Battlefield 4 יגיע בשנה הבאה: - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 יגיע בשנה הבאה:

--Shadow--

Recommended Posts

אנטי וירוס לא יכול להיות מקור הבעיה כי אני לא משתמש באחד :silly:

דיברתי כבר עם התמיכה של EA כל כך הרבה פעמים שכבר נשבר לי הראש מהם אז אני פשוט משחק כמו שזה עעכשיו ומקווה לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא אומר שהמשחק גרוע ועובדה שיש לי כמעט 310 שעות עליו ואני ממשיך לסשחק אבל העובדה היא כזאת, באגים במשחק הזה לא חסר ואני צריך לעשות ריסט למחשב שלי כמעט 5 פעמים ביום בגלל שכמעט כל פעם שאני נכנס לסרבר המשחק לא נפתח וזה לא קורה לי בשום משחק אחר גם משחקים שיצאו לפני שבועיים(GHOST RECON לדוגמא). בעיות מסגנון הקריסות \סאונד בעייתי\מסכים שחורים ובעיות התחברות נפוצות כל כך שאני מצפה מחברה גדולה כזאת שמתגאה בBF בתור המשחק המרכזי שלה שתיתן תמיכה למשחק הזה. המשחק יצא לפני כמעט 8 חודשים למה אני לא יכול לשחק חלק עדיין?

ובכלל מעצבן שבתור אחד שלא קונה משחקים כל יום אלא קונה רק את מה שבאמת נראה לו איכותי וטוב ואז אני משלם במיטב כספי על פריאורדר +לימיטד אדיטין ואז הם משחררים את הפרימיום הזה ולא נותנים שום הנחה לכאלה שכבר בעלים של קארקנד , למה אני צריך לשלם פעמיים ??(ורוב הסיכויים שאני הולך לשלם כי אני פנבוי של BF)

ציינת שאין לך אנטי וירוס, איך אתה יודע שזה לא בעיה שאולי נכנס לך משהו?

ובאופן כללי אני מצטער לאכזב אותך, אבל המחשב שלי הוא גרוטאה כמעט בן 5 שנים והבאג היחידי שאני סובל ממנו זה מדי פעם לאגים במהלך הסיבוב.

ראשית, אם אתה מנסה להתחבר לסרבר וזה לא מתחיל, תפעיל את מנהל המשימות ותחפש את BF3.exe. לרוב כשמסירים אותו מהמנהל המשימות זה

מסדר את הבעיה.

יכול להיות גם שהמחשב שלך פשוט סובל מעומס, לך לקובץ המקורי של המשחק, כלומר לך ממש לתקייה של המשחק ולחיצה ימנית על הקובץ-->מאפיינים-->תאימות ותסמן ויי בשניים הבאים "הפוך ערכת נושא חזותיות לבלתי זמינות" ו"הפוך קומפוזיציית שולחן עבודה לבלתי זמינה". אם אתה משמתש בגרסה באנגלית אלה פשוט השניים האחרונים לפני האחרון.

זה פשוט יבטל את כל הממשק הגרפי המלוטש של הווינדוס וזה יחסוך לך משאבים.

אני מהיום שקניתי את המחשב משתמש בתוכנה נהדרת בשם CleanMem, המטרה שלה באופן כללי זה לסגור כל יישום לא הכרחי בזמן שאני צריך את המשאבים של המחשב. (בגלל זה תמיד צריכת הזיכרון אצלי נמוכה)

תוריד את זה ובמהלך המשחק התוכנה תסגור בכוחות עצמה תוכנות מיותרות שרצות ברקע. אני מדבר על תוכנות של המערכת לא דברים כמו דפדפן או וורד.

הבעיות שלך הן במחשב שלך, תנסה קודם לטפל בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי גם מחשב מזדקן בן 4 שנים ובאג היחיד שהציק לי לאחרונה היה מסך שחור עם loading מהבהב בעת החלפת מפות.

אחרי פאץ' האחרון לא נתקלתי בזה.

