Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Planetside 2 - משחק יריות המוני ברשת - דיון מקדים

simonsix

האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?  

823 הצבעות

1. 1. האימפריה של HWzone - לאן תצטרף?

• Vanu Sovereignty
    • New Conglomerate
    • Terran Republic

Recommended Posts

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיחקתי איזה שעתיים ומתחיל להשתפשף קצת..

זה לא פשוט להבין מה הולך סביבך במיוחד כשהמשחק מתחיל זורקים אותך לתוך כל הבלאגן >:(

בינתיים נראה נחמד למרות שקרבות עם הרבה אנשים יכול להיות מעייף לפעמים, ושכל פעם אתה לוקח מטוס אתה מתרסק :kopfpatsch:

משחק כרגע בשרת connery אימפריה VS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך סקייפ/TS, יש VOIP מובנה במשחק.

אתה יכול לדבר עם אנשים בסביבתך הקרובה, ועם outfit או יחידה...

אם נוכל לארגן פה outfit יהיה מעולה. כמובן שנצטרך לשחק באותו שרת ואותה אימפרייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הם עשו, אבל משום מה אני מקבל 20-30 FPS על הגדרות נמוכות ברזולוציה של 1680x1050

בבטא הייתי משחק על הגדרות גבוהות ומקבל 40-50 FPS... חשבתי שהם שיפרו את הביצועים :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי ירדו ביצועים באופן מוקצן! בבטא היו לי ביצועים הרבה יותר טובים ועוד עם GPU Physx (הם ביטלו אותו ב-release הזה, יגיע בפאץ' במקום).

חשבתי אולי בגלל שדווקא עכשיו ניכנסתי לשרת די עמוס, כי ניצול GPU נמוך מה שיכול להצביע על צוואר בקבוק של מעבד.

אציין שגם מאז התקנתי בטא אחרון 310.61. ככה שאני כבר לא בטוח מה הגורם פה, אבל אני לא מתכוון לשחק ככה זה בטוח.

הם שיפרו את הגרפיקה מאז הבטא

זה שביטלו GPU PhysX זה אפילו ירידה בגראפיקה, כנראה יותר ממה שהם "שיפרו".

בקיצור אני רואה 3 אפשרויות:

1. עומס בשרתים \ CPU.

2. משהו דפוק בגרסא הזאת.

3. משהו דפוק בדריבר 310.61. (פחות סביר כי זה עדכון מינורי לבטא הקודם שהריץ לי את המשחק מצויין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי בכללי ולא ספציפית על PS2, אבל גם עם מידה קלה של ציניות :D

האמת שגם אם כן היה PS2 לאקסבוק, והיה לי אחד, לא נראה לי הייתי משחק בו... אני לא ממש חובב של לשחק בשוטרים עם קונטרולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי בכללי ולא ספציפית על PS2, אבל גם עם מידה קלה של ציניות :D

האמת שגם אם כן היה PS2 לאקסבוק, והיה לי אחד, לא נראה לי הייתי משחק בו... אני לא ממש חובב של לשחק בשוטרים עם קונטרולר

גם אני לא...זה ממש מעצבן ולא מדויק הידית של האקס בוקס... איך אפשר לכוון ככה???? אם היה עכבר ומקלדת לאקס בוקס הייתי קונה אחד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...