צריך המלצה לאל פסק (עדיף בפחות מ 1000 ש"ח) - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לאל פסק (עדיף בפחות מ 1000 ש"ח)

basher400

Recommended Posts

היי

המטרה שלו היא שיגן מפני ברקים\נחשולי מתח.ושיתן לי במקרה של הפסקת חשמל כמה דקות כדי לכבות את המחשב בצורה מסודרת - זה הכל.

הסוג שאני מחפש הוא לא ה ONLINE.

אלא LINE INTERACTIVE

צורת גל:

גל Sine (גל סינוס טהור)

שיהיה שקט כשהוא לא בפעולה (מתחת 40 דציבלים) , כלומר כשאין הפסקת חשמל.

מה שאני צריך לחבר אליו:

* מחשב עם ספק כוח מסוג: VP POWER VP450P 450W Antec

Active PFC

* שני מסכים:

אחד ViewSonic/viewcom VG150 LCD 17 אינצ' (צריכה 25W)

שני LCD Flatron W2242T 22 אינצ' (צריכה 40W)

* דיסק חיצוני בחיבור (לא יודע מה הצריכה שלו)

* נתב (צריכה 40.5W)

* ולוח גראפי של וואקום (30W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקשיח החיצוני יתחבר למחשב בלבד או גם לחשמל?

מתחבר גם לחשמל , כן , עם שנאי.

גם אותו אני רוצה להעביר דרך ה UPS

חבל שלא הצלחתי להבין כמה וואט הוא צורך אבל לא יכול להיות יותר מ 50 וואט , נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתונים חסרים :

כמה המחשב באמת לוקח ? יש לו ספק של 450W, אבל הוא יכול לקחת פחות מזה (אם המחשב לוקח פחות), או עד 560W (אם המחשב לוקח 450W בדיוק)

כמו כן ראוטר לא לוקח 40W, כנראה לא יותר מ 10-20

ועל שלוקח 30W ניתן לעשות על האש - הוא בטוח לא לוקח 30W

דיסק קשיח 2.5 לוקח כ 2.5W בדרך כלל, דיסק קשיח 3.5 יכול לקחת כ 10-15W (לדיסק לא חסכוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתונים חסרים :

כמה המחשב באמת לוקח ? יש לו ספק של 450W, אבל הוא יכול לקחת פחות מזה (אם המחשב לוקח פחות), או עד 560W (אם המחשב לוקח 450W בדיוק)

כמו כן ראוטר לא לוקח 40W, כנראה לא יותר מ 10-20

ועל טאבלט שלוקח 30W ניתן לעשות על האש - הוא בטוח לא לוקח 30W

דיסק קשיח 2.5 לוקח כ 2.5W בדרך כלל, דיסק קשיח 3.5 יכול לקחת כ 10-15W (לדיסק לא חסכוני)

איך יודעים כמה המחשב באמת לוקח? אולי אפשר להניח שזה בין 400W ל 600W ?

לגבי הלוח גרפי, לקחתי את זה מפה: http://www.tablet4u.co.uk/product/en/cintiq-12wx-lcd-tablet.html

לגבי נתב, לקחתי את זה מפה: https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:pr7TG3O4pBkJ:www.netcheif.com/downloads/DSL-6740U_Manual_Draft1.0_Lab.pdf+&hl=en&pid=bl&srcid=ADGEESjnluE3psWe8xvIQ4CRARc5vWDEGnDlMcjmoj6yX6MB-ncOcvlUWcIQA_ZAFvJzdn0wi0Gk7aR6MMWzD2LNsEeDz4DPcxFQOJsMlP6u6b-uGdCaMvq4hx061Mvu7lpEKxRzInEq&sig=AHIEtbR6yytEPUBBAmrqoEchECYFpiuDyw

בכל מקרה מהמכשירים שכן ציינתי עכשיו מישהו כבר יכול להמליץ על דגם אל פסק מסויים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב - מהאתר http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp

היתר - קח את הנתונים שכתבת, בטאבלט LCD קצת יותר מציאותי שייקח 30W

לא הצלחתי להסתדר עם המחשבון הזה, שעתיים ישבתי עליו, אין לי מספיק ידע טכני כדי להבין את כל החלקים שאצלי במחשב.

אבל בוא נצא מנקודת הנחה שיש לי צורך בהספק שבין 500 ל 700 וואט.

אפשר כבר להמליץ על דגמים שמתאימים לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שלך 450W כך שהמחשב עצמו (כולל הספק) לא יכול לקחת יותר מ 562W (ואם כן אז אתה מעמיס את הספק יותר מידי וחייב להחליף את הספק בלי קשר)

תביא מהמפרט של המחשב את מה שאתה יודע

עכשו ל 562W האלה נוסיף (30W עדיין לא נראה לי סביר אבל שיהיה), ראוטר 40W (גם זה קצת הרבה, בדרך כלל הם לא יותר מ 20W), ומסך 40W. ביחד זה 660W

ה UPSים הקרובים הם 1000VA ו 1500VA שנותנים 600W ו 900W בהתאמה. אם אתה מוודא שהמחשב לוקח פחות כל שהכול ביחד לוקח לא יותר מ 600W, אז תיקח UPS של 1000VA

אם נניח זה ה UPS שבחרת - בתור UPS הכי זול , אבל בסיסי, תיקח Advice PRPC או PRV של 1000VA. אם אתה יכול לקנות יותר מזה תיקח SL שהוא UPS יותר יקר (בהרבה) אבל איכותי יותר בהתאמה (רק הערה - יש לו מאוורר שעובד כל הזמן - במצב רגיל כשיש חשמל הוא שקט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

......אם אתה יכול לקנות יותר מזה תיקח SL שהוא UPS יותר יקר (בהרבה) אבל איכותי יותר בהתאמה (רק הערה - יש לו מאוורר שעובד כל הזמן - במצב רגיל כשיש חשמל הוא שקט)....

אני הולך או על ה SV 1000 או על ה SL 1000 כנראה.

אבל לא הבנתי את מה שאמרת: יש לו מאוורר שעובד כל הזמן ועושה רעש או רק כאשר יש הפסקת חשמל וצריך למשוך כוח מהסוללות ורק אז הוא עושה רעש? וכמה רעש זה ? יותר משל המחשב הממוצע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...