזה הסבר אתה רוצה? :) כנס תתחיל לרוץ ולהרוג. מאחר וכל שחקן בוחר את הדמות שלו קשה בהתחלה לזהות אויב

אבל תיעזר במיני מפה וכמובן בתגית עד שתתרגל.

צודק לגבי הז'אנר , זה מה שרשום באתר של . ניתן להם להנות.

סה"כ משחק נחמד מאוד, אתמול עשיתי כמה סיבובים ודי נהנתי רק לא הבנתי איך אני יכול לשחק עם חברים.

יש מערכת לניהול חברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כפתור חזור? בפעמיים-שלוש שניסיתי ללחוץ על הכפתור הזה הוא יצא לי מהמשחק...

אני מנסה להתרגל לעבוד עם המפה, נראה לי אני קצת מתקשה לעשות שני פעולות בו זמנית.. אחח מזמן לא שיחקתי FPS, הגיע הזמן להתחיל להתאמן :P

יש סוג של ניהול חברים, בתפריט מימין למעלה - ComCENTER בתוכו יש לך manage buddies

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהחיפוש חברים שבור... הוא לא עובד לי

רק לידע כללי, אני ממש גרוע :silly:

אם מישהו רוצה להוסיף אותי, הכינוי שלי הוא BujBuj

וזה נראה לי או שיקח לי המון זמן לאסוף מספיק כסף כדי להפתר מה MP5 העלוב הזה? אחרי כל משחק אני מקבל אולי 100 קרדיטים כשכמעט הכל עולה מעל 5000. מחירים של נשקים בכלל מוגזמים, אני לא רואה שום דבר שנמוך מ 10K, והרוב עולים מעל 30K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לך לראות מה המנוי פרימיום נותן?

PLATINUM MEMBER BENEFITS

Platinum Taunts

Increase your Fame and Heat with exclusive Taunts.

אוקיי, נחמד..לא עוזר לי במיוחד אבל שיהיה

25% credit boost

Your in-game currency is Credits. When you're a Platinum Member, you get earn credits 25% faster than non-members.

שילמת, למה לא...

10% Group Wide credit boost

When you're grouped with other players, everyone in the group will receive a 10% credit boost. Since you already get a 25% credit boost as a member, this means you get a 35% boost when grouped.

מעולה אפילו.. עוזר לחברים

10% discount on all marketplace items

You'll want them, and now you get'em cheaper.

אתה משלם על מנוי, אז למה לא

Reduced loss on weapons condition

Throughout the game your weapons will be damaged/deteriorate and require repair. As a Member your weapons will need repairing less often.

לדעתי בכלל לא צריך ליהיות משהו כזה, גם לא למשתמשים החינמיים

Reduced Style loss

Style gives you a boost to your rewards at the end of each match. If you are not a member, Style will go down over time. But as a Platinum Member your Style will never be reduced.

גם לא צריך ליהיות, במיוחד לא אצל המשתמשים החינמיים שזה הדרך היחידה שלהם להרוויח כסף

Platinum indicator

Everyone can see that you are a Premium Member because you will have an indicator on your avatar. Because of the group credit boost, your games will be more popular with other players.

אתה משלם על מנוי, טוב שידעו שיש לך כסף לזרוק לאוויר :P

No level requirements for marketplace offers

Some items in the marketplace require you to have a certain Fame Rank in-game. As a Platinum Member, you can purchase anything regardless of Fame Rank.inum Member, you can purchase anything regardless of Fame Rank.

הדבר המטומטם ביותר שאפשר לעשות במשחק F2P וכנראה שבגלל זה אני לא הולך לשחק במשחק הזה יותר מידי. הורס את כל ההנאה והמטרה במשחק

אם לא הולכים לסדר את זה (וגם את המחירים בחנות שלפי מה שראיתי כל המשתתפים בבטא הסגורה התלוננו על זה הרבה לפני שהמשחק שוחרר), המשחק הזה בדרך לכשלון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלאנצ'ר הכי שבור שראיתי בחיים שלי :screwy:

הייתי צריך להתקין אותו פעמיים ובלאנצ'ר ללחוץ על UNINSTALL ו VALIDATE רק בשביל להגיע למצב שהוא מתקין את המשחק :screwy: ולא רואים על איזה מהירות הוא מוריד או כמה הוא התקדם בהתקנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...