KSP וחנויות אחרות מוכרות Galaxy S3 עם מטען מיושן של S2! - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KSP וחנויות אחרות מוכרות Galaxy S3 עם מטען מיושן של S2!

Animor

Recommended Posts

אז בוא אני אחדד לך את ההתנהלות מכס\יבוא בארץ, למי שיש אישור תקינה על מוצרי חשמל יכול להכניס את המוצר בלי בעיה, מה שאומר שהמטען עבר מכון התקנים והוא מאושר, את זה יש לסאני-יבואן רשמי.

כל החנויות האחרות שמיבאות את זה לא באופן רשמי, לא קיים אצלהם אותו אישור תקינה למטען, ואני לא רוצה להגיד לך למה, שכן מכון התקנים וכו זה עוד גוף ביזיוני בארצנו (שלא נדבר על העלות והעיקוב שכרוחים בזה !), ולכן על מנת להכניס את המוצר לארץ המטען נשאר בחוץ (מה שאומר שבמכס פשוט זורקים אותו!), ואותם חנויות רוכשות את המטענים הרלוונטים מיבואנים בארץ.

אם אכן זה הסיפור ובאמת אין להשיג מטען של 1A ללא הוצאה בירוקרטית גדולה ומיותרת, אז לשם אני מפנה את האשמה במחדל.

אבל שיהיה ברור יש כאן מחדל.

כך לא אמור מכשיר להימכר, עם מטען חלש של דגם קודם.

קודם כל לדעתי מכון התקנים לא אמור לאשר כל דבר ודבר.

יש תקנים בינלאומים(כל הISO למיניהם), ולגבי מוצרי חשמל אין שום סיבה שזה לא יספיק.

ובנוסף לזה אם מכון התקנים בדק ואישר את המטען הרי שאין סיבה למכס לא להעביר אותו.

אם כל יבואן צריך לשלם למכון התקנים לבדוק את אותו מוצר, או להנפיק בתשלום מסמך שכבר הוצג למכס, יש כאן שערוריה ממדרגה ראשונה.

קשה לי להאמין שכך הדבר עם כל מוצר ומוצר.

זה נשמע הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רואה שיש כאן "מבינים גדולים" בענייני מכון התקנים.

אם הייתם יודעים באמת אילו קשיים מערימים מכון התקנים על היבואנים, שערותיכם היו מלבינות.

מכון התקנים הוא הגוף שממונה על גם על יצירת התקנים, גם על אכיפתם וגם על בדיקתם כאשר מייבאים ציוד שחל עליו התקן.

בדיקה ואישור של משלוח אחד של ספקים עלולה לעלות אלפי שקלים. וזאת במידה והם תואמים במידה מלאה לתקן הישראלי.

אין סיכוי שהם היו מקבלים אישור להכניס מטען בעל תקע אמריקאי, או בריטי או כל תקע שאינו ישראלי, אלא אם כן לא הצהירו כנדרש בחוק על תוכן המכשירים.

כיוון ש-KSP אינם היבואן הרשמי של , סביר להניח שהם לא יכולים לקבל מסמסונג מכשיר מקורי עם מטען מקורי שתואם לישראל. הם מקבלים את המטען שרלוונטי למקום בו הם קנו את המכשיר. לכן אין סיכוי לקבל מטען מקורי.

היה נחמד מצידם אם היו מדגישים יותר את העובדה הזו, אבל באמת שהיללות בשרשור הזה יצאו מכל פרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מעייף.

סאני היא יבואן רשמי - מזמינה ומקבלת ממפעל מטען המתאים בדיוק לישראל.

KSP ויבואנים אחרים, מזמינים ממי שמוכן למכור להם בחו"ל במחיר טוב. ב99% מהמקרים, המטען יגיע מאותו יצואן בחו"ל עם מטען אחר ללא חיבור ישראלי וכזה שלא אושר בישראל, ויזרק ע"י המכס לפח האשפה.

