ארגון קבוצתית ל-Borderlands 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארגון קבוצתית ל-Borderlands 2

~BaRaK~

Recommended Posts

טוב, אני ינסה לארגן קבוצתית למשחק שאני אישית מאוד מצפה לו. אם נראה שיש מעוניינים אני יתחיל לבדוק הצעות אצל החנויות.

מדובר בגרסה למחשב. אם אתם מעוניים בגרסה לאחת הקונסולות אתם יכולים לציין גם ולפי ההיענות נראה איך נתקדם.

ישנן גם שתי חבילות אספנים למשחק:

Deluxe Vault Hunter's Collector's Edition - סיכוי גבוה יותר שתגיע לארץ.

Ultimate Loot Chest - סיכוי נמוך יותר שתגיע לארץ עקב מלאי מוגבל מאוד.

אם אתם מעוניינים באחת מגרסאות האספנים ציינו גם ונראה איך נתקדם לפי המלאי בחנויות.

תאריך השחרור הוא 21 לספטמבר (באמריקה זה ה-18). אם אתם מכירים אנשים לא מהפורום שמעוניינים לקנות את המשחק, אתם יותר ממוזמנים להפנות אותם לכאן :xyxthumbs: .

לדיון המקדים על המשחק בפורום: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=509400.0

רשימת מעוניינים:

1. ~BaRaK~ - אופציה לגרסת אספנים

2. צביקהRSM - אופציה לגרסת אספנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לאילו מסות דברים כאלה מגיעים, אבל Here Goes.

אם יש מחיר טוב למהדורה האמצעית (עם בובה, בלי תיבה) אני אשמח לקפוץ.

פרט חשוב - האם המוכר יכול להבטיח שה-Preorder Bonus כלול? (קלאס חמישי ועוד שטויות)

בד"כ אני מעדיף את סטים, אבל BL זה משחק שקרוב ללבי. במהדורה הפשוטה אין לי עניין מן הסתם.

באמזון UK המהדורה הפשוטה עולה 25 פאונד. עם עוד 10 פאונד משלוח זה יוצא 220~ש"ח. כמו פרה-אורדר בארקדיה, רק כמה ימים מאוחר יותר.

המהדורה האמצעית עולה 40 פאונד (250~ ש"ח). אני מעריך שעלות המשלוח נעה בין כליה מתפקדת לבנך הבכור.

את המהדורה היקרה לא ראיתי במלאי בשום מקום. בצרפת ובספרד אפשר להשיג אותה עדיין ל-PS3, וכמובן שאפשר לשלם עבורה 350$ באיביי.

אגב, התאריך באירופה הוא 21/9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמזון UK המהדורה הפשוטה עולה 25 פאונד. עם עוד 10 פאונד משלוח זה יוצא 220~ש"ח. כמו פרה-אורדר בארקדיה, רק כמה ימים מאוחר יותר.

המהדורה האמצעית עולה 40 פאונד (250~ ש"ח). אני מעריך שעלות המשלוח נעה בין כליה מתפקדת לבנך הבכור.

את המהדורה היקרה לא ראיתי במלאי בשום מקום. בצרפת ובספרד אפשר להשיג אותה עדיין ל-PS3, וכמובן שאפשר לשלם עבורה 350$ באיביי.

העדיפות קודם היא להזמין מחנויות בארץ, אבל קודם כמובן צריך כמה שיותר משתתפים.

בד"כ אני מעדיף את סטים, אבל BL זה משחק שקרוב ללבי. במהדורה הפשוטה אין לי עניין מן הסתם.

אני גם בונה על גרסת אספנים אבל נראה שלחנויות בארץ אין עדיין תשובה מסודרת על מתי ואם בכלל גרסאות אלה יגיעו לארץ. נראה שאת הגרסה היקרה באמת קשה להשיג ככה שבארץ זה בטח יהיה נדיר.

בקשר לבונוס של ההזמנה המוקדמת אני אבדוק כבר מחר.

אגב, התאריך באירופה הוא 21/9.

תוקן :xyxthumbs:

אני באמת מקווה שתהיה היענות. הפופולאריות שלו מספיק גדולה ואני בטוח שיש הרבה אנשים ששיחקו במשחק הראשון ואהבו אותו מאוד. ע"פ מה שראינו נראה המשחק השני הולך להיות טוב יותר מקודמו בכמעט כל אספקט אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יכולים להוריד אותי מהרשימה, הזמנתי ממבצע באינטרנט ב40$ (כולל הבונוסים)..

למי שמעוניין, http://www.greenmangaming.com/s/au/en/pc/games/rpgs/borderlands-2/#.UBN7KorBB_c.reddit

ולשים את הקוד הנחה - PARTP-ALCNO-TIESU

לא יודע כמה זה יחזיק אז תנצלו את זה עכשיו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמעוניין, http://www.greenmangaming.com/s/au/en/pc/games/rpgs/borderlands-2/#.UBN7KorBB_c.reddit

תודה ! קניתי גם ב-40$ (160ש"ח). הקוד עבד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקן אקספרס כרטיס בעייתי, באירופה לא אוהבים אותו כל כך :P הוא טוב רק אם אתה רוצה 1+1 בקולנוע :lol:

למה אתה משתמש בכלל בכרטיס אשראי? אתה לא זוכר מה קרה עם שנה שעברה ???

לא נראה לי שאפשרי לעשות היום קבוצתיות למשחקים, אולי ל BF, MOH ו COD כי אין עליהם מבצעים בהזמנה מוקדמת (למרות שגם אין כל כך הנחה בקבוצתית אז לא בטוח שזה משנה הרבה). GMG, STEAM ו (שכרגע לא זמין לישראל) לרוב יצאו זולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

איזה באסה שפיספסתי את זה, אם יש לך עוד איזה קוד כזה תודיע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה !

קניתי ב37.5 $$..מחיר מצויין..אפילו פחות משל סטים

נ.ב - יש באתר שלהם גם את היטמן החדש ב34.65 דולר..רק שזה פחות קורץ לי..אני מחכה שיהיה קופון לסאות' פארק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...