מצעד הדירות הגרועות של תל-אביב: חלק ב' - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הדירות הגרועות של תל-אביב: חלק ב'

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בלי להתייחס לשאר הטיעונים שלך, שללא ספק יש בהם הגוין, הלוך ושוב חיפה-ת"א באוטובוס עולה 40.80. יהיה קשה מאוד להוציא 1500 בחודש רק על נסיעות למשפחה. :)

ההורים שלי לא גרים בתל-אביב, אבל הם לא היחידים שאני אצטרך לסוע לבקר באוטובוסים.

אז נכון, בנסיעה באוטובוסים לא אשרוף הרבה כסף, אבל אשרוף המון זמן שיכל ללכת לתועלת אחרת.

בהקשר לכך שאמרת שאתה מעדיף לגור במרכז מטעמיי נוחות (אין צורך בנסיעות ארוכות וטירטורים), אפילו כשזה עולה לך יותר כסף מלגור בפריפריה/חיפה.

וזה דבר רע? :) גם הזמן שלי שווה כסף.

במקום לבלות שעות בפקקים בתחבורה ציבורית או פרטית,

אני יכול ללמוד/לעבוד עוד זמן(אני חלילה אציין גם בילויים,

שכל אותם נזירים לא יתנפלו עליי בטענה שאני שופך את כספי לשוא).

עוד ת'רד שבו "צפוניים" מנסים לשכנע לעבור לחיפה/נהריה/קריות בשביל החסכון?

מה יהיה?

:)

הפליטות של הארובות מערפלות להם את החשיבה :smile1:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LEV0, שמע- מי אני שיכול להסכים איתך.עניין של נוחות זה קטע מסוים של שגרת חיים (ה-3 שעות נסיעה האלה שוות ל-3 שעות עם החברה לדוגמה.. ;D ). בנוסף לכל התחבורה בארץ בקאנטים, לא נדבר על העובדה שהרכבות עמוסות כל שני וחמישי ונתקעות. אני רק יכול להעיד שהתחבורה ציבורית בחיפה נהדרת ויש גם קווי לילה. בת"א התחבורה גם בסדר, אבל נהגים מעצבנים ולא סבלניים לקהל שרוצה לשאול שאלה פשוטה מדי פעם.

בקיצור- לגיטימי...

כל אחד שיעשה מה שהוא רואה לנכון עם הכסף שלו, ואיפה לשפוך יותר ואיפה פחות.

אני לא יודע אם נכון להכניס למשוואה של הדירות כאן, אבל בהרבה ישובים/מושבים/קיבוצים יש דירות צעירים להשכרה והן בדר"כ עולות דיי זול. אם מישהו פה מחפש, זה יכול להיות כיוון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שולל מעבר לעיר פריפריאלית זולה יותר.

אבל לפצל את זה חצי-חצי זה לא פרקטי בעליל.

אלא אם כן, אני גר במרכז ונוסע לצפון(שזה לפחות מוריד משמעותית את הפקקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקרים (כמו שלי) שזה פשוט משתלם מכל זווית.

אני גר ברמת אביב ועובד ברמת החייל. נסיעה לעבודה, בבוקר, לוקחת לא יותר מ15 דקות באוטו וגם כל מקומות הבילוי האהובים אלי (מרכז ודרום העיר) נמצאים במרחק קצר.

אין שום סיבה שאני לא ארצה לגור איפה שאני רוצה וזה מובן לגמרי שיש לזה גם מחיר כספי. זה מחיר שאני מוכן לשלם בשביל ההנאה האישית שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: לא עברתי על כל העמודים...אבל תסבירו לי מה בדיוק הבעיה בעניין המיתה? האמת זה נתן לי רעיון לעשות גם ככה בחדר שלי, עם זה מוסיף מקום? מה רע? חח ברור שבמטבח זה הזוי, אבל בחדר פרטי? הכוונה עם אתה גר עם אמא..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מספיק קומבינות בהרבה מקומות אחרים

אני ראיתי קומבינות גם ברעננה והרצליה ובמחירים מופקעים

כל מיני מחסנים ומיקלטים שאפכו ל"יחידת דיור" ,ומה שבכלל גרוע זה שזה מתחיל מאיזה 2500 שקל וזה בלי לחשב הוצאות אחרות

תחשבו משהו בגודל חדר קטן ,בלי חלון או מקסימום חלון קטנטן בגובה החניה של הבינין

בלי איוורור נורמלי אז חיבים מזגן בקיץ וחורף

ובתוך החדר הקטן הזה דחפו את כל ה"בית" שזה כולל מיקלחת שרותים מיטבח מיטה וארונות

אני אישית לא מבין איך אנשים מוכנים לזה ,עם כבר שיגורו עם שותפים בגירה נורמלית יותר

גם ככה הם מוצאים 2500 שקל ,שותף אחד עם אותו סכום מביא דירה מכובדת באזור השרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מי אמר על התחבורה ציבורית בחיפה שהיא נהדרת, אבל זה פשוט בולשיט אחד גדול

למה צריך שעה וחצי כדי להגיע מקצה אחד של העיר לקצה השני?? למה 3 תחנות מרכזיות כל אחת עם הניואנסים והאוטובוסים שלה, 3 תחנות רכבת במקומות הזויים (בשביל מה??!!) עם רכבות שעוצרות בשעות מוזרות ועוד שטויות כאלה ואחרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזר.

להגיע מקצה אחד של חיפה (צ'קפוסט) לקצה שני (חוף כרמל) לוקח בדיוק 17 דקות דרך המנהרות. לפני המנהרות לקח בין 25 ל45 דקות דרך כביש 4 (תלוי בפקקים).

למה 3 תחנות מרכזיות? כי אחת הייתה שם במשך שנים ובנו שתיים חדשות כדי להקל על תנועת אוטובוסים מחוץ לחיפה. במקום שכל הקוים מכל הארץ יסעו ברחובות העיר כדי להגיע לבת גלים - אלה מהצפון עוצרים במפרץ ואלה מהדרום עוצרים בחוף הכרמל. וכל נסיעה בין-עירונית כוללת בתוכה גם נסיעה עירונית ללא תוספת תשלום.

תחנות רכבת במקומות הזויים? שתיים בקצוות (חוף כרמל ולב המפרץ), אחת בבת-גלים ואחת בנמל (לא רחוק ממרכז העיר הישן). איפה רצית שישימו לך תחנות רכבת? על הכרמל?

הדבר היחיד שבאמת בעייתי הוא שאין קווי לילה למעט סופי שבוע וחופשת הקיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארבע וחצי דקות, ברכב פרטי.

דיברנו על . :)

האוטובוס מאבד עוד כמה דקות בגלל העצירה בגרנד קניון.

גם ה4.5 דקות זה מכניסה ליציאה. תוסיף עוד 3-2 דקות בכל צד כדי לקבל זמן נסיעה אמיתי מדלת לדלת (נגיד סינמול למתמ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...