• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ori24

עידכון תוכנה לגלקסי 3

13 תגובות בדיון זה

ישלי את המכשיר כמה ימים ויש לי הודעה למעלה בהתראות על עידכון תוכנה.מה זה העידכון הזה והאם לעדכן?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אין לי גלקסי 3, אז אני לא יודע באיזה עידכון מדובר. אולי מדובר בעידכון זה לגרסה 4.0.4. איזו גרסה מותקנת אצלך כעת ?

בדר"כ, אם יוצא עידכון, כדאי לעדכן.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לי כרגע את ה4.04....

האם אני יכול להוריד ולהתקין אותו במכשיר בלי אודין או הקיס?7

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם המכשיר אומר לך שקיים עידכון להוריד, אז כנראה שכן. פשוט תבדוק ותנסה.

לא יודע לגבי הגלקסי 3, אבל יש מכשירים שמוכנים להוריד עידכון אוטומטי רק דרך WIFI ולא דרך 3G.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.

גם לי יש בסטאטוס בר סימן של שני חצים כאלה, ורשום שזה עדכון תוכנה. כשלוחצים על זה זה נכנס ל"כתב ויתור" ששם אני צריך לאשר.

תחת הכותרת- מהו עדכון תוכנה - כתוב: "עדכון התוכנה עשוי לכלול תיקוני באגים, שיפורים של שירותים (או חלקי שירותים), מוצרים הוא התקנים ועדכונים או שיפורים של כל תוכנה שעודכנה בעבר (כולל גרסאות חדשות לגמרי). עדכונים אלה נשלחים בשידור ללא חיבור ל-USB".

להתקין/לא להתקין? את מה זה מעדכן? צריך לעשות גיבוי לפני?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

להתקין. גיבוי תמיד מומלץ אם כי הסיכויים לאבדן מידע שואפים ל-0.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני בערך שבוע עם המכשיר כך שעדיין איני מבין כ"כ טוב בדברים האלה.

עם איזה תוכנות מומלץ לגבות? הבנתי שיש משהו בשם NANDROID וTITANIUM BACKUP. על מה אתה ממליץ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

צריך לעשות רוט בשביל כל התוכנות האלה נכון?

יש דרך לגבות לפני עשיית הרוט? ז"א, במידה ואני רוצה להחזיר אח"כ את המכשיר למצב ההתחלתי שלו- נקי בלי רוט (כדי שהאחריות לא תתבטל), יש דרך לעשות זאת?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאתה מגיב כאורח, התוכן שלך ימתין לאישור מנהל לפני שיפורסם בפורום. מומלץ להירשם כחבר קבוע בפורום על מנת לפרסם באופן מיידי.

