חוות דעת על כמה רכיבים + שאלות עבור שדרוג מפרט - בערך 4.5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על כמה רכיבים + שאלות עבור שדרוג מפרט - בערך 4.5K

HaVoC_850

Recommended Posts

שלום כולם,

התקציב הוא בערך 4.5-5.

חושב על לעשות OC אבל פוחד שיהיה מסובך מדי ולכן מעדיף חלופה לחלקים שאני מציע למטה.

אני מעוניין לשדרג את רכיבי הליבה של המחשב שלי (לא כולל זכרונות) וגם להוסיף למערכת.

השימושים העיקריים שלי יהיו משחקים כבדים ולכן אשמח למערכת שתוכל להחזיק מעמד כמה שנים טובות.

Intel Ivy Bridge i5 3450K

Scythe MUGEN 3 REV B

Gigabyte GA-Z77-D3H

Crucial 256GB SSD M4

המערכת שלי היום היא:

• Intel 2 Quad Q9550 @ 2.8Ghz
  • Thermalright Ultra120 eXtreme
  • Asus Rampage Extreme
  • Corsair Vengeance 4X2GB 1600Mhz
  • Samsung HD103SJ 1TB
  • ATI 5970
  • Corsair TX 750W
  • Antec 1200

ולשאלות -

1. האם המעבד שבחרתי חזק מדי? אפשר להמהיר לאותה הרמה בקלות עם מעבד זול יותר? (כל הנסיונות שלי עם OC נכשלו).

2. האם לוח האם חזק מדי? ראיתי שיש כרטיס מסך מובנה וזה נראה לי מיותר במערכת משחקים.

3. אני יודע שה-M4 מוצלח אבל יחסית ישן. בנוסף כונן בגודל כזה עולה הרבה. האם יש משהו באותה רמת ביצועים במחיר נמוך יותר?האם יש כונן באותו המחיר עם ביצועים גבוהים יותר (מבלי להתפשר על אמינות)?

מה אתם חושבים על Vertex 4? הוא שווה את המחיר? המחיר שלו יירד בקרוב?

4. כמה בקשות לגבי הלוח אם:

• חובה שתהיה יציאה אופטית בלוח אם. אם אפשר לקבל הצעה על עם פיענוח טוב יותר, אשמח לשמוע עליו.
  • PCI 3.0
  • USB 3.0
  • לא יהיה צורך ב- או CF.

בנוסף, ובלי קשר לשדרוג רכיבי הליבה, הייתי שמח לקבל המלצות על עכבר + מקלדת + פד לעכבר כי שלי כבר הרוסים לחלוטין. עד 1000 ש"ח. עדיף פחות אבל לא על חשבון איכות. לא קשור לתקציב הראשי .

זוועה לערוך בממשק הזה -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה, גיליתי שלוח האם שלי עושה לי בעיות (מעל לחצי שנה) וכרגע הוא עובד על זמן שאול.

קריסות, ניתוקים לא מוסברים וביצועים נמוכים (אפילו תוך כדי הקלדת משפט זה).

בנוסף, הסלוטים של הלוח שלי התחילו להיות רופפים ולפעמים המחשב לא מקבל תצוגה מהכטיס המסך.

החלטתי לשדרג כי אין טעם לתקן או להישאר באותה הרמה אחרי 4 שנים עם אותה המערכת.

כרטיס המסך שודרג לא מזמן ולכן אני נשאר איתו כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...