צר לי להגיד אבל אני חושב שמקור הבעיות שלך במחשב שלך.

אמרת שאין לך אנטיוירוס אז אני בטוח כמעט 100% שמחשב שלך מלא בתוכנות זדוניות אם אתה יוצא לאינטרנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה שיכולה לעזור...

איזה קבצי מערכת אפשר להעיף ? זה במנהל המשימות אז מדוע נחוץ תוכנה?

אני לא חושב שיש ממש קבצי מערכת שאתה יכול לסלק מיוזמתך ולצפות שהמחשב יתפקד כראוי.

המטרה של התוכנה שהבאתי היא לצמצם משאבים בזמן שאני משחק במשחקי מחשב או שאני משתמש בתוכנות זוללות משאבים כגון CINEMA 4D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אני לא מבין מה נפלתם עליו ...

גם לי ולעוד כמה אנשים שאני מכיר יש תופעה של קריסות משונות וכל מיני באגים לא מובנים ב BF ... זה דבר ידוע זה היה מאז ומתמיד וזה ישאר ככה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר שהמשחק גרוע ועובדה שיש לי כמעט 310 שעות עליו ואני ממשיך לסשחק אבל העובדה היא כזאת, באגים במשחק הזה לא חסר ואני צריך לעשות ריסט למחשב שלי כמעט 5 פעמים ביום בגלל שכמעט כל פעם שאני נכנס לסרבר המשחק לא נפתח וזה לא קורה לי בשום משחק אחר גם משחקים שיצאו לפני שבועיים(GHOST RECON לדוגמא). בעיות מסגנון הקריסות \סאונד בעייתי\מסכים שחורים ובעיות התחברות נפוצות כל כך שאני מצפה מחברה גדולה כזאת שמתגאה בBF בתור המשחק המרכזי שלה שתיתן תמיכה למשחק הזה. המשחק יצא לפני כמעט 8 חודשים למה אני לא יכול לשחק חלק עדיין?

ובכלל מעצבן שבתור אחד שלא קונה משחקים כל יום אלא קונה רק את מה שבאמת נראה לו איכותי וטוב ואז אני משלם במיטב כספי על פריאורדר +לימיטד אדיטין ואז הם משחררים את הפרימיום הזה ולא נותנים שום הנחה לכאלה שכבר בעלים של קארקנד , למה אני צריך לשלם פעמיים ??(ורוב הסיכויים שאני הולך לשלם כי אני פנבוי של BF)

ועדיין dice לא תיקנו את הבאג של הפריזים עם כרטיסי הקול של realtek (כל מבוססי AC'97 ob),בעייה מאוד מדוברת בפרומים של bf.

עוד מתקופת bfbc2 עד שהבאתי (Xonar Essence STX)והשבתתי את הob מהביוס. נסה לארגן כרטיס רק לבדיקה אל תתייאש אני מאמין שהמחשב שלך בסדר גמור :xyxthumbs: אם זה קורה לך רק בbf3.

נ.ב

BF2142 suck

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מתבכיין, באמת שלא.

נכון שיש באגים, אבל נחש מה - להרבה מאוד משחקים יש באגים והם עדיין מוגדרים כמשחקים טובים. אתה סתם מחפש לעצמך תירוצים כדי להגיד "איכס איזה משחק גרוע, איפה הBF2 האמיתי והמקורי?!?!?!".

ולגבי הנושא, לא מפתיע. DICE מנסים לעמוד בקצב השוק והם כבר רמזו כמה פעמים שהם מתכוונים לשחרר כותרים לעתיים קרובות יותר.

אז כן, פרסמו "בטעות" שתקבל מפתח לבטא אם תזמין את MOH מראש, אבל אף אחד לא ציין שזה יהיה בשנה הקרובה.

יש מצב שהבטא ייצא לקראת סוף 2013 אבל המשחק ייצא רק 5-6 חודשים אחרי. זה כבר יהיה שנתיים אחרי BF3.

חרא

של

משחק

תתמודד עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...