הקלטת שידורי HOT למחשב - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלטת שידורי HOT למחשב

do1346

Recommended Posts

שלום, שמי דניאל, קניתי שלשום טלוויזיה של מדגם EH5300 בגודל 40 אינץ',

כשקראתי את המפרט של הטלוויזיה שמתי לב שיש בה ממיר DVB-T מקליט וזו אחת הסיבות שקניתי אותה, כשהיא הגיעה (קניתי אותה מיבואן רשמי סמליין ועם אחריות והכל) חיברתי את המעמד והכל (עדיין לא קניתי דונגל, אני קונה ביום ראשון כנראה), הבעיה היא שהיא לא קולטת כלום, היא מחפשת (וניסיתי את כל האפשרויות של מה שהיא סורקת, יש 3: דיגיטלי ואנלוגי, דיגיטלי לבד ואנלוגי לבד - ניסיתי את שלושתם, הוא סורק כל מיני תדרים ובסוף לא מוצא כלום), עכשיו, בהתחלה חשבתי שהוא יכול גם להקליט את השידורים מהממיר של HOT MAGIC HD שיש לי להתקן חיצוני ואז אני אעביר למחשב, בכל מקרה - זה התברר כלא נכון, לא ממש אכפת לי אם הוא יקלוט ערוצים כי יש לי ממיר של HOT אבל הקטע של ההקלטה וההעברה למחשב חשוב לי אז כמה שאלות:

1. מה אני יכול לקנות כדי להקליט את הסדרות/סרטים שיש בממיר של HOT ולהעביר למחשב? עכשיו יש בעיה - אין לי אפשרות לחבר את המחשב בכבל לטלוויזיה כי הטלוויזיה בסלון והמחשב בחדר, חשוב: אני רוצה להקליט סדרות שיש ב-HOT ולא את הערוצים הרגילים של 10,22,99...

אבל לא אכפת לי איך הוא יקליט, מצדי שהוא יקליט את התמונה שמראה הטלוויזיה ולא מבחינת מקור , הבנתם? כאילו נגיד שאם באמצע ההקלטה אני אלחץ על איזה מקש של הגדרות ויופיעו הגדרות של הטלויזיה אז הוא גם יראה את זה בהקלטה לא אכפת לי שזה יקרה.

יש לי דיסק און קי 32GB שאני יכול לחבר אותו לטלוויזיה

2. יכול להיות שכתוב לי "לא זמין" כשאני מנסה להקליט דרך השלט של הטלוויזיה זה בגלל שעדיין לא חיברתי דונגל?

בבקשה תענו לי מהר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי אתה צריך לחבר את הטלווזיה בכבל קוואסקלי כמו של אנטנה של פעם שאתה מחבר אותו תעשה סריקה אחריי שתעשה סריקההערוצים יקלטו ואז תוכל להקליט אותם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אתה צריך לחבר את הטלווזיה בכבל קוואסקלי כמו של אנטנה של פעם שאתה מחבר אותו תעשה סריקה אחריי שתעשה סריקההערוצים יקלטו ואז תוכל להקליט אותם

מה זה כבל קוואסקלי? אפשר תמונה או מקום שמוכר את זה? זה יקלוט גם את הערוצים של הוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9B%D7%91%D7%9C_%D7%A7%D7%95%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99 זה כבל קואקסיאלי תחבר אותו לטלווזיה זה הכבל בלי החיבור אתה צריך עם חיבור

לאיפה אני מחבר אותו בטלוויזיה בדיוק? לממיר אני לא מחבר שום דבר? לאיפה הוא יקליט? יש גם צד שני לכבל שאני מחבר למחשב או משהו?

תהיה ספציפי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חיבור מיוחד בטלווזיה שאתה מחבר קצה אחד של הכבל לשקע של HOT בקיר וקצה שני לחיבור בטלווזיה עכשיו אתה מכוון את הטלווזיה להקלטה אתה פשוט מכוון את התאריך והשעה שאתה רוצה להקליט אתה מחבר DOK וזהו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חיבור מיוחד בטלווזיה שאתה מחבר קצה אחד של הכבל לשקע של HOT בקיר וקצה שני לחיבור בטלווזיה עכשיו אתה מכוון את הטלווזיה להקלטה אתה פשוט מכוון את התאריך והשעה שאתה רוצה להקליט אתה מחבר DOK וזהו :)

באמת? זהו זה? לא צריך את הממיר? והכבל מתחבר כאילו לנקודה של HOT? זה הכבל: http://www.daganm.co.il/rec/163-%D7%9B%D7%91%D7%9C-RCA-RCA-%D7%A7%D7%95%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99-%D7%93%D7%99%D7%92%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%99-%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%99-%D7%91%D7%90%D7%95

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה יכול להקליט על הממיר אבל את זה אפשר בכל טלווזיה ( גם ב CRT של פעם ) אבל עד כמה שידוע לי את לא תוכל להעביר את זה למחשב כמו שאמרתי לך אתה יכול להקליט על דיסק און קי

ולא מה שהראת זה לא הכבל מצורפת גם תמונה של הכבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה יכול להקליט על הממיר אבל את זה אפשר בכל טלווזיה ( גם ב CRT של פעם ) אבל עד כמה שידוע לי את לא תוכל להעביר את זה למחשב כמו שאמרתי לך אתה יכול להקליט על דיסק און קי

ולא מה שהראת זה לא הכבל מצורפת גם תמונה של הכבל

אין לי מושג על מה אתה מדבר, אני מעוניין להזמין מאיבייי ומצאתי את הדברים האלה:

http://www.ebay.com/itm/New-1-5-M-Male-TV-Coaxial-RF-Fly-Lead-Shielded-Aerial-Cable-/230826760557?pt=US_Video_Cables_Adapters&hash=item35be58d96d

http://www.ebay.com/itm/RF-Coaxial-Semi-Rigid-Cable-Flexible-RG402-141-50ohm-/300743043947?pt=US_Video_Cables_Adapters&hash=item4605aeab6b

אחד מהם הוא נכון? אם כן, איזה? אם לא, אתה יכול להביא לי קישור מאיביי בבקשה? פשוט לא ממש הבנתי איך נראה החיבור, יש זכר, נקבה...

מה אני צריך בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדיוק

תודה רבה אבל ממה ששאלתי אומרים שאם אני אחבר את זה לנקודה אז זה יהיה אנלוגי והשידורים האנלוגיים של HOT כבר לא קיימים בהרבה מקומות במדינה, זה אומר שלא יהיה לי קליטה, זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע,

לפני שאתה רץ לקנות חשוב שתבין.

הסיבה שהטלויזיה יכולה להקליט שידורי DVB-T היא שזה שזה בפורמט דיגיטלי (בקידוד mpeg4)

מה שאומר שהטלויזיה לא צריכה להמיר מאנלוגי לדיגיטלי ולא לקודד, אלא פשוט לשמור.

זה שתחבר אותה לhot בצורה אנלוגית לא אומר שתוכל להקליט.

בכדי להקליט שידורי יש צורך לחבר בדרך מחשב אשר יש לו כרטיס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...