Battlefield 4 יגיע בשנה הבאה: - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 4 יגיע בשנה הבאה:

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם גם לא סיימו לפתור את כל הבאגים הקטנים והמטומטמים שיש בשמחק וכבר הם רוצים שתשלם עוד 50 $ על חשבון פרימיום.

ציפיתי להמון מבאטלפילד וקיבלתי הרבה אך לצערי עם ההתנהגות של EA אני כבר לא בטוח שאני יקנה את הכותר הבא של BF ובטח שלא יעשה PREORDER כמו שעשיתי לBF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם גם לא סיימו לפתור את כל הבאגים הקטנים והמטומטמים שיש בשמחק וכבר הם רוצים שתשלם עוד 50 $ על חשבון פרימיום.

ציפיתי להמון מבאטלפילד וקיבלתי הרבה אך לצערי עם ההתנהגות של EA אני כבר לא בטוח שאני יקנה את הכותר הבא של BF ובטח שלא יעשה PREORDER כמו שעשיתי לBF3.

אני לא מבין מה אתה מתבכיין, באמת שלא.

נכון שיש באגים, אבל נחש מה - להרבה מאוד משחקים יש באגים והם עדיין מוגדרים כמשחקים טובים. אתה סתם מחפש לעצמך תירוצים כדי להגיד "איכס איזה משחק גרוע, איפה הBF2 האמיתי והמקורי?!?!?!".

ולגבי הנושא, לא מפתיע. DICE מנסים לעמוד בקצב השוק והם כבר רמזו כמה פעמים שהם מתכוונים לשחרר כותרים לעתיים קרובות יותר.

אז כן, פרסמו "בטעות" שתקבל מפתח לבטא אם תזמין את MOH מראש, אבל אף אחד לא ציין שזה יהיה בשנה הקרובה.

יש מצב שהבטא ייצא לקראת סוף 2013 אבל המשחק ייצא רק 5-6 חודשים אחרי. זה כבר יהיה שנתיים אחרי BF3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון להיום אין ב BF 3 באגים ששוברים את המשחק. בסתיו 2012 נקבל MOH חדש וBF 4 ייצא בסתיו 2013 שזה שנתיים אחרי BF 3. בגדול זה קצב נורמלי של יציאת משיקים. עם BF 3 נקבל תמיכה עד לאביב 2013 (יציאת DLC האחרון).

נכון להיום צריך לקבור כבר רעיון של משחקים כמו BF 2 שאנשים שיחקו בהם 5 שנים או יותר אפילו - זה לא קיים יותר ולא יהיה קיים יותר לעולם. מפיצות הגדולות צריכות רווח מתמיד ובמשחק שמשחקים בו 5 שנים קשה להרוויח. לכן, הם מראש בונים משחקים כך שיהיה לך משעמם לשחק בו יותר משנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מובן מה הבעיה... שנתיים אחרי BF3 יוצא כותר חדש. כך היה בין BC2 לBF3 .

ואני דורש BF2143 8) . לא הגיוני בכלל שיהיה BF4 (אלא יהיה מובדל משמעותי מBF3 ).. תצטטו אותי בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אם אתה מחפש משחק יריות עתידני עם אלמנטים של בטלפילד, תבדוק את הדיון על המשחק הזה שישוחרר בחינם מתישהו בקרוב

איך לעזאזל משחק כזה יוצא בחינם?

אין ספק שאני אוריד אותו!

ורוני, כן היו רמזים...אף אחד לא יודע מה הולך להיות. DICE כרגע מכחישים בצורה די גרועה את קיום הבאנר שפורסם למעלה ככה שעד שלא יכריזו משהו רשמית אי אפשר לדעת מה הם באמת הולכים להוציא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה מתבכיין, באמת שלא.

נכון שיש באגים, אבל נחש מה - להרבה מאוד משחקים יש באגים והם עדיין מוגדרים כמשחקים טובים. אתה סתם מחפש לעצמך תירוצים כדי להגיד "איכס איזה משחק גרוע, איפה הBF2 האמיתי והמקורי?!?!?!".

אני לא אומר שהמשחק גרוע ועובדה שיש לי כמעט 310 שעות עליו ואני ממשיך לסשחק אבל העובדה היא כזאת, באגים במשחק הזה לא חסר ואני צריך לעשות ריסט למחשב שלי כמעט 5 פעמים ביום בגלל שכמעט כל פעם שאני נכנס לסרבר המשחק לא נפתח וזה לא קורה לי בשום משחק אחר גם משחקים שיצאו לפני שבועיים(GHOST RECON לדוגמא). בעיות מסגנון הקריסות \סאונד בעייתי\מסכים שחורים ובעיות התחברות נפוצות כל כך שאני מצפה מחברה גדולה כזאת שמתגאה בBF בתור המשחק המרכזי שלה שתיתן תמיכה למשחק הזה. המשחק יצא לפני כמעט 8 חודשים למה אני לא יכול לשחק חלק עדיין?

ובכלל מעצבן שבתור אחד שלא קונה משחקים כל יום אלא קונה רק את מה שבאמת נראה לו איכותי וטוב ואז אני משלם במיטב כספי על פריאורדר +לימיטד אדיטין ואז הם משחררים את הפרימיום הזה ולא נותנים שום הנחה לכאלה שכבר בעלים של קארקנד , למה אני צריך לשלם פעמיים ??(ורוב הסיכויים שאני הולך לשלם כי אני פנבוי של BF)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...