חם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חם

ThomYorke

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפתרון הישן והטוב:

בכל לילה מקפיאים מספר בקבוקי מים בפריזר וכשנהיה חם מורידים שלוק גדול.

מעבר לזה שהפה קופא לרגע, המים מקררים את הגוף מבפנים (למרות שבטווח המיידי לא מרגישים את זה).

אתמול הורדתי חצי בקבוק ואחרי חמש דקות אשכרה כיביתי מאוורר לאיזו שעה של נחת.

אם מקפידים לשתות בפרקי זמן קבועים אפשר להעביר את היום בכייף.

אני שמח שזה מקל אליך.

רק לידע אותך במידע שכנראה אתה לא מכיר:

כשהמים שאתה מקפיא הם מפילטר (איכותי ולא איזה תמי 4 מלפני כמה שנים) לא יהיו לך בעיות, אבל! אם במקרה אתה מקפיא כל הזמן את המים מהברז- תצפה לכמה אבנים רציניות בכליות.

דווקה תה/קפה חם יכולים לעזור להתקרר יותר טוב- נספגים בגוף יותר מהר, וגורמים להזעה (תהליך הקירור הטבעי של הגוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פתרתי את זה בדרך מאוד יצירתית: בבית שלי מפוזרות מנורות מלח (מנורות שאנטי בצורת גביש- ממלח בצבעים טבעיים) שסופגות את כל הלחות.

אם אתה ממש לא במצב רוח לשנות את האווירה - יש שקיות מיוחדות לספיגת לחות (כמו אלה שמקבלים בקופסת נעליים חדשות, רק גדולות יותר).

יש לי גם כמה כאלה שקיבלתי בחינם (כשאביאו מכונת cnc חדשה למפעל, ממלאים את המכולה שלה בכמה מאות כאלה- ואין מה לעשות איתם אחרי המשלוח).

כל אלה סופגים את רוב הלחות בחדר, וכך אני מסתדר גם עם מאוורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח שזה מקל אליך.

רק לידע אותך במידע שכנראה אתה לא מכיר:

כשהמים שאתה מקפיא הם מפילטר (איכותי ולא איזה תמי 4 מלפני כמה שנים) לא יהיו לך בעיות, אבל! אם במקרה אתה מקפיא כל הזמן את המים מהברז- תצפה לכמה אבנים רציניות בכליות.

דווקה תה/קפה חם יכולים לעזור להתקרר יותר טוב- נספגים בגוף יותר מהר, וגורמים להזעה (תהליך הקירור הטבעי של הגוף).

תה חם נשמע לי כדבר שאולי יעיל במקומות יבשים (בחלקים רבים מהמדינה מספיק לח כעת, כך שמזיעים גם בלי צורךך בעזרים כלשהם) אבל דיי מענה. תה ירוק או חליטת צמחים פושרת עד קרירה נשמע כמו פתרון לא רע ואף בריא.

לגבי המסנן, בריטה (המוחלף בתדירות סבירה) נחשב מספיק איכותי, נכון?

ו.. גם אני נוקטת בשיטת המים הקרים- כבר יצא לי לשבת בקיץ הלח והמהביל לוגמת מים על סף הקפואים ומכוסה בשמיכה. כיף :)

אי אפשר למלא קערה במלח/מלח גס?

מצטרפת לשאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קערה עם מלח- יכול להיות שתעזור, אבל אני לא בטוח ב 100%.

את האמת ש-95 אחוז מצריכת הנוזלים שלי ביום יום, הם תה (יותר נכון תה קר עם קרח- כמו איזה בריטי).

אישית ממליץ על תה חם, אבל כל אחד יעשה מה שהוא חושב לנכון.

בקשר לפילטר בריטה- כל עוד הוא עובר תחזוקה שוטפת, והעירייה לא מזרימה מים סוג ז' בצנרת, את יכולה לשתות לרוויה.

פשוט יש לי בבית פילטר 8 שלבים ואני נהייתי בררן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חליטה או תה ירוק קר, הכוונה לרוב לחליטה/תה עם קרח. האז זה הופך גם אותי לבריטית וזאת למרות שאני מקפידה שלא לשתות תה בחלב? ;)

בכל מקרה, תודה על התשובה, רומן.

נראה שאמשיך לספק עבודה לבריטה בין אם דרך הקומקום או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המסנן, בריטה (המוחלף בתדירות סבירה) נחשב מספיק איכותי, נכון?

אני לא בטוח בקשר לזה, אני חושב שרשום על על האריזה של הפילטר עצמו שהמים לא מיועדים לשתיה AS-IS.

אנחנו משתמשים בו לפני ההרתחה בקומקום בשביל למנוע הצטברות מאסיבית של אבנית ושיפור טעם המים. (זה מאוד עוזר)

אני באופן אישי שותה מים ישירות מהברז ולא מפילטר/מים מבקבוקים.

הזכרתם לי שאני צריך לנסות לצנן את החליטה שלי: גרניום, לואיזה, מרווה, נענע, לימונית, קינמון וכמה עלים מחליטה קנויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח בקשר לזה, אני חושב שרשום על על האריזה של הפילטר עצמו שהמים לא מיועדים לשתיה AS-IS.

huh? ברור שהמים שלו מיועדים לשתייה.

האיכות של מי הברז תלויים מאוד במיקום שבו אתה גר ובבניין שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...