הקלטת שידורי HOT למחשב - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטת שידורי HOT למחשב

do1346

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת אחי עכשיו נדפקתי, הזמנתי את זה ושילמתי שנייה לפני שהבנתי שזה רק דיסק, עכשיו שלחתי למוכר הודעה בפרטי ואני מקווה מאוד שהוא יביא לי את הכסף בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה ל Resolution Center של eBay ותפתח Dispute על הטעיה ומכירת מוצרים דיגיטליים (לא חוקי באיביי). יחזירו לך את הכסף.

אני אחכה למחר, סה"כ לוקח זמן להגיב.

איך אני פותח בדייוק Dispute? נכנסתי ל-Resolution Center של והוא נותן לי שתי אפשרויות (אם אני זה שקנה) - לא קיבלתי את המוצר, או שקיבלתי אותו והוא פגום או שזה לא מה שהיה כתוב, אם אני אצטרך לפתוח עליו קייס במה לבחור? בשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, כמו שנאמר יש לך 2 אפשרויות. לבקש ממיר מקליט ובכך התכנים יוקלטו לתוך דיסק קשיח שנמצא בממיר (מוצפן, לא ניתן להעביר למחשב)

או באמצעות כרטיס לכידה (כרטיס טלויזיה) שמתחבר למחשב ובאמצעותו תוכל להקליט. חשוב לדעת אם אתה רוצה להקליט תכנים ב-HD ובאיזה

קידוד תומך הכרטיס. כמובן שהחומרה שלך צריכה לתמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להעביר תכנים פיזית מהhdd, הם מקודדים

כמו שציינו, אתה יכול להשתמש בeasycap אבל מהניסיון שלי זה לא משהו מבחינת איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול להעביר תכנים פיזית מהhdd, הם מקודדים

כמו שציינו, אתה יכול להשתמש בeasycap אבל מהניסיון שלי זה לא משהו מבחינת איכות.

אני יודע, אני הולך להזמין את ה-easycap.

הוא החזיר לי פרטית ואמר לי שהוא מבטל ובאמת קיבלתי הודעה ב- שקיבלתי החזר, הבאסה שהכסף יגיע אליי רק עוד יומיים-שלושה, כשיהיה לי את הכסף אני אחזיר.

רק כדי לוודא אני רוצה לשאול, אני מחבר את ה-easycap מצד אחד בחיבור ואת הבננות שלו לממיר, נכון?

והממיר עדיין אמור להיות מחובר לחשמל ולנקודה של , כן? אבל הוא לא צריך להיות מחובר לטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...