כשקונים מחשב, יש דרך לדעת אם הרכיבים ששמו לי חדשים ולא משומשים\מחודשים? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כשקונים מחשב, יש דרך לדעת אם הרכיבים ששמו לי חדשים ולא משומשים\מחודשים?

Galit17

Recommended Posts

אני כבר לא מאמינה באף אחד במדינה הזו נראה שכולם פה נוכלים נבלים תעבי בצע שרוצים רק את הכסף ועדיף כמה שיותר להרוויח ממנו.

יש איזו דרך לדעת אם הרכיבים ששמים לי במחשב החדש חדשים ולא מחודשים\משומשים ? כמו שאם הוא לא חדש הם הוציאו את המדבקה מהרכיב או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שעדיף לך להזמין רכיבים ולבנות את המחשב בעצמך. יש ים של טוטוריאלים ומדריכי ווידאו פשוטים ברשת. זה גם מאוד כיף :)

אם את גם לא מבינה בחומרה בכלל, או סתם לא רוצה לנבור בקטלוגים של לוחות אם וכו', את יכולה פשוט ללכת לפורום מפרטים ולבקש מפרט למידותיך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות אמורה לתת לך יחד עם המחשב החדש את כל האריזות של החלקים שקנית:

של כרטיס מסך, מעבד (אם הוא בגרסת BOX), מארז, קירור למעבד, וכו'.

לכל פריט יש תעודת אחריות וניירות הסבר של היצרן.

הכי טוב שתבקשי מראש לקבל את כל האריזות, ותבואי לחנות לקחת את המחשב בעצמך, ושם בידקי אם קיבלת הכל.

יש מספר חנויות אמינות ומולצות בפורום שלדעתי יתכן ואפשר להקפיד פחות עימם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך לדעת מאחר והחלקים המורכבים כבר הוצאו מאריזותיהם המקוריות מתי שהוא לפני ההרכבה.

לכן מי שחשובה לו המקוריות מזמין ומרכיב לבד.

בעיקרון אין אמונה בכלום. לפני הרבה שנים הזמנתי בחנות שלא נציין את שמה. שמתי לב שיש מהרמקולים זימזומים לא קשורים והחזרתי אותם.

אחרי שבוע שמעתי מחבר שמקושר לחנות שכבר הרכיבו אותם אצל מישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החנות אמורה לתת לך יחד עם המחשב החדש את כל האריזות של החלקים שקנית:

של כרטיס מסך, מעבד (אם הוא בגרסת BOX), מארז, קירור למעבד, וכו'.

לכל פריט יש תעודת אחריות וניירות הסבר של היצרן.

הכי טוב שתבקשי מראש לקבל את כל האריזות, ותבואי לחנות לקחת את המחשב בעצמך, ושם בידקי אם קיבלת הכל.

יש מספר חנויות אמינות ומולצות בפורום שלדעתי יתכן ואפשר להקפיד פחות עימם.

תודה על המידע :):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם נחזור לשאלה המקורית, אז כמו שכבר ענו לך פה - תבקשי קופסאות ואריזות לכל חלק במחשב.

בנוסף, לפני שאת אוספת את המחשב המורכב, תבקשי לראות את המארז פתוח - אין טוב ממראה עיניים.

והכי חשוב לדעתי, לקנות מחנות אמינה. לא חסר המלצות פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזמין במקום אמין.

מדיון הקודם של מחשב מעוך הבנתי שהזמנת מ RSM.

אז תפסיקי להפחיד את עצמך ולדמיין כל מיני סיפורי אימה. RSM זאת חנות עם שם טוב כאן בפורום. אני בטוח שאת יכולה להיות רגועה. הם לא מתעסקים בכאלה שטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...