איזה זיכרון עדיף ומה הבדל הביצועים? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה זיכרון עדיף ומה הבדל הביצועים?

holy_moses85

Recommended Posts

בוא אני יענה לך...

במידה ואתה משחק במחשב שלך ועושה דברים דומים יהיה עדיף לך 512 מגה 400 מגה הרץ בדואל

אבל במידה ואתה משתמש בתוכנות כבדות ושלא דורשות הרבה ביצועי מחשב זריזים אלא כמות גדולה של , יהיה עדיף לך ג'יגה איטי יותר, תעשה את ההחלטה שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וואו אנשים תודה על העזרה... אבל יש פה חתיכת תגובות סוטרות... :-\

אני צריך משהו חד משמעי... כדי להחליט...

מישהו פה יכול למצוא לי איזה בנצ'מרק או משהו כזה שיוכל להראות לי את ההבדלים והעדיפות...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנצמארק של משחק יראה לך ש 512 מגה שעובדים ב 400 מגה הרץ בדואל ( 800 ) זה יותר מהר מאשר 1024 333 בדואל (666)

ואם יראו לך תוכנות שזוללות אז אם תראה הבדל בין 512 ל 1024 יהיה קטן, אני לא יודע כמה דום ידרוש אבל לפי דעתי 256 מינימלי ו 512 מומלץ... ככה שזה יספיק ויהיה גם מצויין...

כיום, אפילו בטעינות של המשחקים יהיה עדיף לך 512 עם רוחב פס של 800 מגה הרץ מאשר 1024, תאמין לי, יש לי בעצמי ג'יגה, וזה זה עוזר רק כשהמחשב באמת במעמס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כואב לי הראש...

DUAL לא מכפיל את מהירות הזכרונות!!! 400 מגה הרץ לא יעבדו על 800 בDUAL ו333 מגה הרץ לא יעבדו ב666! מאיפה אתם מפליצים את השטויות האלה? למה אתם מטעים אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהזכרונות יחזיקו באוברקלוק של 66 מגה הרץ... אבל אפשר לנסות...

וגמד, לא היה לי כח לקרוא מה שנתת אז פשוט תקרא קצת בפורום ותראה שלוקחים 400 מגה הרץ לפחות במעבדים החדשים כדי לעשות דואל שייתן רוחב פס של 800 מגה הרץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תגיד שאתה לא יודע אנגלית במקום לספר שאין לך כוח. אני אביא לך אחה"צ תרגום אם יהיה לך יותר נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד שאתה לא יודע אנגלית במקום לספר שאין לך כוח. אני אביא לך אחה"צ תרגום אם יהיה לך יותר נוח.

דבר ראשון אני יודע אנגלית יפה מאוד אז אל תסיק מסכנות...

מושה הקדוש תתחדש, זאת הבחירה הנכונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

אם אתה יודע אנגלית אז תקרא את המאמר ותתנצל על ההטעיה שלך.

מויישה, זאת ההחלטה הגיונית והנכונה ביותר, תקח שני זכרונות מאותו סוג ולא אחד אם אתה רוצה להשתמש בDUAL .

בהתחלה תקנה שניים של 256, בעתיד תוכל להחליף אותם בשניים של 512 (אם יש לך מספיק מקום על הלוח, אז תוכל אולי ארבעה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

War-Hammer, בDUAL- מהירות הזכרונות נשארת אותו דבר, 400MHZ, אבל כמו שאמרת, רוחב הפס גדל בגלל שיש גישה בנפרד לכל סטיק .

אתה אמרת גם שהמהירות גדלה וגם שרוחב הפס מוכפל. המהירות לא גדלה, אבל רוחב הפס כן מוכפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...