המלצה למחשב נייד עד כ- 5000 ש"ח והצורך בו - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד עד כ- 5000 ש"ח והצורך בו

Sven

Recommended Posts

שלום רב,

באוקטובר השנה אני אתחיל לימודים במכינה קדם אקדמית בבן גוריון ועלתה השאלה של מחשב.

מכיוון שאני לא מתכוון לקחת איתי את הנייח (בין אם זה מעונות או דירה) ואני לא בטוח שטלפון סלולרי יספיק בקטע הזה, חשבתי לרכוש מחשב נייד - אבל כאן נכנסת עוד שאלה, מה הצורך האמיתי במחשב אם אני תלמיד מכינה?

הבנתי שבלימודים לתואר יש צורך במחשב וראיתי דוגמאות אצל חברי אבל במקרה שלי אני לא בטוח ולא יודע אם כדאי לקנות מחשב או לחכות עם הקניה עוד שנה ולקנות משהו שיתישן מאוחר יותר.

מה דעתכם בנושא?

בלי קשר, במידה ואחליט לרכוש מחשב עכשיו, איזה מחשב מומלץ בטווח מחירים של עד כ- 5000 ש"ח?

השימושים יהיו כנראה ללימודים (בהמשך מדעי המחשב או הנדסת חשמל/מחשבים), (סקייפי, גלישה וכו') ואולי משחקים מזדמנים.

הסתכלתי על כמה דגמים של דל, ולנובו אבל אני לא באמת יודע על מה לשים דגש ואיזה מחשב בנוי בצורה הכי טובה ונותן את התמורה הכי טובה למחיר.

גודל מסך בין 14 או 15.6 אינצ' והמשקל פחות משנה לי - ראיתי שכמעט כל המחשבים הם בין 2 ל- 3 קילו אז זה לא נורא.

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף לקנות את המחשב כשצריך אותו ולא כהכנה של חודשיים מראש.

שוק הניידים בעולם ובארץ עכשיו בתהליך החלפת דורות (למעבדי ה-ivy bridge)

בעולם הוכרזו ויצאו מספר דגמים לא קטן, אבל רובם עדיין לא הגיעו לארץ ולכן המגוון עדיין קטן ויקר יחסית.

אני ממליץ לך להמתין עם הקניה עד כדי 2-3 שבועות לפני המעבר, ולהרוויח הגעה של יותר דגמים במחירים נמוכים יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימושים יהיו כנראה ללימודים (בהמשך מדעי המחשב או הנדסת חשמל/מחשבים), (סקייפי, גלישה וכו') ואולי משחקים מזדמנים.

אם הוא אכן יתקבל לחשמל או מדעי המחשב, סביר שהוא ידרש למחשב קצת יותר חזק.

תואר בחשמל לרוב דורש שימוש בתוכנות כמו matlab ותואר במחשבים מולו מצריך לפעמים הרצת מכונות וירטואליות ועבודה בסביבות כבדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...