המלצה לספק כוח לגיימינג- סביבות ה1000W - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לספק כוח לגיימינג- סביבות ה1000W

SUPER300

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש איכותי ויציב למחשב גיימינג שמתוכנן בזמן הקרוב להוסיף לו כרטיס מסך נוסף לSLI (כרטיס GTX 580). ההספק הדרוש הוא 1000W. אפשר לחרוג כמובן לכיוון ה1050W אם יש המלצה טובה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בונה מחשב חדש ומתכנן לקנות שני GTX 580 ? מיותר לחלוטין.

גם אם להשתגע לגמרי אז קח GTX 680 אחד, SLI ממש לא שווה את זה.

אם אתה מתכנן OC אז ה - 2500K יהיה עדיף.

וזיכרון 2133MHZ מיותר לגמרי, זיכרון איטי יותר שיעלה פחות ייתן את אותם הביצועים, גם הלוח מוגזם לגמרי.

הנה ספק 850W איכותי במחיר הגיוני שיחזיק כל מה שתזרוק עליו.

http://www.tms.co.il/product/11490

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם של 580 על 5760X1080 ובהחלט עוד כרטיס לא יזיק. מאוד תלוי לאן אתה מכוון.

מעל 60 FPS - זה בהחלט מיותר.

אבל, ספק של 1000W - מיותר לדעתי.

אני מריץ צמד , צמד כרטיסים, ועוד כרטיס GF210, עם 9 כוננים וOC לא קטן על ספק של 1200 - ויש לי עוד רזרבות של כוח.

אתה יכול לחסוך אם תרצה - למרות שספק עתיר הספק יגרום לפעולה שקטה יחסית בגלל עומס לא מלא, ישמור אותו קריר ויאריך את ימיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בונה מחשב חדש ומתכנן לקנות שני GTX 580 ? מיותר לחלוטין.

גם אם להשתגע לגמרי אז קח GTX 680 אחד, ממש לא שווה את זה.

אם אתה מתכנן OC אז ה - 2500K יהיה עדיף.

וזיכרון 2133MHZ מיותר לגמרי, זירון איטי יותר שיעלה פחות ייתן את אותם הביצועים, גם הלוח מוגזם לגמרי.

קודם כל שני GTX 580 בכלל לא מיותרים לחלוטין. המשחקים כבר דורשים כוח גראפי כזה (קח לדוגמה את Batman Arkham City).

בקשר למעבד, אני מעדיף שיהיה לי תמיד את המעבד מהדור האחרון, ותאמין לי שאני התחשבתי בשיקולים שלי בטמפרטורות של המעבדים מהדור השלישי.

אני מסכים שהמהירות של הזיכרון מיותרת, אבל מצאתי דיל מצויין באיביי (הזכרונות עלו 300 שקל, פחות אפילו מזכרונות 1600Mhz).

הלוח לדעתי בכלל לא מוגזם. מי שרוצה לוח איכותי בעל תוחלת חיים גבוהה וביצועים מעולים בOC, הלוח הזה מתאים בשבילו. לכל רכיב איכותי אפשר להתייחס כאל "מיותר". זה לא שחור ולבן. זה תלוי בצרכים ובביצועים שכל אחד דורש.

אתם יכולים בבקשה להתייחס לספק? את רוב החלקים כבר קניתי, כך שאין צורך בלנסות לשנות את דעתי. אם במקרה אני אצליח ליצור מכונת זמן (אם אני אצליח אני אפתח ת'רד נפרד. אשמח לדעת באיזה פורום לפרסם, או שמא תפתחו פורום חדש של מכונות זמן?), אני אולי אחליף חלקים. אבל כרגע אין לי מכונת זמן זמינה בבית, כך שזה מעט בלתי אפשרי.

אשמח להתייחסות לספק בבקשה. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם SLI של 580 על 5760X1080 ובהחלט עוד כרטיס לא יזיק. מאוד תלוי לאן אתה מכוון.

מעל 60 FPS - זה בהחלט מיותר.

אבל, ספק של 1000W - מיותר לדעתי.

אני מריץ צמד מעבדים, צמד כרטיסים, ועוד כרטיס GF210, עם 9 כוננים וOC לא קטן על ספק של 1200 - ויש לי עוד רזרבות של כוח.

אתה יכול לחסוך אם תרצה - למרות שספק עתיר הספק יגרום לפעולה שקטה יחסית בגלל עומס לא מלא, ישמור אותו קריר ויאריך את ימיו.

עשיתי חישוב להספק שאני צריך בתוכנה eXtreme calculator ויצא לי בסביבות ה900+ וואט. וגם תמיד כדאי לשמור טווח ביטחון אם משדרגים, או למתי שהספק לא יוכל לספק את ההספק המבוקש (בגלל הקבלים), או כמו שאמרת- כדי לשמור אותו קריר...

בכל זאת GTX 580 נוסף לא מיותר בכלל. בעוד כשנה המשחקים יהיו ברמה שונה ממה שהם היום, לפי איך שהטכנולוגיה מתקדמת. כוח העיבוד הגרפי שיידרש ימשיך לגדול- וסתם חבל לשדרג כל הזמן כרטיסים. במקום זאת עדיף (לדעתי לפחות) לקנות ספק בעל הספק גבוה, שיספיק לשדרוג לSLI- שכמעט בטוח יידרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות שקניתי את הכרטיס לפני שסדרת ה600 יצאה..

אם הייתה לי בחירה מה לקנות היום- כמובן שהייתי בוחר ב670. ה680 לא משתלם לעומת ה670.

"נתקעתי" עם הכרטיס. אבל אין מה לעשות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני ? כל כרטיס פשוט מריץ את ARKHAM CITY, המשחק הזה לא כבד בכלל (ופורט לא משהו למחשב).

http://www.legitreviews.com/article/1798/3/

http://www.tweaktown.com/articles/4444/batman_arkham_city_performance_analysis/index4.html

והתמיכה שלו ב - SLI די גרועה, תראה איזה שיפור עלוב עם ה - GTX 580 השני, רק עוד כ - 18%.

אם אתה לא עם רזולוצייה מטורפת כמו ARKADUR אין מה לחשוב על SLI בכלל לדעתי.

וגם אם כן, הייתי מוכר את ה - GTX 580 וקונה GTX 670/680, מערכי כרטיסים לא משתלמים בכלל ויוצרים לא מעט בעיות כמו ה - MICRO STUTTERIG הידוע לשמצה (וגם לא תמיד התמיכה ב - SLI היא טוב או מגיעה לניצול טוב של הכרטיסים).

ההמלצה שלי על ספק עומדת בעינה, SEASONIC HT 850W.

לגבי מעבד ולוח, הייתי לוקח משהו כזה: I5 2500K + MSI P67 GD80, מעבד שאוברקלוקר עדיף על ה - 3570K (מה זה נותן לך שהוא מהדור האחרון ? מה שחשוב זה ביצועים וטמפ' נטו, השאר לא משפיע)

הלוח הזה עולה חצי מהלוח שבחרת ולא נופל ממנו בכלום, המון פיצ'רים ואוברקלוקר מעולה.

הנה - http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2583

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המעבד והלוח כבר קניתי.

אז עדיף להישאר עם ה580? אין לי כוח למכור אותו עכשיו...

אז יש לכם המלצה לספק של +-650W (ל580 יחיד)?

ודרך אגב, האם לדעתכם כדאי להתאמץ ולמכור את הכרטיס, או שזה לא שווה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...