אולטראבוק - עד 8500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולטראבוק - עד 8500 ש"ח

מנחם

Recommended Posts

* מטרות המחשב? פיתוח, משחקים קלים (בעיקר Team fortress 2 ו super meat boy. כמה שיותר יותר טוב.

* גודל המסך? 13-15"

* משקל רצוי? עד 3 ק"ג, עדיף הרבה פחות

* האם נדרש זמן סוללה ארוך (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם)? לא

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? DVI-D או displayPort (עבור מסך 27" ברזולוציה של 2560x1440, חיבור DVI או VGA לא תומך ברזולוציה הזו)

* בלוטות? אפשר (יש לי דונגל חיצוני בכל מקרה)

* גודל מינימלי של

כונן קשיח לפחות 256 ג"ב. SSD

* כונן CD/DVD? צורב - אין צורך

* כונן Bluray - איך צורך

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? לא.

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? לא

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא

דרישות נוספות: לפחות 8 ג"ב זיכרון, עדיף 16 ג"ב, רזולוציה גבוהה ככל האפשר (לפחות 1600x900).

כרגע המועמד המוביל הוא ה zenbook ux32vd

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הצרכים שרשמת לא ברור לי עד כמה אתה נותן משקל לניידות לעומת ביצועים.

בעקרון משקל של 3 ק"ג זה רחוק שנות אור מהגדרה של אולטראבוק. מי שצריך כאלה מחשבים בד"כ גם חצי מהמשקל שציינת זה יותר מדי עבורו. אצלי לדוגמא השיקולים היו ניידות מקסימלית לנסיעות תכופות מאוד לחו"ל ועדיין מסך בגודל סביר. כל זה בא כמובן על חשבון ביצועים, נפח אכסון ויציאות.

אם הניידות היא השיקול העיקרי עבורך אז בתקציב שלך כדאי לך לשקול גם את ה-אסוס UX31A שהוא דומה לדגם שאתה רשמת אך עם כונן SSD. לי יש אותו והוא פשוט מצוין, אם כי אני לא יודע איך הוא מתמודד עם משחקים.

יש דגם נוסף מהדור החדש של סדרה 9 של סמסונג (לא מצאתי בזאפ אז הנה קישור מבאג):

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=12901

שאותו אני לא מכיר ולא ראיתי עליו ביקורות ברשת. על פניו המפרט שלו נראה די דומה, אם כי למסך כנראה יהיה קשה להתחרות עם מסך ה- המצוין של האסוס והרזולוציה יותר נמוכה (אך עדיין עומדת בדרישות שלך). יתרון גדול נראה דווקא המשקל שלו (1.16 ק"ג לעומת 1.30 של ה-UX31A עם ה- ו-1.45 ק"ג ל-UX32VD).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...