חם - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חם

ThomYorke

Recommended Posts

כן גבירותי ורבותי, כאן קפטן מובן מאליו, מעדכן אתכם אם חייתם מתחת לאבן בזמן האחרון, חם.

זה היכה חזק היום. כשנכנסתי למקלחת, סיבבתי את הברז עד הסוף ימינה, הרמתי אותו ולנתתי למים לזרום על גופי המזיע והמג'אייף.

המים היו חמים.

כן כן, בפעם הראשונה בחיי, מים חמים יש בשפע אבל נגמרו דווקא המים הקרים!

בין אם זה תשתית מים גרועה או סתם אי סבלנות שלי, זה לא משנה את העובדה שחם בחוץ. חם מאוד.

מה עושים? איך אתם מתמודדים עם החום הזה? מה אם אתם כמוני ואין לכם אפילו מזגן (למזלי אני בירושלים, אבל אני בטוח שיש פה אנשים בערים דרומיות) ?

והאם אתם שמחים שלפחות לא קר ומדכא? אני כל היום מסוגר בחדר וחי על מים עם קרח ומסוגל לצאת רק בשעות הערב, מתגעגע חלקית לחורף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מחזק את התענה של שוקו.

בנוסף מנסה לסדר מעבר אוויר בדירה מהאזור המוצל (מבחוץ) על מנת לאוורר כמה שיותר עם אויר קריר.

בחדר שלי אני תקוע בכלל עם מאוורר תקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה חם איתו אני עוד אסתדר איכשהו. רק שלא יהיה לח כי הלחות הזו הורגת אותי.

1+

הלחות בלתי נסבלת.

וכמו שהוצע בדיון של "כמה חם היום" של שנה שעברה, יש אפשרות לקחת כמה צינורות נחושת וללפף סביב מאוורר רגיל, ואת החלק האחר לשים במים עם קרח. אומרים שזה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

הלחות בלתי נסבלת.

וכמו שהוצע בדיון של "כמה חם היום" של שנה שעברה, יש אפשרות לקחת כמה צינורות נחושת וללפף סביב מאוורר רגיל, ואת החלק האחר לשים במים עם קרח. אומרים שזה עובד.

סיקרנת אותי... אפשר פרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקרנת אותי... אפשר פרטים?

http://www.instructables.com/id/Homemade-air-conditioner/step1/Attach-copper-tubing-to-the-fan/

אחד המשתמשים (ZAM אם אני לא טועה) אמר שהמערכת הזו לא יעילה.

עריכה: תאכלס, אם זה היה כזה טוב אתם לא חושבים שהיו מוכרים "מאורר סופר-דופר מתקדם עם צינורות נחושת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מי קרח? תמלא בחנקן נוזלי, תלבש חליפה כלשהי שתבודד אבל לא תרמית ואתה מסודר אפילו לחום של ערב הסעודית

ולגבי הלחות, יש מסנני לחות ביתיים כמו זה. לא ניסיתי אבל זה נשמע מגניב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הישן והטוב:

בכל לילה מקפיאים מספר בקבוקי מים בפריזר וכשנהיה חם מורידים שלוק גדול.

מעבר לזה שהפה קופא לרגע, המים מקררים את הגוף מבפנים (למרות שבטווח המיידי לא מרגישים את זה).

אתמול הורדתי חצי בקבוק ואחרי חמש דקות אשכרה כיביתי מאוורר לאיזו שעה של נחת.

אם מקפידים לשתות בפרקי זמן קבועים אפשר להעביר את היום בכייף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...