MMA - מישהוא יכול להסביר לי איפה ואיך? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MMA - מישהוא יכול להסביר לי איפה ואיך?

MasterDK

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לתהמאן ב MMA. עכשיו אני קצת לא סגור איך זה עובד. הבנתי שזה שילוב של כל מיני אומנויות לחימה, האם זה מצריך ללכת לאימונים שונים (נניח פעם אימון סמבה, יום אחר אימון ג'ו ג'יטסו ברזיאלי וכו)?

כמו כן אשמח לקבל המלצות למקומות בהם ניתן להתאמן במרכז (אידיאלית תל אביב, אבל אני עם ככה שאין בעיה להגיע גם לסביבה של תל אביב).

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תודה! את האתר הזה כבר ראיתי, אבל אני רואה שבערים שונות יש אימונים שונים. זה נורא מבלבל כי לפי מה שאני מבין MMA זה לא בפני עצמו, אלה שילוב של כל מיני אומנויות לחימה נכון? כלומר אני צריך ללכת לאימונים של אומנויות שונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקו

תודה רבה! אני רואה עכשיו שבגבעתיים אכן יש MMA לנוער ומבוגרים. כנראה שזה מה שאני צריך.

Dom1no

כן אני יודע שזה שילוב, קראתי. פשוט הבילבול הגיעה כשנכנסתי לאתר של MMA וראיתי שיש להם ג'וג'יטסו ואיגרוף ואייקידו ולכן לא הבנתי.

ברוס לי

אף אחד =\ למה ישר הרביץ, חוץ מזה ש MMA זה אומנות לחימה, אם מישהוא היה מרביץ, הייתי הולך לקרב מגע שהיא שיטת לחימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^אני מצחיק אותך?

נראה אותך צוחק לי בפנים ;D

MMA זה אומנות לחימה, אם מישהוא היה מרביץ, הייתי הולך לקרב מגע שהיא שיטת לחימה.

יש כאן מישהו שמוכן להסביר לי את הנאמר, חוץ מהכותב

אני כמו שנאמר אבי אומניות הלחימה, אבל עדיין לא הבנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור?

MMA - טוב לתחרויות, הנאה, סיפוק אישי.

קרב מגע - אם אתה באמת רוצה לדעת כמה דברים אם יחליטו כמה ערסים להציק לך (אתה לא רוצה לשבור למישהו רגל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MMA שילוב של אומניות לחימה. יש אין ספור חוגים (מעבר לכאלה שמתמחים ישירות ב-MMA) אשר מתמחים בשיטת לחימה אחת אשר עברה הסבה ל-MMA. אם תרצה חוג ואתה מחיפה, אני יכול להמליץ לך על מקום שחבר שלי מאמן בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוס לי, כמו שגיל הסביר הכוונה הייתה לכך ש MMA זה כמו שאומרים Spectator Sport, אתה לא תבוא לערס שמאיים עליך ותפיל על הרצפה ותחכה שהוא יעשה tap out. קרב מגע לעומת זאת, זו השיטה הכי יעילה של קרב ברחוב, שנמשך כמה עשרות שניות שהמטרה שלך היא לתת את המכה הכי אפיקטיבית ולברוח.

Symbore

כן עכשיו אני מבין איך זה עובד, תודה! ולא אני לא מחיפה, אבל תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר רק שאתם מבלבלים בין קרבות MMA בזירה שהם האספקט הספורטיבי לבין הכישורים והיכולות הנרכשים במהלך האימונים, שהם אפקטיביים להגנה עצמית לפחות כמו קרב מגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sere

לא אמרתי שלא. ברור שיש אומנויות לחיצה שמפתחות יכולת הגנה עצמית ואולי אפילו התקפה (לדוגמא יכולת לשלוח ל KO באיגרוף אחד, אני משאר שזה לא משהוא שכל אדם יודע לעשות), ומן הסתם בטחון עצמי.

אבל ללכת ללמוד MMA בשביל אחרי זה ללכת מכות נגד ערסים, זה טיפשי ולא יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתבלבלים בכלל. כשמדברים על הגנה עצמית, מדברים על השיטה היעילה ביותר להימנע\להתחמק\להשתחרר\לצאת במינימום נזק (לשני הצדדים)

ממאבק. מהבחינה הזאת, קרב מגע יהיה יעיל יותר כנראה מאגרוף, בושידו, קרטה, ג'ודו, נינג'יטסו, ג'יוג'יטסו ברזילאי ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...