עדכון גירסא ובעיה בגלקסי S3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון גירסא ובעיה בגלקסי S3

Or94

Recommended Posts

יש לי גלקסי S3 עם 16GB זיכרון שנקנה בחנות פרטית ואני משתמש בapex launcher במקום בtouch wiz והכל בסדר גמור, המכשיר פועל מהר, התקנתי את כל האפליקציות והמשחקים שרציתי וסידרתי מסכי בית ותיקיות במסכי הבית אבל יש לי כמה שאלות:

1. כאשר יצא 4.1 לגלקסי S3 האם אני יהיה תלוי בעידכון של סאני ורק אז אני יוכל להוריד את העידכון או שבגלל שקניתי בחנות פרטית אני יוכל לעדכן מהר יותר ובדרכים אחרות ולא דרך KIES או דרך הפלאפון עצמו?

2. יש לי בעיה שלפעמים שאני יוצא מאפליקציות ומשחקים למכשיר לוקח כמה דקות לטעון את מסכי הבית ואני לא מבין למה זה קורה.

3. במנהל המשימות המובנה של המכשיר רשום לי בשטח איחסון שיש לי 11GB ולא 16GB. האם ה5GB הפרש זה למערכת ההפעלה? איזה כרטיס מתאים למכשיר ואיפה ניתן לקנות במחיר זול?

4. בapex launcher יש לי אפשרות ליצור תיקיות רק במסכי הבית. האם יש לי אפשרות ליצור תיקיות גם בתפריט איפה שכל האפליקציות והמשחקים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא יודע איזה רום צרוב לך כרגע, אבל במידה וקנית אותו מחנות תבדוק את נהלי החנות, אם הטלפון מהיבואן הרשמי אז כן תזדקק לחכות לסאני.

2. זה כנראה הלנצר שלך, תנסה לבדוק הגדרות שונות בלנצר לראות אם אפשר לשפר או לנקות מידע.

3. אכן ה5GB זה כל להקבצים כולל מערכת ההפעלה וכו, וכרטיס אתה צריך לרכוש MICRO SD..

4. לא מכיר את APEX אבל בGO LUNCHER אפשרי..בכל מקרה תכנס לתפריט ותקישה על מקשה האפשרויות תראה אם קיימת אופציה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. אם אני מתקין לאנצר אחר אני יכול להעביר את התיקיות שיצרתי בAPEX ללאנצר החדש?איזה לאנצר הכי מומלץ? איזה לאנצר הכי מתאים מבחינת העיצוב לICS? באיזה לאנצר יש הכי פחות REDRAWS? (הכוונה היא לבעיה שכשאני יוצא מאפליקציות אז לוקח זמן לטעון את מסכי הבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...