אז יש להם 3 אפשרויות:

1. לקנות מסאני במחיר מופרז מטען מקורי של ה S3, ואת ההפרש להפיל על הצרכן. (אם סאני בכלל יסכימו למכור להם)

2. למכור עם מטען לא של אבל אמפר יותר גבוה. (כדוגמת הנוקיה שציינתי למעלה בת'רד)

3. למכור עם מטען של שנמכר בנפרד בישראל, ואולי אף ניתן ליבאו מחו"ל ללא אישורים. אך בעל אמפר מעט נמוך יותר.

הם בחרו באפשרות השלישית, שגם כך מיקרת להם את המחיר. (סאני צריכים לשלם על מטען אחד. הם צריכים לשלם על שניים, כי אחד הולך לפח) יכלו להדגיש יותר שהמכשיר מגיע עם מטען של S2, ואולי אף להציע תוספת במחיר למטענים אחרים.

אבל בכל מקרה, זה לא חומר לתוכניות של רפי גינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים בשוק שפותחים את הקופסא של הסלולארי... איך אתם חושבים שמגיעים הסמלים של סלקום/אורנג'/פלאפון למכשיר? או התוכן הרלוונטי? הכל בסוף נארז מחדש בקופסא של החברה.... אז חדש זה לא, זה אולי "חדש". ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להודות להם שלא הביאו לך מטען סיני זול שידפוק לך את הסוללה (בדוק את המטען שקיבלת, שהוא לא זיוף סיני).

יש גם חסרונות במטען המקורי, כבל ה- אומנם פריק, אך מאוד קצר וזה מצריך שקע/USB קרוב למכשיר.

אני לא מצדיק את KSP, אבל זה מטעמי חיסכון (הן בכסף, והן בביורוקרטיה), אחרת הם היו צריכים לפנות למכון התקנים לקבל אישור לייבא את המטען המקורי. ועלות המכשיר הייתה עולה בהתאם.

נראה לי שמה שיש לו זה בדיוק מטען סיני זול שידפוק לו את הסוללה. שימו לב איך כתבו "freakuensi" - אלא אם כן זה בשפה אחרת או משהו ש- translate לא מצליח לזהות.

עריכה:

זה באינדונזית :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum שמח שקצת הבהרנו את המצב, בסופו של דבר זה אכן המדינה והבירוקטיה שדוחקת את היבואנים וכו לפינה, וכן מסכים אתך הצרכן הוא זה "שנדפק" בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי הינו יבואן של מערכות DVR (מקליט מצלמות אבטחה) את המוצר הוא מקבל ללא ספק כח מחול ומוסיף בארץ ספק מקומי וכך לא צריך לשלם על בדיקות חשמליות למכון התקנים.

גם המיקרופון האלחוטי שלי של חברת AT הגיעה ללא שנאי ושמו שנאי של GPT עוד פעם ע"מ לחסוך עלויות מכון תקנים.

יש מצב שאולי שיבואני הטלפונים קונים את הטלפונים ללא מטען ורק בארץ שמים מטען.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לתגובות על מכון התקנים,

הנה השקל וחצי שלי:

קרוב משפחה שלי ייבא בעבר מכשירי לארץ,

בחופש ב-2004 עבדתי אצלו ואז הוא היה הראשון בארץ שייבא מטעני לארץ,

הוא הזמין לארץ 2 מכולות, שהגיעו לארץ, ונדרשו לעבור במכון התקנים,

בתור יבואן, הוא הכיר את כל הסתימות בברזי הייבוא, אבל הוא לא הכיר את מכון התקנים,

מכון התקנים דורש (ובצדק) לבדוק מס' יחידות מהייבוא (שימו לב, כל ייבוא עושים את הבדיקה מחדש), ולנסות לגרום למטענים להידלק/לבדוק שבכל מצב המטען בטוח ולא יקרה משהו שעלול לשרוף בית,

על הבדיקה הזו משלמים מעל ל-5000 ש"ח לבדיקה עצמה ובנוסף, משלמים על אחסנה של המכולות,

אותה בדיקה ארכה חצי שנה לאחר מכן אמרו לו שאין אישור ויש להחזיר את המכולות בחזרה,

הוא לא הרים ידיים ולאחר שנה וחצי מהיום שהוא הזמין את המשלוח הראשון, הוא הצליח לשחרר את המשלוח השלישי.

