שינוי שפת הממשק ב-GALAXY S3 וב-NEXUS 7 מאנגלית לעברית, איך? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שינוי שפת הממשק ב-GALAXY S3 וב-NEXUS 7 מאנגלית לעברית, איך?

OR2OOO

Recommended Posts

מחר בבוקר אני טס לארצות הברית וקונה את שני המכשירים שצוינו בכותרת. אני רוצה להחליף בהם את שפת הממשק לעברית (אם זה לא אפשרי, אז לפחות להוסיף את האפשרות לכתוב בעברית). אשמח לדעת איך לעשות את זה.

יעזור אם אני אקבל את המידע הזה עד 12 בלילה (HWZONE עובד גם בארצות הברית?).

תודה לכל מי שיעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקסוס מגיע עם תמיכה מלאה בעברית.

הגלקסי אני לא בטוח, אני מניח שזה תלוי ברום. בכל מקרה בשביל תמיכה בעברית (כתיבה) אתה צריך להתקין מקלדת עם חבילת שפה בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר הסבר לשימוש באפליקציה? מה אני צריך להגדיר וכו... (דיסרת על זה: https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.c_lis.ccl.morelocale&hl=en?)

איפה זה נימצא בנקסוס, לאן אני צריך להיכנס בשביל זה (מה שם ההגדרה?)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיל תודה על העזרה, שוקו תודה על העזרה. :)

שתי שאלות אחרונות.

האם הקישור שנתתי מוביל לתוכנה שדיברת עליה (היא חינמית נכון?)?

האם האתר (HWZONE) עובד גם בארה"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני נמצע בלוס אנג'לס, אני לא יודע איפה לקנות את ה-SGS3 ואת ה- 7, אתם יכולים לתת לי שמות של חנויות בעיר?

אני חייב לשאול עוד שאלה אחת שאפשר לומר שהיא לא הכי קשורה (אני במחשב 10' שבקושי זז, אז אין לי כוח להתחיל את כל העניין של פתיחת ת'רד חדש). אני בלי סלולרי כבר יומיים, מה הדרך הטובה ביותר לתקשורת? אני מתכנן קניית שני מכשירים SGS3 ואני רוצה לדעת האם הם יהיו שימושיים למטרה, האם יש איזשהו סים שאני יכול להכניס לו לאיזה חודש ואם כן איפה אני קונה אותו, אם לא מה האלטרנטיבות החלופיות לתקשורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...