אורח
אתה מגיב כאורח. אם יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר.
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• ניתוקים מהרשת ברוב המקרים אלו דברים שקשורים בתשתית
    • 1. לא ציינת את הדרישות שלך מהמחשב - לאיזו מטרה הוא מיועד, האם יש לך דרישות מיוחדות ממנו (כמו למשל דרישה למספר חיבורים מסוג מסויים או דרישה למעבד מסויים) והאם יש מגבלות מסויימות (למשל - האם המארז שלך מגביל את גודל לוח האם לגודל micro ATX?). אגב - איזה מחשב יש לך כרגע?   2. בנוגע לכונן SSD, עדיף שתתייעץ בפורום אמצעי אחסון, אבל באופן כללי ה Samsung EVO אמור להיות כונן ה SSD שנותן יחס ביצועים למחיר דיי טוב.   3. באופן כללי ביותר, בלי לדעת את הדרישות שלך, אני אישית הייתי הולך על משהו כזה: הצעת מחיר למערכת מחשב - www.plonter.co.il - המקום לאנשים שאוהבים מחשבים מעבדים - Intel Socket LGA1151
      CM8066201920404 - Intel - i5-6500 Skylake Quad core CPU - 3.2 GHz - Max Turbo Frequency 3.6 GHz - Socket LGA1151 - 14nm - 6MB cache - 65W TDP - Tray...
      שלוש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 893/875 ₪  לוחות אם - Intel LGA1151
      H170-PRO-GAMING - ASUS - LGA 1151 - 4x DDR4 up to 64GB at 2133 MHz - PCIe 3.0 x16 - AMD CFX - PCIe 3.0 x4 - 4x PCIe 3.0 x1 - 4x SATA 6Gb/s - 2x USB 3.1 - 6x USB 3.0 - 8x USB 2.0 - SATAe - M.2 - HDMI - DVI-D - VGA - DP - ATX (...
      שלוש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 609/597 ₪  זכרונות - DDR4 - לנייח
      HX424C15FB-16 - HyperX - 16GB 2400MHz DDR4 CL15 DIMM HyperX FURY Black Series - HX424C15FB/16...
      אחריות לכל החיים
       כמות:  - 1 - 414/406 ₪  דיסקים קשיחים ו SSD - SSD - SATA
      MZ-75E250BW - Samsung - 250GB Samsung 850 EVO - 2.5 inch - SATA3 6GB - 7mm - 540/520 MB/s - Retail...
      חמש שנים אחריות
       כמות:  - 1 - 493/483 ₪  פתרונות קרור - מאווררים למעבדים
      UCACO-FI11001-CSA01 - Arctic - Arctic Freezer i11...
      שנה אחריות
       כמות:  - 1 - 145/142 ₪  2541.00 / 2490 ₪  המחיר אינו כולל משלוח
      עד 3 תשלומים ללא ריבית אלא אם מצויין אחרת במפרט המוצר
      המחירים הזולים יותר הינם לתשלום במזומן/העברה בנקאית או תשלום בביטקוין - סכום ההנחה עומד על 2% ממחיר המוצר/עסקה
      הזמנה שתיווצר בפורום לא תחוייב בדמי הרכבה קישור להצעת המחיר
      http://www.plonter.co.il/priceoffer_shoppingcart.tmpl?PriceOffer=87253
          מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבד:
      Intel i5-6500 3.2Ghz(3.6Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray - בקניית מחשב חדש בלבד
      כמות: 1 - מחיר: ₪900 קירור למעבד:
      Arctic Cooling Freezer i11
      כמות: 1 - מחיר: ₪144 לוח אם:
      Asus H170 PRO GAMING
      כמות: 1 - מחיר: ₪655 זיכרון:
      DDR4 16G 2400Mhz CL15 1.2V Kingston HyperX Fury Black
      כמות: 1 - מחיר: ₪424 קשיח למחשב שולחני:
      בקניית מחשב חדש בלבד- Samsung SSD EVO 850 250GB!
      כמות: 1 - מחיר: ₪460 סה"כ: ₪2583

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
      תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
      מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2532 ₪ 
      מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
      http://www.tms.co.il/preview/spec/ey5p9xdk     מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
      אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד: 865 ₪ - * מבצע * - Quad Core i5 6500 Skylake 3.2Ghz S1151
      לוח אם: 665 ₪ - ASUS H170 Pro gaming S1151
      זכרון: 359 ₪ - * מבצע * - 16G Kingston HyperX FURY DDR4 2400Mhz CL15
      דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA III
      קירור אוויר למעבד: 145 ₪ - Arctic Freezer 13 מחיר סופי: 2463 ₪ למזומן  
       2512 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים

• כאשר עושים Cloning לכונן אחד מכונן שני, הרי שלמעשה העתקנו את חלונות לכונן החדש. זה לא העתקה פיראטית?
    • @AxeOr כפי [email protected]_Name כתב דיי קשה למצוא כיום לוחות לתושבת 1155. הדרישה שלך ללוח אם בעל ערכת צבעים של שחור-לבן רק מקשה על מציאת לוח אם כזה. אני מציע שתיכנס לאתרי היצרנים השונים (Asus, Gigabyte, MSI, ASRock, כולל כאלו שלא נמכרים כמעט בארץ כמו Biostar ו Foxconn) ותנסה למצוא שם לוח אם בעל ערכת צבעים מתאימה. לאחר מכן נסה לחפש באתרים מחו"ל כמו eBay ו AliExpress לוח אם מאותו הדגם. כמובן שברוב המקרים יהיה מדובר בלוח אם משומש ושמחירו לא ממש משתלם, אבל אם אתה ממש מתעקש לבנות מערכת סביב מעבד Core i5 מהדור השלישי זאת פחות או יותר האפשרות היחידה שלך.    הערה: אתה יכול לנסות לבקש מחנות מסויימת להזמין לך לוח אם מתאים, אבל סביר להניח שזה לא יהיה אפשרי וגם אם כן - המחיר יהיה כנראה דיי גבוה.
    • תודה על התגובה.   לגבי הלוח אם, 2 סלוטים של זכרון לא מספיק? בכל סלוט ניתן לשים 16 גיגה, לא נראה לי שאני אצטרך יותר מ32 גיגה. האם יש עוד משהו לגבי הלוח אם? וקח בחשבון שאני לא עושה OC כלשהוא.     מבחינת תקציב, אז המפרט שרשמתי למעלה נכנס כי הם הסכימו לעשות לי אותו במחיר של 5.5k.