זה על רגל אחת, מהות מכון התקנים בארץ.

זו גם הסיבה, שכל היבואנים הגדולים מעסיקים עובדים שלהם שמסתובבים במכון התקנים כדי שיזרזו בדיקות וידאגו לאינטרסים של היבואן.

משהו נוסף -> להתרחק כמו מאש ממטענים זולים (כמו בדיל אקסטרים) יש יותר מדי סיפורים על מטענים שנשרפו, התפוצצו ותוך כדי הרסו את המכשיר שאליו חוברו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהמשך לתגובות על מכון התקנים,

...

זה בדיוק סוג הדברים(המצטברים) שבעקבותם נולדה המחאה.

שעוזרים לריכוזיות, מקשים על עסקים קטנים ויבוא עצמאי, ובסופו של דבר מנפחים עלויות לצרכנים.

עשיתי חיפוש בגוגל לכתבות על מכון התקנים, וחשכו עיני.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת.

עוד גוף ממשלתי מושחת שיצא מפרופורציות ודורש רפורמה.

ואנשים מתפלאים למה יש מחאה חברתית?

כי הכל מושחת והפך למנגנונים לניצול הציבור במקום לדאגה אמיתית לאינטרס הציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

עבר הרבה זמן הסיבות נשמעות הגיוניות אבל יש הרבה מוצרים שבאים מחול ונמכרים בהרבה חנויות וגם טלפונים ומחשבים ולרוב אין את הבעיה הזו והיום לפי הידוע לי נמכרים עם המטענים המקוריים ואני לא צריך לגלות לאחר שנה שהמטען לא מקורי והייתי שמח שזמן הטעינה יתקצר בשעה או בחצי שעה (מתגעגע לטלפונים הישנים שאני שאני לא מדבר כמעט בכלל הייתי מטעין פעם בשבוע) וחבל שמאות אנשים צריכים לקבל הטענה פחות מהירה אם היו מציינים את זה לא הייתה בעיה וגם מי ששילם אלפי שקלים בשביל טלפון יכולים להגיד לו בזמן המכירה שמטען מקורי להוסיף 60 או 80 שח אמינות זה לא מילה גסה זה עוד איכשהו בסדר אבל בכלל האמינות במסחר בארץ יש מה להשתפר למרות שהחנות שקניתי ממנה הם בסדר לדעתי מבחינת אמינות גם המוכרים בחנות אם הם היו קונים פלאפון או מחשב הם היו מעדיפים מטען מקורי ולא דומה של אותה חברה וגם ההפרש בין החנויות הפרטיות לבין סאני הוא הרבה יותר מעלות המטען כך שאפשר להוסיף את עלות המטען ועדיין הם יהיו יותר זולים משמעותית מצד שני מי שקונה מסאני אפילו אם משלם עוד כמה מאות שקלים הוא מקבל אחריות לשנתיים ולא לשנה כמו בחנויות פרטיות אחרות ומבחינתי אם הייתי שם לב לזה מקודם זה בהחלט מצדיק את התשלום הנוסף ועוד שזה היבואן הרשמי (ואכן אצלם נמכר המטען המקורי ) ויפה ש hwzone יידעו על המטען המקורי של s3 (גם לי הייתה ויש הרגשה שההטענה היא איטית ביחס לזה שגם צריך להטעין כל יום יש גם יתרון שזה מאריך חיי ) מצטער על החפירה ותודה . hwzone אתר מספר 1!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...